Práce v oboru Ostatní (3222) - strana 78

Ostatní
Vedoucí technologie
Vysočina
před 3 měsíci
Máte technické vzdělání, orientujete se ve strojírenských technologiích a je Vám blízká tvorba technologických postupů? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Kontrolor svařování
Praha, nebo Plzeň
před 3 měsíci
Jste zodpovědný a precizní? Umíte číst z výkresové dokumentace? Baví Vás práce v oblasti kvality a vyznáte se ve svařování? Pak... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality svařování
Plzeň, nebo Praha
před 3 měsíci
Máte praxi ve strojírenství na pozici kontrolora? Baví vás práce v oblasti kvality a máte zkušenosti s kontrolou kvality svarů a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - střešní materiály
Ostrava
před 3 měsíci
skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele zázemí silné české společnosti příležitosti k... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr (STROJNÍ specialista)
Novojičínsko
před 3 měsíci
- motivující finanční ohodnocení - finanční bonusy na letní a vánoční dovolenou - příspěvek na dopravu a stravování - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - plat až 45 000 Kč
Praha
před 3 měsíci
Co Vám na oplátku nabídneme?  Zajímavou a rozmanitou práci pro klienty z různých oblastní podnikání  Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Programátor aplikací
Ostrava
před 3 měsíci
- odpovídající platové ohodnocení dle Vašich profesních kvalit - pružnou pracovní dobu - možnost dalšího vzdělávání - příjemné... zobrazit nabídku»
Technolog slévárny - získej praxi v zahraničí
Moravskoslezský, Celá ČR
před 3 měsíci
Co vše za to?? - Získáte praxi přímo v mateřské společnosti a následně místo v ČR - Platové podmínky závislé na zkušenostech a... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve výrobní hale
Praha
před 3 měsíci
Stali byste se rádi součástí mezinárodní firmy zabývající se svařováním? Vlastníte vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a máte praxi v oboru?... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve svařovně
Praha
před 3 měsíci
Jste manuálně zruční? Vlastníte vyhlášku č. 50/1978 Sb.§6 a rádi byste využili svých dovedností v elektru? Zašlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Praca na produkcji - darmowy dojazd z Jastrzębia
Ostrava
před 3 měsíci
Wynagrodzenie 20.000-24.000 KČ Darmowy dojazd autobusem z Jastrzębia Zdroju + bonus 1000,- Kč Stołówka  Przyjazne środowisko pracy Umowa o... zobrazit nabídku»
Řidič - stavební dělník
Olomouc
před 3 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Stravenky - Týden dovolené navíc - Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení zobrazit nabídku»
Manager logistiky s AJ - nový projekt
Plzeňský
před 3 měsíci
Práce v mezinárodní stabilní společnosti, která se stále rozvíjí Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené, 3 sick days Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Letiště Praha
Praha
před 4 měsíci
Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy,... zobrazit nabídku»
Procesní technik elektro
okr. Břeclav
před 4 měsíci
Rozumíte strojům ve výrobě a máte platnou vyhlášku 50, §6? Poohlížíte se po zaměstnání, kde budete kombinovat práci v kanceláři s... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů
Brno
před 4 měsíci
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa se zaměřením na zpracování plastů? Hledáte novou profesní výzvu a chcete... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisních techniků
Mladá Boleslav
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s vedením servisních techniků? Zajímají Vás novinky v automobilovém světě? Dohovoříte se anglicky? Pokud ano, je tato... zobrazit nabídku»
Absolventi elektro - flexibilní pracovní doba
Mladá Boleslav
před 4 měsíci
Chceš stát u zrodu nových, moderních a luxusních automobilů? Rád bys využil své znalosti z elektroniky a spolupracoval při vývoji nebo... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice
okres Blansko
před 4 měsíci
Vyznáte se v celní problematice a máte zkušenost z oblasti expedice? Pokud ještě navíc ovládáte anglický jazyk a chcete jej v práci... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Písek
před 4 měsíci
- Zajímavou, perspektivní pracovní pozici - Zázemí nadnárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost dalšího... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace