Práce v oboru Ostatní (3044) - strana 51

Ostatní
Administrativní podpora prodeje
Moravskoslezský
před 14 dny
Chtěli byste odstartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti? Baví vás komunikace s lidmi? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!... zobrazit nabídku»
Personální konzultant - Olomouc
Olomoucký
před 14 dny
Máte rádi osobní kontakt s lidmi a toužíte se vrhnout na budování kariéry v personalistice? Toužíte po práci, která je hodnocena dle... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Plzeňský
před 14 dny
Podílel/a jste se někdy na řízení projektů ve výrobě? Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a domluvíte se anglicky? Hledáte... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů - junior
Plzeňský
před 14 dny
Jste absolventem vysoké školy strojní nebo elektro? Hledáte práci v Plzeňském kraji, kde budete moci realizovat vlastní nápady a řešení?... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací - příležitost!
Liberec
před 14 dny
Výborné platové podmínky Práce v menší společnosti, které se skládá pouze z vývojářů Flexibilní pracovní doba Velmi... zobrazit nabídku»
AuditSOXAudit
Praha
před 14 dny
V číslech se budete muset orientovat, tzn. že i my Vás oceníme velmi příjemným finančním číslem :) K tomu samozřejmě získáte řadu... zobrazit nabídku»
UI Developer - Ostrava - nadstandardní finanční ohodnocení
Ostrava
před 14 dny
Nabízíme (na co se u nás můžete těšit): Dlouhodobý vývoj softwarového produktu pro klienty z oblasti Silicon Valley Příležitost... zobrazit nabídku»
Hledá se vedoucí servisu
Olomoucký
před 14 dny
Co Vám společnost nabídne? - Možnost realizace v ryze české společnosti - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce|anglický a německý jazyk|flexi prac.doba|až 65 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáme kapitána/kapitánku, která/ý převezme tým zkušených konstruktérů a bude je vést na nelehké plavbě skrz rozmanité požadavky... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive|až 120 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi s projektovým řízením v automotive oblasti a chcete se posunout na další level. Pokud hovoříte velmi dobře anglicky a nebojíte... zobrazit nabídku»
Konstruktér|3d vývoj v automotive|možnost vést tým|až 45 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Konstruktér|3d vývoj v automotive|až 35 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Zajímá Vás oblast konstrukce, máte praxi ve 3D konstrukčním SW a chcete pracovat na projektech o kterých si budou povídat i generace po... zobrazit nabídku»
Senior Product Engineer
Prague
před 14 dny
R&D centre for electrical, vehicle, hydraulic and aerospace applications is looking for Electronics Engineer to expand their fast-growing team! What... zobrazit nabídku»
Design engineer | catia V5
Praha
před 14 dny
We are looking for a new colleague, Graduate Design Engineer, to join our design team at Ricardo Prague office to support various Design... zobrazit nabídku»
Specialista bozp a ekologie
okres Blansko
před 14 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, rozrůstající se výrobní společnost, hledáme systematicky založeného kandidáta. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Manipulant výrobní linky 100 Kč/hod.
Rakovník
před 14 dny
- mzdu 100Kč/hod - příplatky za odpolední směnu - příplatky za noční směnu - příplatky za práci o víkendu - bonus za docházku 400Kč -... zobrazit nabídku»
Continuous Improvement Engineer
Žebrák
před 14 dny
A co na oplátku nabízíme? Nabízíme: 6 týdnů dovolené výrobní bonus příspěvek na jazyky příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 14 dny
Nabízíme Vám možnost rozvíjet se v oboru, který Vás skutečně zajímá spolu s: - stabilním zázemím nadnárodní společnosti - možnost... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - šance pro tebe
Kladno
před 14 dny
Klient TI nabízí zázemí nadnárodní společnosti, propracované zaškolení a k tomu: - perspektivní a stabilní práci u zahraniční výrobní... zobrazit nabídku»
Sales Engineer pro kaučukové řešení
Praha, Středočeský, Celá ČR
před 14 dny
- Více než konkurenceschopné finanční ohodnocení - Velkou zodpovědnost a možnost realizovat se - Služební automobil i k osobnímu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace