Práce v oboru Ostatní (2949) - strana 47

Ostatní
Vrchní číšník/Sommelier
Liberec
před 14 dny
- velmi dobré mzdové ohodnocení, - možnost příležitostného ubytování, - zvýhodněné stravování, - nástup dle domluvy, -... zobrazit nabídku»
HR generalista s NJ (25-30k)
Třebíč
před 14 dny
- 13., 14., 15. mzda - příspěvek na zdravotní péči - 6 týdnů dovolené - závodní stravování - penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
TECHNOLOG VÝROBNÍCH LINEK
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Obchodník junior – export
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete v rámci své práce cestovat a poznávat svět? Hledáte práci, která Vám pomůže nastartovat kariéru a ve které se můžete neustále... zobrazit nabídku»
Accountant with English
Jihomoravský
před 14 dny
Are you looking for a job on position ACCOUNTANT WITH ENGLISH in Brno? Do you have experience in a similar position in the commercial production... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive - možnost ubytování
Nivnice
před 14 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Pardubice
před 14 dny
možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobou práci na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v... zobrazit nabídku»
Montáž, skenování a balení - možnost ubytování
Pardubice
před 14 dny
možnost karierního růstu zaměstnání na HPP práce vhodná i pro absolventy ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a... zobrazit nabídku»
Údržbář pro automatizovaný provoz, Olomoucko
Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti se servisem strojového parku po stránce elektrotechnické i mechanické? Hledáte spíše čistější typ výrob plné... zobrazit nabídku»
Programátor logických automatů
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte výzvy v podobě zakázek na zavádění automatizovaných systémů? Rádi za prací vycestujete i do zahraničí a vítáte pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - zakázková výroba
Plzeňský
před 1 měsíci
Máte zkušenosti s řízením celých oddělení? Měli jste možnost udržovat celý systém kvality a tato práce Vás bavila? Vystohují vás... zobrazit nabídku»
Technik ve stavebnictví
Královéhradecký
před 1 měsíci
- zázemí mezinárodní společnosti - prostředí s příjemnými a přátelskými kolegy - možnost osobního a profesního růstu - zajímavé... zobrazit nabídku»
Zákaznická kvalita s NJ
Moravskoslezský
před 1 měsíci
Práci v mezinárodní společnosti Denní komunikace v NJ a AJ Možnost osobního a profesního rozvoje Odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před 1 měsíci
Co Vám za to nabídneme? Zázemí silné mezinárodní společnosti Flexibilní pracovní dobu Motivující finanční ohodnocení a zajímavý... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Ostrava
před 1 měsíci
Co Vám za to nabízíme? Různorodou práci s účastí na zajímavých projektech Možnost se profesně i osobně rozvíjet Možnosti  občasné... zobrazit nabídku»
IOS Developer
Praha
před 1 měsíci
vývoj aplikací pro prestižního klienta a desítky tisíc uživatelů budeš pracovat ve skvělém týmu, který je otevřen novým nápadům velmi... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro
Jihočeský
před 1 měsíci
Chcete pracovat jako Servisní technik a během své praxe jste se již setkali s údržbou nebo servisem klimatizací nebo chladících boxů? Baví... zobrazit nabídku»
Technik chladících zařízení
Jihočeský
před 1 měsíci
Máte zkušenosti s opravami a servisem klimatizací nebo chladicích jednotek? Komunikujete rádi se zákazníky a hledáte práci v jižních... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máte zkušenosti v komunikaci se zákazníkem a prováděním servisních služeb? Jste samostatný, máte vzdělání v oblasti elektrotechniky,... zobrazit nabídku»
Servisní a revizní technik
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máte zkušenost s prováděním servisních služeb? Jste komunikativní, samostatný, máte vzdělání a praxi v oblasti elektrotechniky? Máte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace