Práce v oboru Ostatní (3298) - strana 47

Ostatní
Směny dle dohody! Operátor/ka 114 Kč/hod Krupka
Krupka
před týdnem
* Odměna ve výši 114,- Kč/hod * Volba směn dle Vašich potřeb - vhodné pro studenty nebo maminky! * Pohodová práce v čisté hale zobrazit nabídku»
Brigáda 114,- Kč/hod Krupka!
Krupka
před týdnem
* Odměna ve výši 114,- Kč/hod * Volba směn dle Vašich potřeb - vhodné pro studenty nebo maminky! zobrazit nabídku»
Navyšujeme mzdy! Operátor/ka Krupka ihned!
Krupka
před týdnem
* Odměna ve výši 114,- Kč/hod (cca 21.000 Kč/měs vč. příplatků za směnnost) * Stravenky + dotované obědy * Jisté zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - různé úseky
Jihlava, Okříšky
před týdnem
Jistota stabilního zaměstnání Možnost měsíčního bonusu navíc k výplatě Přátelský kolektiv, klidné prostředí. Široká nabídka... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»
Regionální prodejce AJ
Brno
před týdnem
- práci pro stabilní zahraniční firmu - samostatnou práci a nadstandardní ohodnocení - motivační systém odměňování - firemní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, TOP společnost! , 24–28.600 Kč, Klášterec n/o
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Chtěl/a byste pracovat pro společnost, která je celosvětovým špičkovým výrobcem výrobků ve stavebnictví? Láká vás mít volné... zobrazit nabídku»
Disponent přepravy – i pro absolventy
Praha
před týdnem
Končíte letos školu se zaměřením na dopravu a hledáte svoji první práci? Chcete své teoretické znalosti v rámci pozemní přepravy... zobrazit nabídku»
Production engineer
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti se zaváděním změn ve výrobě, s nastavením a přípravou strojů a orientujete se v osazovacích programech? Máte... zobrazit nabídku»
Team leader – elektro
Plzeňský
před týdnem
Máte praxi ve strojírenské nebo automotive společnosti zaměřené na elektro výrobu a zkušenosti s vedením pracovníků? Jste schopen hovořit... zobrazit nabídku»
Vedoucí elektro úseku
Plzeňský
před týdnem
Jste organizačně schopný, technicky zdatný a máte praxi s vedením lidí? Hovoříte alespoň na mírně pokročilé úrovni anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Manager kvality - Plzeň
Plzeňský
před týdnem
práci ve stabilní mezinárodní společnosti Možnost seberealizace a pracovního postupu 5 týdnů dovolené, sick days Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
před týdnem
- moderní prostředí nového závodu - odpovídající platové ohodnocení+měsíční bonusy, 13. a 14. plat - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Programátor řídicích systémů PLC/scada
Louny
před týdnem
Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro... zobrazit nabídku»
3D CAD mechanical designer - prague
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem hledá nové kolegy do týmu na pozici: 3D CAD... zobrazit nabídku»
Projektový manažer junior / konstruktér
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, hledá kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER... zobrazit nabídku»
Design engineer | catia V5
Praha
před týdnem
We are looking for a new colleague, Graduate Design Engineer, to join our design team at Ricardo Prague office to support various Design... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - pokladní
Frýdek-Místek
před týdnem
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Prodavač Neratovice
Neratovice
před týdnem
Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě. Na tuto pozici se uplatňuje... zobrazit nabídku»
Technolog pro polymery
Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s výrobou zaměřenou na zpracování polymerů a hledáte práci v oblasti technické v zahraniční firmě, tedy s využitím... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace