Práce v oboru Ostatní (3152) - strana 46

Ostatní
Vývojový inženýr
Vsetín
před týdnem
Chcete výrobky, které navrhnete, potkávat dnes a denně v supermarketech po celé EU? Je pro Vás projektování ve 3D hračka? Potom jste... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí, 25 - 37 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Na pozici Nákupčí bude Vaším úkolem: - Analýza a... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - technický produkt, 30 - 40 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Na pozici Nákupčí bude Vaším úkolem: - Analýza a... zobrazit nabídku»
Referent kvality
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Práci v silné mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»
Řidič-strojník
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá těžbou štěrkopísků ve vlastní pískovně a těžbou cihlařské suroviny pro své... zobrazit nabídku»
VaV konstruktér
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, globálního lídra v oblasti průmyslových vážicích a dávkovacích technologií, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Senior Front-End developer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou českou firmu s desetiletou historií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Front-End developer. ... zobrazit nabídku»
Junior Front-End developer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou českou firmu s desetiletou historií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Front-End developer Projekty... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost operující na trhu již od roku 2001 (avšak stále udržuje startupovou kulturu), hledáme... zobrazit nabídku»
Mechanik, obsluha CNC soustružnických automatů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá neustálým rozvojem technických a technologických systémů a rotačním obráběním kovů na... zobrazit nabídku»
HR konzultant
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti personalistiky? Máte kladný vztah k elektrotechnice?... zobrazit nabídku»
Personalista junior
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat v oblasti personalistiky ve špičkové personální agentuře? Chtěli byste se vzdělávat v technické oblasti a hledat šikovné... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Nový Bor
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu unikátních děl ze skla, včetně zakázkové osvětlovací... zobrazit nabídku»
Samostatný technik elektro/chladících zařízení
(Hodonín)
před týdnem
- Zajímavé finanční ohodnocení (+ % ze zisku na kvartální bázi) - Kreativní a rozmanitou práci v perspektivním oboru a ve stále... zobrazit nabídku»
Technik správy nemovitostí – vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní servis pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek, firmy i jednotlivce,... zobrazit nabídku»
Prodejce pneu pro nákladní auta
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce pneu pro nákladní auta, hledáme nového kolegu na pozici Prodejce pro region Praha + Střední Čechy. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – úklidové a bezpečnostní služby
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou českou společnost zaměřenou na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice, hledáme... zobrazit nabídku»
Šéfmontér elektro – řídící systémy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace