Práce v oboru Ostatní (3042) - strana 50

Ostatní
Slévárenský dělník - Ostrava
Ostrava
před 14 dny
- mzda - základ 90 Kč/hod. + příplatky za riziko až 4 x 5,50 Kč/hod. - celkem tedy až 112 Kč/hod. + zákonné příplatky + docházkový bonus... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality
Moravskoslezský
před 14 dny
Kvalita, komunikace se zákazníky, angličtina - o to především půjde na této pozici. Jde o strojírenskou, výrobní společnost, která... zobrazit nabídku»
Ředitel společnosti – Plzeňsko
Plzeň
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se nákupem, úpravou, skladováním a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Operátor CNC brusky
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce (Jihočeský kraj/Vysočina)
Jihočeský kraj, Vysočina
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem stavebních strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Regionální obchodní... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer s AJ
Jihomoravský
před 14 dny
Vystudovali jste vysokou školu technického zaměření a máte praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Máte zkušenosti se zvyšováním efektivity... zobrazit nabídku»
Produktový specialista – plasty
Královéhradecký
před 14 dny
Máte VŠ vzdělání chemického směru se zaměřením na polymery? Orientujete se v procesech expanze a extruze plastů? Bez problémů ovládáte... zobrazit nabídku»
Operátor strojního zařízení, prostějov
Olomoucký
před 14 dny
Máte praxi ve strojírenském provoze jako obsluha výrobních zařízení a hledáte práci v Prostějově? Není pro Vás problémem práce ve... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – personální služby
Praha
před 14 dny
Máte praxi na obchodní pozici a každé obchodní jednání je pro Vás výzvou? Máte organizační talent a pracujete rádi s lidmi? Plnění... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
před 14 dny
Máte velmi dobrý IT background? Nejsou Vám cizí prezentace a komunikace s různými typy lidí? Dokážete se nadchnout pro svěřený produkt a... zobrazit nabídku»
Mechanik-elektronik
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s údržbou, servisem nebo opravami elektrotechnických částí? Hledáte novou práci, kde využijete vlastní nápady při... zobrazit nabídku»
Projektant - Elektrotechnik
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je součástí jedné z předních firem v oblasti projektování technologických zařízení pro energetiku... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro junior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte vzdělání v oboru elektrotechniky? Hledáte příležitost pro odstartování své kariéry? Chcete využívat angličtinu a podílet se na... zobrazit nabídku»
Absolvent - technolog automatizace
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Jste absolventem vysoké školy technického směru a hledáte uplatnění ve firmě s globálním záběrem, ve které budete mít prostor pracovat s... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Hronov
před 14 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Servisní technik
dle kraje
před 14 dny
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? Perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Pracovní... zobrazit nabídku»
Mechanik - demontáž
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: Mzdové ohodnocení od 21 000 Kč Příjemné pracovní prostředí Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description Máte zkušenosti ve výrobě? Chcete se posunout výše na vedoucí pozici? Tak hledáme právě Vás MISTR VE VÝROBĚ Jedná se... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora prodeje
Moravskoslezský
před 14 dny
Chtěli byste odstartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti? Baví vás komunikace s lidmi? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace