Práce v oboru Ostatní (2978) - strana 40

Ostatní
Lisař
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí v leteckém průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Lisař Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní / senior účetní – Praha 3
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou inkasní společnost na Praze 3, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní / senior účetní – Praha... zobrazit nabídku»
Obchodník pro CNC stroje
Jihomoravský
před týdnem
Máte vzdělání technického směru a nebojíte se komunikovat se zákazníky? Rádi byste získali praxi v oblasti prodeje a prezentace CNC strojů... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce
Jihomoravský
před týdnem
Zajímáte se o technologii CNC strojů a preferujete cesotvat v rámci zaměstnání? Hledáte různorodé a zajímavé pracovní uplatnění ve... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézky
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s obsluhou horizontální frézky, hledáte perspektivní práci a rádi byste pracovali v Brně? V tom případě jste pro nás... zobrazit nabídku»
Skladník (HOR)
Hořovice
před týdnem
A co za to? - Práci na plný úvazek ve firmě, která za týden nezmizí z trhu - Fixní mzdu a k ní měsíční odměny - Stravenky/... zobrazit nabídku»
Technolog – kalkulant (junior)
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Flexibilní pracovní doba Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. - Velmi zajímavé platové ohodnocení včetně 13. platu a benefity. - Závodní stravování a... zobrazit nabídku»
Účetní
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
- moderní zázemí mezinárodní společnosti - zajímavé platové ohodnocení - odborná školení - možnost profesního růstu a rozvoje - řada... zobrazit nabídku»
Manipulant výrobní linky 100 Kč/hod.
Rakovník
před týdnem
- mzdu 100Kč/hod - příplatky za odpolední směnu - příplatky za noční směnu - příplatky za práci o víkendu - bonus za docházku 400Kč -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Brno
před týdnem
zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti atraktivní mzdu odpovídající této pozici příspěvek na stravování v závodní... zobrazit nabídku»
Řidič MKD
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost specializující se na vnitrostátní a mezinárodní dopravu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Řidiče MKD. ... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Brno
před týdnem
- místo výkonu práce u zastávky tramvaje - různorodou a zodpovědnou práci - 1směnný provoz (6.00 – 14.30) - možnost osobního a... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Team Leader
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu elektrokomponentů
Moravskoslezský
před týdnem
Máte praxi z oblasti nákupu? Jste osobnost hledající nové výzvy s chutí pracovat na projektech pro firmu s pobočkami po celém světě? Pak... zobrazit nabídku»
Sales & marketing manager
Jihomoravský
před týdnem
Jste osobnost s inovativním přístupem k práci? Máte zkušenost s vedením obchodního týmu? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Pak... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera s AJ & NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Máte velmi dobré organizační schopnosti? Zvládáte administrativní úkony levou zadní? Jste silní v komunikaci v anglickém a německém... zobrazit nabídku»
Manažer výroby pro slévárnu a cidírnu
Brno
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti atraktivní mzdu odpovídající této pozici mobil, notebook ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu a logistiky
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Hradec Králové #8293881 (Hradec Králové, CZ)
Královéhradecký
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace