Práce v oboru Ostatní (3032) - strana 44

Ostatní
Výrobní dělník (až 25.000,- Kč + příplatky) Teplice
Teplice
před týdnem
* Odměna dle dosavadní praxe (fix cca 17.000 - 18.000 Kč) * Práce v prosperující firmě v oblasti automotive * HPP, směny R/O/N *... zobrazit nabídku»
Pouze ranní směna - až 30.000 Kč Krupka
Krupka
před týdnem
* Práce na HPP! * Stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti * Odměna fix 14.000,- + bonusy 2.000,- + příplatky za směnnost *... zobrazit nabídku»
Práce bez nočních směn! cca 18.000 Kč/měs Krupka
Krupka
před týdnem
Odměna ve výši 100,- Kč/hod + bonus až 3000 Kč/měs Nadstandardní příplatky za přesčas! Nástup IHNED nebo dle dohody. Práce v... zobrazit nabídku»
Pouze ranní směna - až 30.000 Kč Krupka
Krupka
před týdnem
* Práce na HPP! * Stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti * Odměna fix 14.000,- + bonusy 2.000,- + příplatky za směnnost *... zobrazit nabídku»
Poradce wellness centra
Sokolov
před týdnem
Zaškolení v oblasti zdraví a výživy Naučíte se rozumět lidem a základům psychologie Veškeré firemní know how Možnost na sobě... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - 8 hod směny - možnost ubytování
Hodkovice nad Mohelkou
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost týdenních záloh, možnost přesčasů... zobrazit nabídku»
Řidič VZV /skladník - od 2.5.2017 s možností ubytování
Pardubice
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA doprava do práce... zobrazit nabídku»
Montér točivých strojů
35 km od Brna směr Jihlava
před týdnem
- zajímavé finanční ohodnocení + osobní ohodnocení - příplatky za přesčasy a za práci v zahraničí - práce ve stabilní, prestižní... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu řidič VZV / Retrak,Hostivice až 24.000,-Kč
HOSTIVICE
před týdnem
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD HOSTICE - výborné platové podmínky až 24.000,-Kč - stravenky za každý odpracovaný den - pracovní... zobrazit nabídku»
IT koordinátor (25 - 30.000,- KČ)
Jihomoravský
před týdnem
Jste zodpovědný typ a je na vás v práci spoleh? Máte zkušenosti s prací v administrativě a chcete proniknout do světa IT? Denní komunikace v... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Plzeňský
před týdnem
Máte zájem pracovat v mezinárodní společnosti a chcete využívat denně anglický jazyk? Máte zkušenosti s vedením většího počtu lidí?... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Plzeňský
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců ve výrobní společností? Domluvíte se anglickým jazykem? Umíte si stanovovat... zobrazit nabídku»
Údržbář strojů
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s opravou a údržbou strojů, jste pečlivý a zručný? Chtěl byste pracovat jako ÚDRŽBÁŘ STROJŮ na Brněnsku? Umíte číst... zobrazit nabídku»
Obchodník pro oblast personalistiky
Praha
před týdnem
Máte obchodní zkušenosti s akvizicí nových klientů a zároveň můžete nabídnout dobrý přehled a vazby na poli chemického či... zobrazit nabídku»
Projektant elektrotechnických zařízení
Ostrava
před týdnem
· Pružnou pracovní dobu · 5 týdnů dovolené · Prémie za zhotovené projekty · Profesní i osobní růst · Další benefity (stravenky,... zobrazit nabídku»
Jízda na retraku za 21 000 Kč a 2 000 Kč náborový příplatek
Pohořelice
před týdnem
Za Vaši dobrou práci získáte: HPP s dlouhodobou perspektivou Mzdu 21 000 Kč Náborový příspěvek 2000 Kč Stravenky 70 Kč které budou plně... zobrazit nabídku»
.NET Team Leader - Ostrava
Ostrava
před týdnem
Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom zmínili navíc, je například... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Brno
před týdnem
- Velmi zajímavé mzdové ohodnocení - Věrnostní bonusy - Docházkové bonusy - Dotované závodní stravování - Týden dovolené navíc -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace