Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 72

Ostatní
Pomocný dělník/ce č.49
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 100-110 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 55% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Řidič/ka s VZV č.48
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 105-140 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 20% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Servisní technik - senior (Praha)
Praha
před 2 měsíci
Jste manuálně zručný a máte praxi na pozici Servisní technik, Automechanik, Opravář strojů nebo Elektrotechnik? Hledáte dlouhodobé a... zobrazit nabídku»
Automechanik
Jablonec nad Nisou
před 2 měsíci
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Příjemné a klidné pracovní prostředí Zajímavý... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ve stomatologii Praha
Praha
před 2 měsíci
Máte dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti, tah na branku a jste přirozeně proaktivní? Máte zkušenosti nebo znalosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Mistr skladu
Praha Východ
před 2 měsíci
Máte zkušenost na pozici mistr ve výrobě nebo mistr skladu? Jste komunikativní a samostatný? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer - oblast automotive
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pracovní smlouva na dobu neurčitou 25 dní dovolené Flexibilní pracovní doba Pěkná částka do cafetérie Příspěvky na stravování –... zobrazit nabídku»
System engineer
Brno město
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vývojem a domluvíte se anglicky? Chcete být součástí mezinárodního týmu a pracovat na zajímavých projektech? Pak nám... zobrazit nabídku»
Senior system engineer
Brno město
před 2 měsíci
Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete se podílet na vývoji zajímavých produktů a spolupracovat se zahraničními kolegy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Servisní technik - junior (Brno)
Brno
před 2 měsíci
Jsi manuálně zručný a rád bys pracoval jako Servisní technik? Máš vzdělání technického či elektro oboru, chceš při práci cestovat a... zobrazit nabídku»
Specialista/Vedoucí provozu kogeneračních jednotek/ Energetik
Paskov
před 2 měsíci
· Velký potenciál vypracovat se na vedoucího divize Energetika · Příjemné, přátelské až rodinné prostředí · Nadstandardní finanční... zobrazit nabídku»
Brigáda na léto 2017 - nástup DLE domluvy - Kolín, kutná hora
Kolín, Kutná Hora
před 2 měsíci
- 71,80 až 101,80 Kč/hod - flexibilní plánování směn - pracovní doba: ranní, odpolední a noční směny (pondělí až pátek) SMĚNY DLE... zobrazit nabídku»
Svářeč s praxí
Plzeň město
před 2 měsíci
Máte praxi ve svařování? Vlastníte certifikát CO2 a jste manuálně zručný? Zašlete nám svůj životopis. Hledáme právě... zobrazit nabídku»
Svářeč - junior
Plzeň město
před 2 měsíci
Máte vystudovanou SOŠ/SOU ve strojírenství? Umíte číst z výkresové dokumentace? Rád byste se dál vzdělávali v oblasti svařování? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodník pro chemický průmysl
Slovensko
před 2 měsíci
Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru? Máte zkušenosti s prodejem chemie a komunikací v angličtině? Hledáte zajímavou a... zobrazit nabídku»
Technik elektroservisu
Ostrava
před 2 měsíci
Baví Vás práce v oblasti elektrotechniky? Chcete rozšířit své znalosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Obchodník junior – export
Blanensko
před 2 měsíci
Chcete v rámci své práce cestovat a poznávat svět? Hledáte práci, která Vám pomůže nastartovat kariéru a ve které se můžete neustále... zobrazit nabídku»
Servisní technik - junior (Praha)
Praha
před 2 měsíci
Jsi manuálně zručný a rád bys pracoval jako Servisní technik? Máš vzdělání technického či elektro oboru, chceš při práci cestovat a... zobrazit nabídku»
Technik SW
Brno
před 2 měsíci
Vystudoval jste SŠ/VŠ informačních technologí nebo elektro? Máte zkušenosti s SW prací? Zajímáte se o nové technologie? Pokud ano, pak... zobrazit nabídku»
Programátor SW - junior
Brno
před 2 měsíci
Jste absolventem VŠ obor informační technologie nebo elektro? Chcete se podílet na vývoji nových technologií? Baví Vás nacházet technická... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace