Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 77

Ostatní
Operátor ve výrobě. Rychlý nástup
Sázava
před 3 měsíci
Svozový autobus z Kutné hory a Kolína ZDARMA. Možnost výběru směn. Mzda 71,80 až 101,80Kč/hod. Příplatky za odpolední a noční směnu.   zobrazit nabídku»
Broušením ke stabilnímu zaměstnání
Pardubice
před 3 měsíci
Odborné zaškolení - Platové ohodnocení 80 Kč/hod - Práce na 3 směny – směnu si můžete vybrat dle Vašich časových možností - Možnost... zobrazit nabídku»
Kvalita - technik / inženýr / auditor
Strakonice, Písek, Český Krumlov, Kaplice
před 3 měsíci
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s nejmodernější technologií Motivační finanční ohodnocení + 13. a 14. plat Odborné... zobrazit nabídku»
Předák ve stavebnictví
Ostrava
před 3 měsíci
- Odpovídající platové ohodnocení + prémie - Práci pro stabilní stavební společnost se sídlem v Ostravě zobrazit nabídku»
Strojník pro obsluhu vrtné lafety na pásovém bagru
Ostrava
před 3 měsíci
- odpovídající finanční ohodnocení - prémie - práci pro stabilní stavební společnost zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ
Vysočina
před 3 měsíci
Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti v oblasti servisních služeb a komunikace se zákazníkem? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro... zobrazit nabídku»
Pracovník servisu - junior
Vysočina
před 3 měsíci
Máte VŠ vzdělání technického oboru? Hledáte své první zaměstnání? Chcete se rozvíjet v komunikaci v angličtině? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Operátor elektrovýroby - páječ
Brno
před 3 měsíci
- Práci na hlavní prac.poměr v TOP nadnárodní společnosti v Brně-Slatině - Zaučení na pracovišti! - Možnost rozvoje a kariérního... zobrazit nabídku»
Práce za dobré peníze - 20 až 25 tisíc v Brembo
Ostrava
před 3 měsíci
Plat až 25.000 kč hrubého, ze zákona povinné příplatky za riziko, příplatky za nepřetržitý provoz, docházkový a výkonnostní bonus a... zobrazit nabídku»
Obchodně finanční konzultant
Praha
před 3 měsíci
Co Vám nabízíme? Budete pracovat ve velmi přátelském a příjemném prostředí v centru Prahy, které je rodinného typu. Budete mít na svoji... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive
Uherský Brod
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 3 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Nadstandardní podmínky pro koordinátory s bulharštinou
Ústecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 3 měsíci
Díky této příležitosti získáš stabilní práci na hlavní pracovní poměr, kde uplatníš své jazykové znalosti a vedoucí schopnosti.... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
před 3 měsíci
- moderní prostředí nového závodu - odpovídající platové ohodnocení+měsíční bonusy, 13. a 14. plat - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Kontrolor svařování
Plzeň
před 3 měsíci
Jste zodpovědný a precizní? Umíte číst z výkresové dokumentace? Baví Vás práce v oblasti kvality a vyznáte se ve svařování? Pak... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality svařování
Plzeň
před 3 měsíci
Máte praxi ve strojírenství na pozici kontrolora? Baví vás práce v oblasti kvality a máte zkušenosti s kontrolou kvality svarů a... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie
Vysočina
před 3 měsíci
Máte technické vzdělání, orientujete se ve strojírenských technologiích a je Vám blízká tvorba technologických postupů? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - střešní materiály
Ostrava
před 3 měsíci
skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele zázemí silné české společnosti příležitosti k... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr (STROJNÍ specialista)
Novojičínsko
před 3 měsíci
- motivující finanční ohodnocení - finanční bonusy na letní a vánoční dovolenou - příspěvek na dopravu a stravování - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - plat až 45 000 Kč
Praha
před 3 měsíci
Co Vám na oplátku nabídneme?  Zajímavou a rozmanitou práci pro klienty z různých oblastní podnikání  Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace