Práce v oboru Ostatní (3206) - strana 51

Ostatní
Project manager
Plzeňský
minulý měsíc
- zázemí významné nadnárodní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - prostředí unikátní výroby velkých... zobrazit nabídku»
(Elektro)mechanik výrobních linek
Ústecký
minulý měsíc
Pomůžeme Vám zorientovat se v jednotlivých nabídkách. zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - nabídka mimo automotive
Ústecko, Teplicko
minulý měsíc
- Dobrou partu - hodně nových projektů a s tím spojenou častou interakci s cizinou a případné služební cesty - čistou výrobu, zajímavý... zobrazit nabídku»
Technolog pro kusovou a prototypovou výrobu
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Především hodně zajímavou náplň práce, pak také dobrou dostupnost z centra Ústí nad Labem i veřejnou dopravou a několik zajímavých... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu pro výrobu
Plzeň
minulý měsíc
Zajímavou práci v globální nadnárodní společnosti Možnost profesního růstu a seberealizace Příležitost služebních cest do... zobrazit nabídku»
Projektant pro kolejové stavby
Ostrava
minulý měsíc
· Adekvátní platové ohodnocení + prémie 2x ročně · Pružnou pracovní dobu · Profesní i osobní růst, účast na školeních · Další... zobrazit nabídku»
Technik pro oblast údržby
Novojičínsko
minulý měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na Vaší předchozí praxi - Přispíváme na dopravu a stravování - 1 týden dovolené nad... zobrazit nabídku»
Hledáme nové posily na pozici back office v automotive
Praha
minulý měsíc
Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 25.000,-Kč. A navíc širokou... zobrazit nabídku»
Slévárenský technolog 2 roky zaškolení v Itálii
Moravskoslezský
minulý měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na Vaší předchozí praxi - Přispíváme na dopravu a stravování - 1 týden dovolené nad... zobrazit nabídku»
Odbavovač zásilek - skvělá příležitost
Bor u Tachova
minulý měsíc
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - atraktivní balíček benefitů... zobrazit nabídku»
Instalatér Nový Jičín (pouze 1 směna)
Nový Jičín
minulý měsíc
- stabilní práci na HPP se zajimavým platovým ohodnocením - práci pouze na jednosměnný provoz - nástup možný ihned - stravenky zobrazit nabídku»
Vedoucí dopravy a montáží, zaměřovač nábytku a kuchyní Möbelix 
Brno
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - po zkušební době prémie za vedení - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity - stravenky a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Hranice - 100Kč čistého/hod
Hranice na Moravě
minulý měsíc
- nadstandartní platové ohodnocení – základní mzda 100Kč čistého/hod - příplatky 25% za práci přesčas, 10% za noční směnu - 100Kč... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro - junior
Praha východ
minulý měsíc
Máte zkušenosti s konstruováním v Catii/NX? Chcete pracovat na zajímavém projektu? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér - letadla
Praha východ
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost a podílet se na zajímavých projektech v oblasti leteckého... zobrazit nabídku»
Operátor procesu
Benešov
minulý měsíc
A co Wrigley nabízí? · Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti · Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí,... zobrazit nabídku»
Project manager - průmyslová výstavba
Litoměřicko nebo Chomutovsko
minulý měsíc
Jedná se o dlouhodobější projekt, tzn. hledáme člověka na dobu neurčitou. Více informací rád sdělím osobně na tomas.barta@manpower.cz... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení - až 20 000,- Kč - Brno
Brno
minulý měsíc
práci ve STABILNÍ společnosti HLAVNÍ pracovní poměr MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení včetně BONUSŮ STRAVENKY v hodnotě 85,- Kč za... zobrazit nabídku»
Řidič střídač MKD 45.000-53.000 Kč/měs.
Teplice
minulý měsíc
Nabízíme: * měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč * nadstandardní základní plat/lze upravit * práci na plný pracovní... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality od 110 Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
* hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * mzda 90 Kč/hod. (80 + 10) * prémie dle výkonu až 20 Kč/hod. * přítomnostní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace