Práce v oboru Ostatní (3074) - strana 48

Ostatní
Aplikační technik PLC
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, jejímž hlavním zaměřením je oblast odvodňování kalů a tlaková filtrace průmyslových suspenzí, hledáme... zobrazit nabídku»
Senior Security System Engineer
Praha
před 14 dny
motivující pracovní a platové podmínky možnost dalšího osobního růstu, školení, certifikace zázemí stabilní nadnárodní... zobrazit nabídku»
Prodejce hutního materiálu
Středočeský kraj
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí položky hutního materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejce hutního materiálu. ... zobrazit nabídku»
Vývojář elektro – absolvent
Jihomoravský
před 14 dny
Jste studentem posledního ročníku VŠ nebo již absolventem v oboru elektro? Rozumíte si s elektronikou a elektronickými zařízeními? Chcete se... zobrazit nabídku»
Account Manager celá ČR – zdravotnictví
Celá ČR
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem produktů pro ošetřování a poskytovatelem chirurgických prostředků a... zobrazit nabídku»
TECHNOLOG VÝROBNÍCH LINEK
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Obchodník junior – export
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete v rámci své práce cestovat a poznávat svět? Hledáte práci, která Vám pomůže nastartovat kariéru a ve které se můžete neustále... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů
Hovorany
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Samostatný technik elektro/chladících zařízení
(Hodonín)
před 14 dny
- Zajímavé finanční ohodnocení (+ % ze zisku na kvartální bázi) - Kreativní a rozmanitou práci v perspektivním oboru a ve stále... zobrazit nabídku»
Kalkulant/produktový specialista (NJ – mírně pokročilá)
Hranice na Moravě
před 14 dny
Co Vám nabízíme? - Odpovídající mzdové ohodnocení (+ 13tý plat) - práci v dynamickém kolektivu - práci v zahraniční společnosti s... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
Hranice na Moravě
před 14 dny
- Odpovídající mzdové ohodnocení (+ 13tý plat) - práci v dynamickém kolektivu - práci v zahraniční společnosti s dobrým jménem -... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Catia - V4, V5)
Vyškovsko
před 14 dny
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - neustálý... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického centra
Praha
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr pro polymery
Pardubický, Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Pracoval jste v oblasti zpracování plastů v projektovém řízení pro automotive či jiné odvětví a hledáte podobnou příležitost, kde... zobrazit nabídku»
Údržbář pro automatizovaný provoz, Olomoucko
Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti se servisem strojového parku po stránce elektrotechnické i mechanické? Hledáte spíše čistější typ výrob plné... zobrazit nabídku»
Programátor logických automatů
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte výzvy v podobě zakázek na zavádění automatizovaných systémů? Rádi za prací vycestujete i do zahraničí a vítáte pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka (kompletace holicích strojků) - 95,- Kč/hod, Krupka
Krupka
před 14 dny
* Odměna 95,- Kč/hod * Na HPP příplatky za noční směny + stravenky! Po převodu do kmene výdělek až 19.000,- Kč za měsíc! Nástup... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 20.500,- Trmice
Ústí nad Labem
před 14 dny
* Odměna ve výši 17.100,-/měs (fix) + bonus 3.400,- (BONUS se vyplácí každý měsíc) * Příplatky (noční, víkend, svátek, přesčas) *... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě reklamních předmětů - až 30.000 Kč Krupka
Krupka
před 14 dny
* Práce na HPP! * Stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti * Odměna fix 14.000,- + bonusy 2.000,- + příplatky za směnnost *... zobrazit nabídku»
Hledáte dobře placenou práci? Dělník až 22.000 Kč! Teplice
Teplice
před 14 dny
Práce v prosperující firmě v oblasti automotive HPP, směny R/O/N Příplatky za odpolední a noční směny Dotované stravování Nástup... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace