Práce v oboru Ostatní (2906) - strana 40

Ostatní
Obchodní zástupce - zdravotnická technika
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem zdravotnické techniky a specializuje se především na intenzivní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v automotive
Moravskoslezský
před týdnem
Chtěli byste pracovat pro nadnárodní společnost v oblasti automotive na úseku kvality? Mluvíte plynule anglicky? Pak nám zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Inženýr jakosti s AJ
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete pracovat pro výrobní společnost se zaměřením na automotive? Máte praxi na pozici Inženýra kvality? Máte zkušenost s nástroji... zobrazit nabídku»
Lean specialista s AJ
Královéhradecký
před týdnem
Jsi absolventem technického zaměření? Hledáš opravdovou výzvu? Mluvíš plynule anglicky a chceš jazyk aktivně využívat? Nám nevadí, že... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě
Moravskoslezský
před týdnem
Chtěli byste pracovat pro nadnárodní společnost v oblasti automotive na pozici "Údržbář ve výrobě"? Jste samostatný a máte zkušenost s... zobrazit nabídku»
Formař v automotive
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte práci ve výrobní společnosti, která je zaměřena na automotive? Máte zkušenosti s orientací v technických výkresech? Rádi... zobrazit nabídku»
Lídr preventivní údržby [Stabilní společnost]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
před týdnem
PRODEJNA ALBERT SUPERMARKET Pro novou prodejnu Albert supermarket v OC Central v Jablonci nad Nisou hledáme nové kolegy na pozici Vedoucí týmu.... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC a montážních linek [Nástup ihned]
Liberec
před týdnem
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti - Osobní rozvoj - Systém... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby [Bohaté benefity]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Technik nových projektů [Pružná prac. doba]
Louny
před týdnem
- zázemí stabilní prosperující zahraniční společnosti - pružná pracovní doba - dovolená navíc - zvýhodněné stravování -... zobrazit nabídku»
Asistent vedoucího výroby [13. 14. plat]
Teplice
před týdnem
- pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti - garantovanou výši 13. a 14. platu (dle Kolektivní smlouvy v min.... zobrazit nabídku»
Technolog výroby [13. 14. plat]
Teplice
před týdnem
- pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - garantovanou výši 13. a 14.... zobrazit nabídku»
Asistent/ka pro support - šance pro absolventy - ref.č. LU-033
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost s 20letou tradicí, zabývající se výživou zvířat, rostlin a obchodem s hnojivy,... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny - telemarketing
Brno
před týdnem
Svěříme Vám vedení týmu operátorů telemarketingu, Vaším hlavním úkolem bude dohlížet na plnění plánů a motivovat zaměstnance.... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Ostrava
před týdnem
* Zaměstnání u stabilní a silné společnosti * Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon * Nadstandardní zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
FileNet Developer
Praha
před týdnem
Benefity jsou např: - kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, žádný open space - prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci -... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript Developer
Brno
před týdnem
* Budeš pracovat na monitorovacím produktu, který se vyvíjí zhruba 1 rok * Práce v týmu plném optimistických lidí, kteří pracují tvrdě,... zobrazit nabídku»
Gl/intercompany accountant with flexible working hours for IT company
Prague - Pankrac
před týdnem
- Multucultural, stable and very friendly working environment - Internal language university - Flexible working hours - 25 days vacation - Meal... zobrazit nabídku»
Skladník – pobočka Praha – Modletice
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro ČR, zároveň dodává na český trh širokou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace