Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 92

Ostatní

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Obchodní zástupce s exklus. zastoupením v regionu až 70000Kč
České Budějovice , Tábor , Písek
včera
- EXKLUSIVITA ZASTOUPENÍ V REGIONU - spotřební produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme výhradní... zobrazit nabídku»
Vrátný Praha - pouze pro invalidní důchodce!
Praha 3, 9, 10
včera
-hlavní pracovní poměr -motivační mzdu -příspěvek na dopravu -dlouhodobá spolupráce -individuální rozvržení směn -kvalitní... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář
Náchodsko
včera
- perspektivní stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Poběžovice
včera
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Praha
včera
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
Poradce výživy Praha 4 Budějovická
Praha
včera
Požadujeme vzdělání SŠ, vyšší DIS. nebo VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou /podmínkou je zájem o obor/ nebo certifikát/kurz v... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky s NJ
Břeclavsko
včera
Jste komunikativní osobnost s nadáním na cizí jazyky? Chcete ve svém zaměstnání komunikovat v němčině? Máte pracovní zkušenost z... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora s němčinou
Jihomoravský
včera
Máte praxi s administrativou ve výrobní společnosti? Jste organizačně schopní a dokážete plynule hovořit neměcky? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Specialista retailového obchodu
okres Ústí nad Labem
včera
Pro dynamicky se rozvíjející společnost hledáme nového kolegu na pozici specialisty retailového obchodu se zaměřením na rychloobrátkové... zobrazit nabídku»
Elektronik - PLC systémy
Olomoucko
včera
Hledáte uplatnění v oblasti elektrotechniky na Olomoucku? Máte praxi v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů? Pokud ano, přihlaste se... zobrazit nabídku»
IT podpora s němčinou
Brno
včera
Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti a hledáte uplatnění v oblasti IT podpory? Hovoříte výborně německým jazykem?... zobrazit nabídku»
Němčinář v administrativě
Ostrava
včera
Jste člověk, který nemá problém s plněním úkolů a dokážete je řešit i v německém jazyce? Hledáte uplatnění v administrativě v... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - i pro absolventy
Ostrava
včera
Máte zájem o práci v perspektivní mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost uplatnit svou pokročilou znalost německého... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve výrobě
Brno
včera
Hledáte nové zaměstnání v Brně a rozumíte diagnostice a údržbě elektrozařízení? Máte zájem pracovat v úspěšné a dynamické... zobrazit nabídku»
Technolog – plasty
Brno
včera
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa se zaměřením na technologie zpracování plastů? Jste technicky zdatní a máte... zobrazit nabídku»
Manažer technologického úseku
Vysočina
včera
Máte praxi na pozici technologa ve strojírenství a zkušenosti s vedením lidí? Považujete se za člověka s přirozenou autoritou a je Vám... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant na HPP - nástup možný ihned (20-30.000,- Kč)
Brno
včera
- zajímavou a různorodou práci se špičkovou technologií - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv -... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - přípravář realizace staveb
Ostrava
včera
MONTIS BAU s.r.o. – firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví hledá do svého týmu pracovníka na pozici rozpočtáře... zobrazit nabídku»
Vrátný Mstětice okr. Praha Východ
Mstětice okr. Praha Východ
včera
Přijmeme OZP (invalidy) a OZZ na pracovní pozice vrátný, do Mstětic okr. Praha - Východ. Nepřetržitý provoz, 12-ti hod. směny, vrátnice... zobrazit nabídku»
Kurýr/ka pro Ústí nad Labem a okolí
Ústí nad Labem
včera
Zálohy vypláceny již po několika dnech. Možnost přechodného ubytování. Fixní plat 20.000 Kč čistého první dva měsíce, poté dle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace