Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 71

Ostatní
Sales manager - strojíreství
Brno
před 2 měsíci
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte energetice? Jste komunikativní osobnost, která má obchodní dovednosti a praxi ve strojírenství?... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer velkých investičních celků
okres Žďár nad Sázavou
před 2 měsíci
Máte znalosti z oboru strojírenství a zajímáte se o energetiku? Hovoříte plynně cizím jazykem? Pak hledáme právě Vás. Významná česká... zobrazit nabídku»
Sales & marketing manager
Brno
před 2 měsíci
Jste osobnost s inovativním přístupem k práci? Máte zkušenost s vedením obchodního týmu? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Pak... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – vývoj v automotive
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti z pozice Projektového manažera v technické oblasti? Orientujete se v elektronice, v automobilech a tato oblast Vás zajímá?... zobrazit nabídku»
Project and product manager electro – automotive
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s projektovým a produktovým managementem v technickém odvětví? Chcete pracovat na zajímavých projektech, které Vás budou... zobrazit nabídku»
Kalkulant/likvidátor/technik
Praha západ
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s likvidací pojistných událostí vozidel a posuzováním správnosti provedení jejich oprav? Pohybujete se v oblasti tvorby... zobrazit nabídku»
Likvidátor pojistných událostí automotive
Praha západ
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s kalkulacemi a technickým posuzováním škod na motorových vozidlech? Pohybujete se v oblasti likvidace pojistných událostí v... zobrazit nabídku»
Výrobní plánovač s AJ
Žatec
před 2 měsíci
Vystudovali jste střední nebo vysokou školu technického nebo ekonomického směru a máte praxi v oblasti plánování výroby? Umíte pracovat v... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky - automotive
Písek
před 2 měsíci
Dynamickou, zajímavou práci v mezinárodní automobilové společnosti Odpovídající finanční ohodnocení Odborné zaučení v závodě v... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
před 2 měsíci
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Bezpečnost na prvním místě-bezpečnostní prac./státní správa
Praha
před 2 měsíci
Získáte práci ve státní organizaci, která přináší řadu výhod oproti sféře soukromé. A teď, abyste si to uměl/a představit i v... zobrazit nabídku»
Aktivuj svoji kariéru - pracovník v terénu, nástup 36 tis. Kč
Praha
před 2 měsíci
Za tvou svědomitou a zodpovědnou práci tě náležitě oceníme nástupním platem 35.940 Kč. Poskytneme Ti příjemné ubytování v Praze, kde... zobrazit nabídku»
Pozice strážného pro významnou státní složku
Praha
před 2 měsíci
Získáte práci ve státní organizaci, která přináší řadu výhod oproti sféře soukromé. A teď, abyste si to uměl/a představit i v... zobrazit nabídku»
Technik přípravy údržby letadel
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Jste technický typ a dokážete se orientovat v technické dokumentaci? Zajímá Vás oblast letectví a chcete pracovat v tomto oboru? Dokážete si... zobrazit nabídku»
Technolog – letectví
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření a zvládnete si přečíst dokument psaný v angličtině? Hledáte novou... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby
Žatec
před 2 měsíci
Dokážete pracovat systematicky a organizovaně? Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Rozumíte strojařině? Tvorba výrobního plánu Vám... zobrazit nabídku»
Montážní dělník_1 směna_Kaplice
Kaplice
před 2 měsíci
Nabízíme: - nástupní mzdu 17 132 - 18 325 Kč + 10% pohyblivá složka mzdy - příplatek za práci o víkendu 25 %, - příplatek za práci... zobrazit nabídku»
Skladový manipulat/ka č.51
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 105-140 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 20% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník/ce v oddělení montáže č. 50
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 100-110 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 20% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace