Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 62

Ostatní
Operátor výroby (AŽ 24.900 Kč)
Žatec
minulý měsíc
- ochota pracovat ve směnném provozu (2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volna) - spolehlivost, zodpovědnost - schopnost reagovat na změny a učit... zobrazit nabídku»
Bankovní specialista na komunikaci s dlužníky
Praha 5
minulý měsíc
práci v přátelském týmu, který spolu rád zajde na teambuilding velmi reálnou šanci profesního růstu ve stabilní společnosti rozvojové... zobrazit nabídku»
Montáže regálů v zahraničí - až 50.000,-
Celá ČR
minulý měsíc
Společnost Stormont nabízí: - velmi dobré finanční ohodnocení vyplácené pravidelně bez prodlev - hrazené ubytování a doprava - možnosti... zobrazit nabídku»
Pravá ruka Quality Managera - oblast automotive
Bruntál
minulý měsíc
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Obsluha/programátor CNC
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Nabízíme: Kvalitní úvodní zaškolení Zázemí rodinné společnosti Motivující mzdové ohodnocení Podpora osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Service desk specialist
Brno
minulý měsíc
Umíte plynule komunikovat německy? Bavilo by Vás působit jako IT support? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Naučíme Tě řídit VZV - 120 Kč/ hod
MS
minulý měsíc
* smlouvu na HPP, nástup ihned * možnost přestupu do INTERNÍHO stavu klienta * nástupní bonus 1000,-Kč * mzda 90,-Kč/hod * bonus... zobrazit nabídku»
Sales Engineer – Sealing
Praha, Středočeský
minulý měsíc
- Motivující finanční ohodnocení ve fixní mzdě, bonusy z prodeje a 13. plat - Služební automobil i k osobním účelům - Možnost prodávat... zobrazit nabídku»
Ředitel (menší výrobně servisní společnost ) - východní Čechy
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
NÁŠ KLIENT NABÍZÍ: - Možnost podílet se na dynamickém rozvoji společnosti na českém trhu - Příležitost k osobnímu a profesnímu... zobrazit nabídku»
Poznej klady zákaznické linky /Pasivní linka/ Neomezené výdělky/ Skvělý ...
Ostrava, Ústí nad Labem
minulý měsíc
Co Ti bude odměnou? Mzda ve školení se skládá z: fixní mzdy 14.000Kč bonus pro nováčky 2.000Kč po dobu prvních 3 měsíců od... zobrazit nabídku»
Skladník/Skladnice s VZV a praxí _HUT
MS
minulý měsíc
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování... zobrazit nabídku»
Asistentka objednávek Praha západ
Praha západ
minulý měsíc
Jste komunikativní a flexibilní? Rádi pracujete s lidmi a hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti v telekomunikaci nebo vyřizování... zobrazit nabídku»
Analytik autonavigací
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Jsi zapálený fanoušek auto-elektroniky a máš VOŠ nebo VŠ vzdělání? Umíš anglicky nebo německy alespoň na základní úrovni? Chceš... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (100Kč/hod), ubytování, pouze ranní
Zábřeh na Moravě
minulý měsíc
Mzda 100 Kč/hod + příplatky za přesčas Možnost týdenních záloh Zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování Dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Pracovník přípravy výroby - absolventi vítáni
Jihočeský
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Zajímavou a tvůrčí činnost - Motivační platové ohodnocení - Možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Chceš pečovat o zákazníky a být součástí skvělého týmu?? Pojď k nám
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Co Tě u nás čeká? Mzda ve školení se skládá z: fixní mzda 14.000Kč bonus pro nováčky 2.000Kč po dobu prvních 3 měsíců od... zobrazit nabídku»
Získej práci ve skladu (AŽ 130 Kč/hod), která TĚ bude bavit
Nýřany, Štěnovice
minulý měsíc
Za svou práci získáš: - až 130 Kč na hodinu - 25% příplatek za noční - dopravu do pracoviště zdarma - stabilní příjem a... zobrazit nabídku»
Rezident kvality
Kvasiny
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - zaškolení část na Slovenku, část ve Španělsku - možnost... zobrazit nabídku»
Junior analytik úvěrového rizika
Praha
minulý měsíc
růst profesně stejně rychle jako firma práce s lidmi, kteří něco ve svém oboru dokázali zajímavé finanční ohodnocení plus variabilní... zobrazit nabídku»
Specialista schvalování servisních služeb (AUTO-MOTO)
Praha
minulý měsíc
- Navázání dlouhodobé spolupráce ve firmě s lidským přístupem - Odpovídající zaškolení a možnost dalšího vzdělávání - Kolektiv... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace