Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 60

Ostatní
Navyšujeme mzdy! Operátor/ka Krupka ihned!
Krupka
minulý měsíc
* Odměna ve výši 114,- Kč/hod (cca 21.000 Kč/měs vč. příplatků za směnnost) * Stravenky + dotované obědy * Jisté zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Pomocný skladník/ce s programem Sap- 43,Bor Nová Hospoda
Tachov
minulý měsíc
Nabízíme: 105-140 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 55% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zdravotnických pomůcek– 2-3 směny,Hranice
Operátor/ka zdravotnických pomůcek – Hranice
minulý měsíc
Hledáte fyzicky NENÁROČNOU práci ve velmi příjemném a ČISTÉM prostředí? Lákají vás pouze PO – PÁ směny s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Mělník
minulý měsíc
Nabízíme: Motivující mzdové ohodnocení Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby)... zobrazit nabídku»
Mzdovka jede-Pojeď taky za super mzdu.
Praha
minulý měsíc
Nabídneme co můžeme :) čeká Vás velmi milá mzda a k tomu řada benefitů (např. stravenky, home office, příspěvky na vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Biomedicínský technik – junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy se zaměřením na radiační nebo zdravotnickou techniku? Hledáte svou první práci a chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů - automotive
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Vystudoval jsi VŠ, obor Elektro, IT nebo Automobilová doprava? Chceš pracovat na zajímavých projektech ve vývoji zcela nových funkcí v... zobrazit nabídku»
Project manager - automotive
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Vystudoval jste SŠ, VŠ v oboru Elektro, IT nebo Automotive? Chcete pracovat na zajímavých projektech ve vývoji nových funkcí v automobilu,... zobrazit nabídku»
Technik nákupu s němčinou
severně od Brna
minulý měsíc
Orientujete se v technických záležitostech a vždy Vás lákalo proniknout do tajů nákupního oddělení? Chcete se podílet na výrobním... zobrazit nabídku»
Choď do skladu v Pohořelicích jako ředitel na 9
Pohořelice
minulý měsíc
Co za to budete mít? - mzdu 116,-Kč / hod - prémie 0 - 2000 Kč - přerozděluje mistr směny - bonusy za docházku a plnění norem - příplatky... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky - děláme TO jinak
Praha - Petřiny
minulý měsíc
Jsme jiní - přátelští a neformální, heldáme nové cesty a řešení. Je pro nás důležité aby jste se v práci cítili stejně dobře jako... zobrazit nabídku»
Automechanik pro truck centrum v Ústí nad Labem
Ústecký
minulý měsíc
· Zázemí stabilní mezinárodní společnosti · Práce v příjemném prostředí s moderní technologií · Možnost profesního růstu v rámci... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář pro truck centrum v Ústí nad Labem
Ústecký
minulý měsíc
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - práce v příjemném prostředí s moderní technologií - možnost profesního růstu v rámci... zobrazit nabídku»
Junior accountant with french
Praha
minulý měsíc
We can offer your: A great opportunity to realize, improve yourself and grow with the company On these vancancies you will be a part of a team that is... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Neratovice
minulý měsíc
Pro prodejnu Albert supermarket v Neratovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí týmu. CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? ... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů - absolvent
okres Teplice
minulý měsíc
Bavilo by Vás vést a řešit projekty? Komunikovat se zákazníky v němčině na denní bázi? Máte vzdělání technického směru a zájem o... zobrazit nabídku»
Technolog montážních linek – automotive
Bruntál
minulý měsíc
Co Vás kromě velmi zajímavého ohodnocení čeká? Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o rozjíždějící... zobrazit nabídku»
Junior project manager s NJ
okres Teplice
minulý měsíc
Důležitá je především zajímavá, i když hodně hektická a náročná práce. Dále Vás určitě čekají občasně pracovní cesty do... zobrazit nabídku»
Bozp specialista
Olomouc
minulý měsíc
Jaké benefity společnost nabídne Vám? - Práci, která vyžaduje samostatnost a odpovědnost - Budete mít příležitost dále se profesně i... zobrazit nabídku»
Kompletace/manipulace – až 25.000 Kč – Ústí n. L.
Ústí nad Labem
minulý měsíc
* Mzda 19.000 Kč(16.000 Kč základ + 3.000 Kč odměny) – s příplatky cca 21.000 Kč nástup! * Příplatky nad rámec zákoníku práce -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace