Práce v oboru Ostatní (3222) - strana 73

Ostatní
Obchodník pro chemický průmysl
Slovensko
před 2 měsíci
Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru? Máte zkušenosti s prodejem chemie a komunikací v angličtině? Hledáte zajímavou a... zobrazit nabídku»
Technik elektroservisu
Ostrava
před 2 měsíci
Baví Vás práce v oblasti elektrotechniky? Chcete rozšířit své znalosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Obchodník junior – export
Blanensko
před 2 měsíci
Chcete v rámci své práce cestovat a poznávat svět? Hledáte práci, která Vám pomůže nastartovat kariéru a ve které se můžete neustále... zobrazit nabídku»
Servisní technik - junior (Praha)
Praha
před 2 měsíci
Jsi manuálně zručný a rád bys pracoval jako Servisní technik? Máš vzdělání technického či elektro oboru, chceš při práci cestovat a... zobrazit nabídku»
Technik SW
Brno
před 2 měsíci
Vystudoval jste SŠ/VŠ informačních technologí nebo elektro? Máte zkušenosti s SW prací? Zajímáte se o nové technologie? Pokud ano, pak... zobrazit nabídku»
Programátor SW - junior
Brno
před 2 měsíci
Jste absolventem VŠ obor informační technologie nebo elektro? Chcete se podílet na vývoji nových technologií? Baví Vás nacházet technická... zobrazit nabídku»
Svářeč kovů
Prostějov, Hranice na Mor., Slaný u Pr., Uničov
před 2 měsíci
Nabízíme: Perspektivní zaměstnání Příspěvek na závodní stravování Příspěvek na penzijní pojištění Montážní... zobrazit nabídku»
Engineering teamleader
30 km od Plzně
před 2 měsíci
Pracujete v oddělení engineeringu více jak 4 roky a chtěl byste se dál profesně posunout? Jste silná osobnost s ambicemi pro vedení... zobrazit nabídku»
Vedoucí engineeringu
Tachovsko
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického zaměření, zkušenost s vedením lidí a ovládáte anglický jazyk? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Kontrolor vstupní kvality
Horní Počernice
před 2 měsíci
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - HPP na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - pracovní obuv a oblečení - občerstvení na... zobrazit nabídku»
Testovací řidič pro německé luxusní vozy po celém světě-32.000 Kč + b...
Praha
před 2 měsíci
- 200 Kč/hod. + diety, které dostanete dopředu, při odjezdu na pracovní cestu - 20 dní dovolené - přesčasy, které budete mít vždy možnost... zobrazit nabídku»
Svářeč - 8 hod směny
Hodkovice nad Mohelkou
před 2 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování a doprava do práce zajištěna zaměstnavatelem... zobrazit nabídku»
Údržbář
Roudnice nad Labem
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti údržby výrobních strojů? Jste zručný a technicky zaměřený člověk? Chcete pracovat pro zajímavou společnost,... zobrazit nabídku»
Valcíř kovů - Ostrava
Ostrava
před 2 měsíci
Práci na hlavní pracovní poměr Navýšení mzdy po 6 měsících Závodní stravování zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (zlepšování procesů)
Horní Počernice
před 2 měsíci
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - HPP na dobu neurčitou - propracovaný systém zaškolení - občerstvení... zobrazit nabídku»
Opravář stolních šících strojů
okres Svitavy
před 2 měsíci
Jste technicky zdatný? Baví Vás vyměňovat součástky a uzdravovat nemocné stroje? Víte, co znamená PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI? Chcete... zobrazit nabídku»
Mechanik šících strojů
okres Svitavy
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s opravami, servisem a údržbou šicích strojů? Vyznáte se ve značkách PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI? Jste manuálně zručný... zobrazit nabídku»
Technický absolvent
Teplicko
před 2 měsíci
Jste absolventem technického směru, hovoříte anglicky a chcete prohloubit své dosavadní vědomosti, případně si jej rozšířit? Pak je tato... zobrazit nabídku»
→→ Mistr dílny stavebních strojů ←←
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout? - Stabilní zázemí mezinárodní společnosti - Technické zázemí - Příspěvky na stravování - Adekvátní... zobrazit nabídku»
Technolog se zaměřením na tváření a lisování
Praha, Jihočeský, Středočeský
před 2 měsíci
Náplň práce: připravuje a navrhuje technologii tváření a lisování dílů aktualizuje a mění technologické postupy a zodpovídá za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace