Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 76

Ostatní
Vývojový inženýr – automatizace
okres Jindřichův Hradec
před 3 měsíci
Jste mechatronikem nebo technikem v automatizaci, který se zajímá o vývoj, inovaci a hledání nových technických možností? Hledáte... zobrazit nabídku»
Nejvyšší čas nastartovat svou kariéru-Finance-Účetnictví/junior
Praha
před 3 měsíci
U nás tratit rozhodně nebudeš :) jde o americkou firmu, takže i mzdy jsou odpovídající + ti dáme bonusy, které tě více než potěší.... zobrazit nabídku»
Účetnictví/finance s využitím cizích jazyků (aj + nj)
Praha
před 3 měsíci
Na české poměry získáš velmi příjemnou mzdu a řadu krásných benefitů (stravenky, flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, home... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Tábor, České Budějovice
před 3 měsíci
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Zajímavou práci v oblasti kvality - Motivační finanční ohodnocení - Možnost celoživotního... zobrazit nabídku»
Projektant - elektro / strojní - absolventi vítáni
Jihočeský
před 3 měsíci
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností - Různorodou a perspektivní práci -... zobrazit nabídku»
Leanař tělem i duší
Pardubický
před 3 měsíci
- zázemí lídra na trhu - zajímavé finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - 37, 5hod. pracovní týden - 50% sleva na firemní výrobky -... zobrazit nabídku»
Vlastníte průkaz vzv? Potřebujeme vás
Žebrák
před 3 měsíci
- základní mzda 20.888 Kč - příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod - příplatky za noční směnu 16 Kč/hod - příplatky za práci v... zobrazit nabídku»
Metalurg
Pardubický
před 3 měsíci
- zázemí jedničky na trhu - zajímavé finanční ohodnocení - 37,5hod. pracovní týden - 5 týdnů dovolené - sleva na firemní výrobky -... zobrazit nabídku»
SQL Programátor - Ostrava
Ostrava
před 3 měsíci
Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty) Osobní přístup a otevřená hra Podporujeme vlastní iniciativu a invenci Partnerský vztah... zobrazit nabídku»
Specialista technologií – tisk
okres Náchod
před 3 měsíci
Vystudoval/a jste polygrafii a chcete se tomuto oboru i nadále věnovat? Vyznáte se v technologiích pro tisk? Chcete svou kariéru spojit s... zobrazit nabídku»
Tiskařský technolog
okres Náchod
před 3 měsíci
Máte znalosti z oblasti tiskařství či PVC? Jste absolventem/kou střední či vysoké školy chemické nebo polygrafické? Či snad máte praxi... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - junior
Brno
před 3 měsíci
Jste absolventem SŠ/VŠ s technickým zaměřením a hledáte si svoji první práci? Zajímá Vás obor automatizace a chcete se v něm dále... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality, Rožnovsko
Zlínský, Moravskoslezský
před 3 měsíci
Zázemí a know–how mezinárodní skupiny přístup k nejnovějším technologiím příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality - Novojičínsko
Zlínský, Moravskoslezský
před 3 měsíci
Skvělé kolegy a možnost s nimi trávit i volný čas v rámci různých teambuildingů a firemních akcí - např. smažení vaječiny,... zobrazit nabídku»
Skladník průmyslová zóna ovčáry
Kolín-Ovčáry
před 3 měsíci
perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní společnosti motivující platové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve stavební společnosti
Olomouc
před 3 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Dlouhodobou spolupráci - Benefity v rámci kterých se k Vám dostanou stravenky či 25 dní dovolené   Místo... zobrazit nabídku»
Ekonom junior s nj+aj
Frenštát pod Radhoštěm
před 3 měsíci
Náš klient si své zaměstnance hýčká pomocí široké škály benefitů: · zajímavé finanční ohodnocení · práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Montážník/ce chladících zařízení a klimatizací
Kolín
před 3 měsíci
PROČ JÍT PRACOVAT PRÁVĚ K NÁM? mzda 25.000-28.000Kč/měs., další příplatky dotované stravné stravenka za příp. víkendové  směny 25... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
před 3 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Manager kvality v potravinářství - Start up
Plzeňský
před 3 měsíci
Možnost být součástí start-up projektu Práce v mezinárodní společnosti výborné platové ohodnocená Další systém benefitů zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace