Práce v oboru Ostatní (2906) - strana 46

Ostatní
Úklid supermarketu albert Vizovice
Vizovice
před 14 dny
Zázemí stabilní společnosti Dobré pracovní podmínky Vstřícné jednání zobrazit nabídku»
AX Specialista / 2.technolog
Liberec
před 14 dny
rozvoj při poznávání výrobních procesů, jejich úprava a tvorba a následně po cca 2 letech nástup na pozici technologa samostatnou a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro náhradní díly (zavedený "start up")
Praha
před 14 dny
- Stabilní plat a k tomu provize z prodejů - Práci ve výborném kolektivu - Denní použití anglického jazyka - Flexibilní pracovní dobu - V... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Brno
před 14 dny
Co Vám společnost nabízí? – nadnárodní prostředí a mezinárodní spolupráci, – možnost vzdělávání a kariérního rozvoje, –... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - 45.000 CZK
Liberec
před 14 dny
Příležitost pro zkušené konstruktéry! Čeká Vás práce v nejmodernějším prostředí, v mladém kolektivu a pracovat budete na exkluzivních... zobrazit nabídku»
Konstruktér - kolejová vozidla
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro našeho klienta zaměřeného na oblast kolejových vozidel hledáme pracovníka na pozici Konstruktér - kolejová vozidla. Váš úkol: -... zobrazit nabídku»
Prodejce hutního materiálu
Středočeský kraj
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí položky hutního materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejce hutního materiálu. ... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Brno
před 14 dny
· Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr · Dobré platové ohodnocení · Stravenky · Práce na 3 nebo 2 směnný provoz... zobrazit nabídku»
Leštič
Brno
před 14 dny
Zázemí zavedené společnosti Dobré mzdové ohodnocení, benefity Zajímavou a různorodou pracovní náplň Možnost odborného růstu ... zobrazit nabídku»
Elektronik – programátor
Královéhradecký
před 14 dny
Jste vysokoškolsky vzdělaná osoba v oblasti slaboproudé elektrotechniky? Máte zkušenosti s PID regulacemi a PLC programováním? Ovládáte... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - zeiss
Olomoucký
před 14 dny
Máte praxi s kontrolou kvality? Jste schopen/a ovládat 3D měřící stroj Zeiss? Zajímá Vás práce v moderní kusové výrobě? Máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Mezinárodní účetní s AJ
Jihomoravský
před 14 dny
Pohybujete se v oblasti účetnictví a ovládáte anglický jazyk? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní výrobní společnost v Brně? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodník v dopravě
Jihomoravský
před 14 dny
Máte praxi v dopravě? Jste sebevědomá osoba s dobrými komunikačními a vyjednávacími schopnostmi? Domluvíte se německy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Jihomoravský
před 14 dny
Baví vás opravy výrobních strojů a jejich montáž? Máte platnou vyhlášku 50 alespoň §6 a práce dle výkresové dokumentace a schémat pro... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete si sami ovlivňovat výši Vašeho výdělku? Máte zkušenosti s prodejem produktu nebo služeb? Pak neváhejte a zašlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Operátor tavírny, Brno
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Jihočeský kraj #3674209 (Jihočeský kraj, CZ)
Jihočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Třebíčsko
Třebíč
před 14 dny
Zajímáte se o oblast kvality? Je vám obor automotive blízký? Chcete využít svých současných znalostí a dovedností? Máte zájem o... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ - junior
Celá ČR, Jihomoravský
před 14 dny
Jste technicky zdatný, flexibilní a rád cestujete? Domluvíte se anglicky a máte vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství?... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ
Celá ČR, Jihomoravský
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru a získal jste již praxi na pozici servisního technika? Domluvíte se anglicky a baví Vás cestování?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace