Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 66

Ostatní
Kompletace stavebnic - brigáda
Kladno
minulý měsíc
Místo výkonu práce: KLADNO Základní mzda 104,-Kč/hod + zákonné příplatky za práci o víkendu, v noci Příplatek za práci na... zobrazit nabídku»
Logisitik s AJ
Prostějovsko
minulý měsíc
Hledáte práci s aktivním využitím cizího jazyka? Pak, pokud máte také zároveň praxi z oblasti expedice a vyznáte se v celní problematice,... zobrazit nabídku»
Mechanik šicích strojů Pfaff a Dürkopf-Adler
Svitavy
minulý měsíc
Mzda: výši si určí zaměstnanec sám, ale musí prokazatelně ukázat, že má praxi, a o strojích něco ví Smlouva na dobu neurčitou přímo... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Břeclavsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici plánovače z výrobní společnosti a baví vás vytváření reportů a analýz? Hledáte novou pracovní příležitost... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve výrobě
Brno
minulý měsíc
Baví Vás opravy, údržba, seřizování strojů a řešení vzniklých závad? Jste technicky zdatný a manuálně zručný? Máte vzdělání a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Brno
minulý měsíc
Jste elektrikářem nebo elektromechanikem, který hledá zajímavou práci v automatizovaném provozu? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovné bankéře - vhodné pro absolventy
Praha 5
minulý měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny Perspektivní, zajímavou práci Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace Příjemné... zobrazit nabídku»
Vhodné i pro absolventy
Brno
minulý měsíc
Komplexní úvodní zaškolení, proto je pozice vhodná i pro absolventy. Motivující mzda (fixní mzda + odměny za prodej). 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Scrum master
Praha
minulý měsíc
5 týdnů dovolené Přátelské pracovní prostředí Vzdělávací kurzy a školení Sick days a další volné dny na sportovní či rodinné... zobrazit nabídku»
Programátor PLC + C/C++ junior
Brno venkov
minulý měsíc
Máte elektrotechnické vzdělání? Ovládáte programovací jazyk C/C++? Baví Vás práce v oblasti automatizace? Hledáte práci, kde zkombinujete... zobrazit nabídku»
Programátor PLC + C/C++
Brno venkov
minulý měsíc
Jste absolventem SŠ/VŠ s technickým zaměřením? Zajímá Vás práce v oblasti automatizace a ovládáte programovací jazyk C/C++? Máte platnou... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice mistra ve výrobě a hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat přímo v Praze pro významnou výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista expedice zásilek - výrobní firma
Blanensko
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti expedice? Vyznáte se v celní problematice a domluvíte se anglicky? Pak využijte příležitosti pracovat pro firmu s... zobrazit nabídku»
Mechanik strojů
Brno venkov
minulý měsíc
Máte zkušenosti s mechanickou montáží? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné strojírenské společnosti? Jste... zobrazit nabídku»
Projektový technolog - plasty
Brno
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa se zaměřením na zpracování plastů? Orientujete se v nástrojích štíhlé... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Holýšov
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Project manager
Rokycany
minulý měsíc
- Uplatnění na zajímavé nově vzniklé pozici - Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti - Velmi dobré platové... zobrazit nabídku»
Řidič - rozvoz až 19.000 Kč/měsíc
Jihlava
minulý měsíc
- výdělek až 19 000 Kč/měsíc - jednosměnný provoz - smlouva na HPP - možnost zakoupení vlastních výrobků za zaměstnanecké ceny -... zobrazit nabídku»
Tester / Developer automatizovaných testů
Praha
minulý měsíc
* služební notebook a telefon * sick days * tréningy, certifikáty * roční bonusy * relaxační místnost * stravenky * teambuildingové akce *... zobrazit nabídku»
Operátor podpory prodeje u stávajících klientů - až 27.000Kč
Praha
minulý měsíc
-Fixní mzda 23.000Kč + bonusy! -Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den (zaměstnavatel hradí 74 %)... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace