Práce v oboru Ostatní (2868) - strana 49

Ostatní
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Referent technické podpory prodeje
Strakonice, Písek
před 14 dny
- Zázemí stabilní, silné a prosperující společnosti - Odborné zaškolení - Zajímavé finanční ohodnocení  - Příspěvek na stravné -... zobrazit nabídku»
Projektový technik - elektro / strojní - absolventi vítáni
Jihočeský
před 14 dny
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností - Různorodou a perspektivní práci -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Písek
před 14 dny
- Zajímavou, perspektivní pracovní pozici - Zázemí nadnárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - investice
Jihočeský
před 14 dny
Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu i osobnímu... zobrazit nabídku»
Florista / Floristka
České Budějovice
před 14 dny
- práci na hlavní zaměstnanecký poměr  - pravidelnou mzdu a zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv - vzdělávání a rozvoj... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s němčinou - absolventi vítáni
České Budějovice
před 14 dny
Zajímavou, perspektivní pracovní pozici Zázemí nadnárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
HW vývojář s AJ
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro společnost se sídlem na Ostravsku hledáme vhodné kandidáty na pozici HW VÝVOJÁŘ s AJ. Náplň práce: - zodpovědnost za vývoj... zobrazit nabídku»
Balení plechových výrobků- mzda od 16400Kč/měsíčně!
České Budějovice
před 14 dny
Nabízíme: - základní mzdu 16400Kč/měsíčně - příspěvek na stravování - prémie až 1500Kč - pouze DVOUSMĚNNÝ PROVOZ! zobrazit nabídku»
Montážní výrobník dělnice/dělník!15000Kč/měsíc!Jen RANNÍ směna!
Písek
před 14 dny
Nabízíme: - super mzdu 15000Kč/měsíčně - práci pouze na jednu ranní směnu! - práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR! - stravenky za 70Kč -... zobrazit nabídku»
Specialista galvanizace s AJ
Celá ČR
před 14 dny
S procesy elektrochemické úpravy kovů se nemusíte díky své praxi již nově seznamovat a jste připravený se po krátkém představení... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství s FJ a NJ
Celá ČR
před 14 dny
Máte zdravé sebevědomí a dokážete na trhu prodat produkty strojírenského charakteru? Dovedete to i v prostředí plném klientů ze zemí jako... zobrazit nabídku»
Vedoucí kanceláře s AJ – 60.000,- Kč
Olomoucký
před 14 dny
Jste dynamická osobnost, která zvládá úkoly v časové tísni? Jste činorodí? Práce, kde je rychle vše hotovo, by Vás unudila? Potom... zobrazit nabídku»
CAD specialist
Zlínský
před 14 dny
Jste vystudovaný technik a dobře se orientujete v prostředí CAD softwarů? Pracoval jste již na obdobné pozici a nyní hledáte novou výzvu v... zobrazit nabídku»
CAD support
Zlínský
před 14 dny
Vystudoval jsi techniku a máš blízko ke konstrukčním programům? Prostředí CAD softwarů ti není cizí a pracoval jsi s nimi na škole či... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat pro perspektivní společnost, která si váží svých zaměstnanců a poskytuje jim nadstandardní benefity? Jste komunikativní,... zobrazit nabídku»
Planning analyst
Jihomoravský, Zahraničí
před 14 dny
Chcete být součástí moderní dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím úspěchu? Baví Vás plánovat výrobu a umíte... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Telemarketing - telekomunikace
Praha, Středočeský kraj
před 14 dny
- Práce ve svobodném firemním prostředí - Školení zajištěno v plné míře - Zajímavé platové podmínky v závislosti na obchodních... zobrazit nabídku»
Lakýrník/přípravář pro lakovnu - Kadaň
Kadaň
před 14 dny
-Práce na hlavní pracovní poměr -Odpovídající platové ohodnocení od 19 000 do 22 000 Kč + příplatky za směny -Osobní ohodnocení ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace