Práce v oboru Ostatní (3250) - strana 43

Ostatní
Skladník - Olomouc
Olomouc
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost podnikající v oblasti textilních služeb, hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Skladník - Olomouc. ... zobrazit nabídku»
Cukrář
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje provoz baru, restaurace, vyhlídky, hotelu, různých eventů a svateb, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby - oddělení lisů/frézy
Krupka
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na vakuové tvarování plastů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník výroby -... zobrazit nabídku»
Administrátor pohledávek
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, velkododavatele náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení v oblastech zemědělství, zahradnictví,... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí – mezinárodní společnost
Jihomoravský
před týdnem
Nebojíte se nových výzev a hledáte projekt, který Vám umožní uplatit Vaše znalosti a schopnosti? Jste technicky orientovaná osobnost s... zobrazit nabídku»
HR konzultant
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti personalistiky? Máte kladný vztah k elektrotechnice?... zobrazit nabídku»
Personalista junior
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat v oblasti personalistiky ve špičkové personální agentuře? Chtěli byste se vzdělávat v technické oblasti a hledat šikovné... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Skladník/ce - výdělek až 34 000 Kč (OL), Kaufland,
Olomouc
před týdnem
Výdělek minimálně 22 000 Kč, dle výkonu i 34 000 Kč a více, smluvně garantovaný mzdový vývoj, 13. mzda dle kolektivní... zobrazit nabídku»
Specialista ISO (EMS), bozp a PO
(Brno-venkov)
před týdnem
* Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti * Moderní pracovní prostředí * Příspěvek na závodní stravován * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník konstrukce
(Břeclavsko)
před týdnem
zázemí a perspektivu v silné společnosti systém benefitů: stravenky, telefon, auto atraktivní plat+prémie zobrazit nabídku»
Technicko-zákaznická podpora
Královéhradecký, Pardubický
před týdnem
- zázemí nejvíce inovativní společnosti v oblasti automobilových pneumatik - individuální přístup ke každému zaměstnanci - individuální... zobrazit nabídku»
Řidič – rozvoz zboží pro celou ČR
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost podnikající v oblasti textilních služeb, hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Řidič – rozvoz... zobrazit nabídku»
Pracovník stavebnin - administrativní - 4 hodiny HPP
Praha
před týdnem
- zázemí zavedené české firmy - příjemné prostředí - pracoviště nedaleko metra - odpovídající finance - stravenky - práce na 4... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Praha, Středočeský kraj - stavebniny HPP
Praha
před týdnem
zázemí zavedené firmy důkladné zaškolení a další proškolování HPP (základ a odměny) zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ / NJ - strojírenství
Praha, Středočeský, Plzeňský
před týdnem
Chcete pracovat jako konstruktér ve výrobní společnosti? Lákají Vás moderní technologie a zajímáte se o oblast automotive? Ovládáte AJ... zobrazit nabídku»
Dojič/ka v dojírně Lípa - okr. Zlín, Ubytování zdarma!
Lípa okr. Zlín
před týdnem
- podnikové stravování - prémie za od dojené litry mléka - práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou -... zobrazit nabídku»
Teamleader pro techniky kontroly
Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký
před týdnem
Hledáte práci na pozici TEAMLEADER ve středočeském kraji? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti s kontrolou? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Řidiči VZV mzda až 900 EUR - okr. Malacky, Trnava - Slovensko
Malacky, Trnava
před týdnem
Výhodné platové podmínky od 3,80 EUR/hod + 10% prémie + 20% docházkový bonus. Reálné výdělky okolo 750–900 euro Možnost ubytování... zobrazit nabídku»
Technik 3D měření
Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký, Zahraničí
před týdnem
Chcete pracovat v úspěšné společnosti a uplatnit své znalosti a dovednosti? Máte zkušenosti s kontrolou kvality? Jste technický typ? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace