Práce v oboru Ostatní (3264) - strana 51

Ostatní
Vyhraj nad pohledávkami
Brno
před 14 dny
Co Ti můžeme nabídnout? - Práci na Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti - Přátelský kolektiv a nejrůznější volnočasové... zobrazit nabídku»
Účtuj ruku v ruce s angličtinou - až 35 000 Kč
Brno
před 14 dny
Co ti můžeme nabídnout? - Práci na Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí včetně relaxační... zobrazit nabídku»
Servisní technik – vhodné pro absolventy
Mladá Boleslav
před 14 dny
Nabízíme: Za dobře odvedenou práci spravedlivé ohodnocení, které máte vždy včas na účtu Zaškolení a prostor stále se učit... zobrazit nabídku»
Odborný technik - junior
Ústecký
před 14 dny
Jste absolventy vysoké školy chemického či technického směru a poohlížíte se po zajímavé pracovní příležitosti? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Teamleader – divize Chemistry
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s budováním dlouhodobých vztahů se zákazníky? Disponujete dovednostmi vedení obchodního týmu a můžete je prokázat... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – chemie
Zahraničí
před 14 dny
Orientujete se v oblasti chemie a máte přehled o produktech na trhu? Jste energičtí obchodníci, kteří se rádi setkávají s lidmi a umí... zobrazit nabídku»
3D konstruktér - vstřikolisy
Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s konstruováním vstřikolisů? Chcete být součástí týmu a pracovat pro stabilní společnost? Pak hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Servisní technik senior
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti se servisem zdvihacích zařízení nebo průmyslových strojů? Měl jste možnost vést menší kolektiv? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro prahu
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti se servisem zdvihacích zařízení nebo eskalátorů? Hledáte stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní... zobrazit nabídku»
Elektro tester s angličtinou
Praha
před 14 dny
Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky? Chcete být součástí mezinárodního týmu a využít možnosti cestování v rámci služebních cest... zobrazit nabídku»
Prodej a rozvoz farmářských výrobků
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, malou rodinnou mlékárenskou farmu, hledáme kandidáty na pozici Řidič-prodejce. Náplň práce: Vyhledávání... zobrazit nabídku»
Nákupčí – automobilový průmysl
Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Orientujete se dobře v číslech a pálí Vám to? Rád/a komunikujete s lidmi a není pro Vás problém domluvit se anglicky? Máte zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Strojní údržbář - mechanik
Pardubický, Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti s údržbou v rámci výrobní firmy a není tím pádem pro Vás problém pracovat ve dvousměnném provozu? Pak pro Vás máme... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - elektro
Praha, Středočeský
před 14 dny
Jste člověk s technickým vzdělání? Máte zkušenost s vedením projektů a lidí? Hledáte práci, kde se nebudete nudit a setkáte se... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant-automatizace
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti se zpracováním elektroschémat u průmyslových a automatizovaných strojů? Chcete být součástí projektů? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ / NJ - mechanika
Praha, Středočeský, Plzeňský
před 14 dny
Rádi byste pracovali ve výrobní strojírenské společnosti? Je Vaše znalost němčiny nebo angličtiny na středně pokročilé úrovni?... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, 20.000 Kč, čistá, nenáročná práce + benefity
Prostějov
před 14 dny
Nástupní plat 102 Kč/hod + příplatky. Možnost týdenních záloh. Zajištěné ubytování + příspěvky na ubytování. Dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Náchod
před 14 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Instalatér Nový Jičín (pouze 1 směna)
Nový Jičín
před 14 dny
- stabilní práci na HPP se zajimavým platovým ohodnocením - práci pouze na jednosměnný provoz - nástup možný ihned - stravenky zobrazit nabídku»
Vedoucí dopravy a montáží, zaměřovač nábytku a kuchyní Möbelix 
Brno
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - po zkušební době prémie za vedení - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity - stravenky a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace