Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 67

Ostatní
CEO for One Month
Praha 4
minulý měsíc
Váš přístup je to co hledáme! Společnost Adecco opět hledá #CEOAttitude. 49 kandidátu z celého světa má možnost vyzkoušet si pozici... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - automotive
Chrudim
minulý měsíc
práci na 8 hod úvazek, směny se střídají po týdnu, bez víkendů možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Junior produktový manažer (PRO absolventy)
Litoměřice
minulý měsíc
Hovoříte anglickým či německým jazykem? Vystudovali jste školu s technickým zaměřením? Láká Vás obchod? Pokud jsou Vaše odpovědi ano,... zobrazit nabídku»
Specialist processes
Teplicko
minulý měsíc
Take the opportunity to work in a stable company on the job as a process specialist. * 5 weeks of vacation * 13th - 14th wage * Establishing stable... zobrazit nabídku»
Analytik výroby
Břeclavsko
minulý měsíc
Baví Vás plánování a provádění analýz? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a chtěl byste pracovat na pozici ANALYTIK VÝROBY na... zobrazit nabídku»
Karosář, klempíř – Škoda Auto – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
minulý měsíc
* reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně * možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc) *... zobrazit nabídku»
Specialista procesů
Teplicko
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní společnosti na pracovní pozici procesní specialista. * 5 týdnů dovolené * 13. - 14. mzdu *... zobrazit nabídku»
Team leader pro potravinářskou výrobu
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti z potravinářské výroby a hledáte změnu? Umíte dobře organizovat pracovníky ve výrobě a je na Vás spolehnutí? Chcete... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti PLC programování? Baví vás testovat a hledat chyby? Chcete při své práci využívat anglický jazyk a být... zobrazit nabídku»
Vývojový technolog - junior
okolí Liberce
minulý měsíc
Jste vysokoškolským absolventem a vyznáte se v materiálech nebo v chemii? Zajímá Vás prostředí automobilového průmyslu a domluvíte se... zobrazit nabídku»
Vývojář nových technologií
okolí Liberce
minulý měsíc
Jste kreativní a vyznáte se v technologií? Chcete se podílet na vývoji nových technologií a nových produktů v automobilovém průmyslu? Pak... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu Amazon až 27 900 Kč/měs.!
Dobrovíz
před 2 měsíci
Mzda až 27 900 Kč/měs. Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Praha
před 2 měsíci
Chcete se stát členem týmu dynamicky rostoucí společnosti? Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím jako mistr skladu či team leader?... zobrazit nabídku»
Manažer skladu
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením skladu? Chcete pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru? Chcete pracovat ve společnosti, která má... zobrazit nabídku»
Asistentka v zákaznickém servisu
Tuchoměřice
před 2 měsíci
Nabízíme: HPP, plný úvazek Lokalita Tuchoměřice Moderní a přátelské prostředí Mzda dle domluvy a motivační složka Stravenky,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením projektu, dobře se orientujete v automotive? Pokud hovoříte dobře anglicky a rádi byste zúročili své zkušenosti... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu léčiv - brigádník
Liberec
před 2 měsíci
- zázemí významné a stabilní německé společnosti, - práci ve velmi čistém prostředí, - mzdové ohodnocení 75 Kč/hod., - příplatky... zobrazit nabídku»
Programátor CNC strojů
Brno
před 2 měsíci
Hledáte novou zajímavou práci v zakázkové výrobě? Máte povědomí o programování či přímo zkušenosti s programováním CNC strojů?... zobrazit nabídku»
Servisní technik - senior (Brno)
Brno
před 2 měsíci
Jste manuálně zručný a máte praxi na pozici Servisní technik, Automechanik, Opravář strojů nebo Elektrotechnik? Hledáte dlouhodobé a... zobrazit nabídku»
Leader OF technical changes
Brno
před 2 měsíci
Jste technicky a komunikačně vybaven/a natolik, že dokážete provádět dohled nad celým průběhem projektu? Umíte koordinovat, provádět... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace