Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 54

Ostatní
Project manager
Plzeňský
minulý měsíc
- zázemí významné nadnárodní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - prostředí unikátní výroby velkých... zobrazit nabídku»
(Elektro)mechanik výrobních linek
Ústecký
minulý měsíc
Pomůžeme Vám zorientovat se v jednotlivých nabídkách. zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - nabídka mimo automotive
Ústecko, Teplicko
minulý měsíc
- Dobrou partu - hodně nových projektů a s tím spojenou častou interakci s cizinou a případné služební cesty - čistou výrobu, zajímavý... zobrazit nabídku»
Technolog pro kusovou a prototypovou výrobu
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Především hodně zajímavou náplň práce, pak také dobrou dostupnost z centra Ústí nad Labem i veřejnou dopravou a několik zajímavých... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu pro výrobu
Plzeň
minulý měsíc
Zajímavou práci v globální nadnárodní společnosti Možnost profesního růstu a seberealizace Příležitost služebních cest do... zobrazit nabídku»
Projektant pro kolejové stavby
Ostrava
minulý měsíc
· Adekvátní platové ohodnocení + prémie 2x ročně · Pružnou pracovní dobu · Profesní i osobní růst, účast na školeních · Další... zobrazit nabídku»
Technik pro oblast údržby
Novojičínsko
minulý měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na Vaší předchozí praxi - Přispíváme na dopravu a stravování - 1 týden dovolené nad... zobrazit nabídku»
Hledáme nové posily na pozici back office v automotive
Praha
minulý měsíc
Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 25.000,-Kč. A navíc širokou... zobrazit nabídku»
Slévárenský technolog 2 roky zaškolení v Itálii
Moravskoslezský
minulý měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na Vaší předchozí praxi - Přispíváme na dopravu a stravování - 1 týden dovolené nad... zobrazit nabídku»
Odbavovač zásilek - skvělá příležitost
Bor u Tachova
minulý měsíc
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - atraktivní balíček benefitů... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro - junior
Praha východ
minulý měsíc
Máte zkušenosti s konstruováním v Catii/NX? Chcete pracovat na zajímavém projektu? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér - letadla
Praha východ
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost a podílet se na zajímavých projektech v oblasti leteckého... zobrazit nabídku»
Operátor procesu
Benešov
minulý měsíc
A co Wrigley nabízí? · Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti · Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí,... zobrazit nabídku»
Project manager - průmyslová výstavba
Litoměřicko nebo Chomutovsko
minulý měsíc
Jedná se o dlouhodobější projekt, tzn. hledáme člověka na dobu neurčitou. Více informací rád sdělím osobně na tomas.barta@manpower.cz... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení - až 20 000,- Kč - Brno
Brno
minulý měsíc
práci ve STABILNÍ společnosti HLAVNÍ pracovní poměr MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení včetně BONUSŮ STRAVENKY v hodnotě 85,- Kč za... zobrazit nabídku»
Řidič střídač MKD 45.000-53.000 Kč/měs.
Teplice
minulý měsíc
Nabízíme: * měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč * nadstandardní základní plat/lze upravit * práci na plný pracovní... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality od 110 Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
* hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * mzda 90 Kč/hod. (80 + 10) * prémie dle výkonu až 20 Kč/hod. * přítomnostní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v automotive
Valašsko
minulý měsíc
Chcete se zapojit do firmy, která je dynamická a inovativní? Rádi komunikujete se zákazníky i dodavateli? Chcete realizovat nové projekty v... zobrazit nabídku»
Inženýr jakosti ve výrobě
Vsetínsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti s kontrolou kvality a minimálně středoškolské vzdělání? Rádi byste pracovali ve firmě, která se zaměřuje na neustále... zobrazit nabídku»
Kvalifikovaný operátor / nástrojař - s ubytováním!
Pardubice
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost certifikace na strojích směnový kalendář na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace