Práce v oboru Ostatní (2933) - strana 39

Ostatní
Koordinátor ve výrobě elektrotechniky
Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Máte alespoň maturitu v oblasti elektro či máte jiné technické vzdělání, a setkal jste se s výrobou elektrotechnických součástek? ... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - automotive
Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti s projektovým řízením a alespoň teoreticky znáte procesy běžně využívané v automotive oblasti? Je tato v tuto... zobrazit nabídku»
Servisní technik - roboti
Praha, Středočeský
před týdnem
Jste vyučen v oboru elektro a máte platnou vyhlášku 50? Baví Vás bádat nad problémy velkých výrobních automatizovaných linek či robotů?... zobrazit nabídku»
Servisní technik - automatizované linky
Praha, Středočeský
před týdnem
Máte vyhlášku 50 a vystudovanou školu elektrotechnickou? Máte zkušenosti s automatizovanými stroji? Baví Vás práce v týmu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Džob v callcentru! Vhodné pro absolventy, praxe není třeba
Pardubice, Hradec králové
před týdnem
zajímavou a různorodou práci nejlepší zaškolení v oboru příjemné pracovní prostředí soutěže o věcné ceny benefity - stravenky,... zobrazit nabídku»
Vrátný, recepční Praha
Praha
před týdnem
Přijmeme OZP (invalidy) na pracovní pozice vrátný, recepční do Prahy. Nepřetržitý provoz, 12-ti hod. směny, vrátnice (recepce),... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů – Kyjov
Kyjov
před týdnem
nadstandardní finanční ohodnocení penzijní připojištění profesní vzdělávání smlouva na dobu neurčitou a další ... zobrazit nabídku»
Lakýrník (nadstandartní benefity)
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před týdnem
Jste zkušený lakýrník? Uvítal byste pracovní stabilitu a balíček benefitů obsahující příspěvky na dopravu, fianční bonusy, kulturní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér – plasty
Středočeský, Ústecký, Liberecký
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji? Chcete každodenně využívat anglický nebo německý jazyk? Máte zkušenost z oblasti automotive? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista technologie ve strojírenství
Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký, Zahraničí
před týdnem
Vyznáte se v nových technologiích v oblasti tváření a obrábění kovů? Máte praxi v tomto oboru a chcete pracovat v mezárodní, stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí řízení útvaru jakosti
Brno
před týdnem
Požadavky: SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektro praxe v oboru výroby rozvaděčů AJ nebo NJ - aktivní znalost dobré komunikační a... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Olomoucký
před týdnem
Zajímáte se o práci ve kvalitě a nevadí Vám třísměnný provoz v těžkém strojírenství? Zašlete nám Váš životopis na pozici:... zobrazit nabídku»
Montér CNC strojů - jednosměnný provoz
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s mechanickou montáží CNC strojů? Orientujete se v technické dokumentaci a chcte pracovat ve strojírenské společnosti?... zobrazit nabídku»
Projektový technolog - plasty
Jihomoravský
před týdnem
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa se zaměřením na zpracování plastů? Orientujete se v nástrojích štíhlé... zobrazit nabídku»
HR specialista – divize chemistry
Praha
před týdnem
Máte rádi osobní kontakt s lidmi a chemie nebo potravinářství jsou Vám blízké? Toužíte se seberealizovat v práci, která je hodnocena dle... zobrazit nabídku»
PLC programátor s NJ
Plzeň
před týdnem
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
před týdnem
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Autoklempíř / Karosář
Olomouc
před týdnem
Co dostanete ve společnosti? - Zajímavé finanční ohodnocení. - Možnost profesního růstu. - Dostanou se Vám pravidelná školení. - Práce... zobrazit nabídku»
Pricing & tender specialista
Praha
před týdnem
Co Vám na oplátku nabídneme? - Zajímavou a různorodou práci - Zázemí jedná z TOP společností ve svém oboru - Být součástí... zobrazit nabídku»
Senior Linux Administrátor
Praha
před týdnem
CO TI ZA TO NABÍDNEME? práci na globálním projektu zajímavé finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností prostředí menšího... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace