Práce v oboru Ostraha a bezpečnost (88) - strana 2

Ostraha a bezpečnost
Strážný/vrátný - Říčany u Prahy - pouze pro ZTP/OZP
Říčany u Prahy
dnes
-hlavní pracovní poměr -motivační mzda -zvýhodněný telefonní tarif -příspěvek na dopravu -dlouhodobá spolupráce -individuální... zobrazit nabídku»
Pracovník ostrahy
Praha
dnes
Pracovní zázemí ve stabilní firmě s možností platového růstu – zvyšování mzdy Mzda: 19.000 - 22.000 Kč měsíčně čistého ... zobrazit nabídku»
Vrátný, recepční Praha
Praha
dnes
Přijmeme OZP (invalidy) a OZZ na pracovní pozice vrátný, recepční do Prahy. Nepřetržitý provoz, 12-ti hod. směny, vrátnice (recepce),... zobrazit nabídku»
Technik BOZP - i pro absolventy
okres Chrudim
dnes
práce na hlavní pracovní poměr možnost stát se součástí mezinárodního týmu (reporty do zahraničí) možnost vzdělávání v oboru... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik [Bohaté benefity]
Most
včera
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Strážný-výjezd PCO
Klášterec nad Ohří
před 2 dny
Práci na HPP 3 směnný provoz Benefity: volný vstup do posilovny, volný vstup do ZOO v Chomutově Kancelář: Klášterec nad Ohří ... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní pracovník – 22.000Kč!
Hostivice, Dobrovíz
před 2 dny
Práci na HPP na dobu neurčitou! 118Kč/hod! Práce přímo v kmenovém stavu! Nástup ihned bez zdlouhavých procesů Po jednom roce... zobrazit nabídku»
Strážný/Vrátný- Zlín (OZZ/ČID/PID)
Zlín
před 4 dny
- hlavní pracovní poměr - možnost volby směn - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - zvýhodněný... zobrazit nabídku»
Pracovník ostrahy OC v Trmicích
Trmice
před 4 dny
* firemní oděv a profesionální zaškolení * stravenky * motivační systém odměn * získání certifikátu strážný za výhodných... zobrazit nabídku»
Recepční- Brno (OZZ/ČID)
Brno
před 4 dny
- Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, případně brigádu... zobrazit nabídku»
Strážný/Vrátný- Brno (OZZ/ČID)
Brno
před 4 dny
- hlavní pracovní poměr - možnost volby směn - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - zvýhodněný... zobrazit nabídku»
Noční vrátný do hotelu v Praze - i pro ID, ČID
Praha
před 4 dny
*mzda až 90,- Kč/h *profesionální školení *příspěvek na ubytovnu, dopravu *možnost individuálního plánování směn *nástup ihned... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
před 4 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV - Trmice
Trmice
před 4 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč výhodný tarif od Vodafonu náborový příspěvek... zobrazit nabídku»
Pracovník ostrahy až 100,-/hod Čakovice,Černý most,Zličín
Praha
před 4 dny
* kontrolní a pochůzková činnost * monitoring * detektivní činnost na prodejní ploše * ostraha obchodního domu zobrazit nabídku»
Pracovník kontroly příjmu zboží - pouze pro invalidní důchodce
Praha
před 4 dny
* firemní oděv a profesionální zaškolení * možnost individuálního plánu směn * dlouhodobou spolupráci * příspěvek na ubytování,... zobrazit nabídku»
Skladník / VZV - Rodinná firma
Rokycany
před týdnem
Stabilní seriozní společnost, zakládáme si na slušném zacházení a dobré práci Schopný čloěk si u nás velmi dobře vydělá, a má... zobrazit nabídku»
HSE Koordinátor
Brno
před týdnem
Zázemí silné mezinárodní společnosti Podpora dalšího vzdělávání a seberealizace Jazykové vzdělávání Balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik - Zlín
Zlínský
před týdnem
velmi dobré mzdové ohodnocení 5 týdnů dovolené individuální měsíční bonus ve výši 12% průměrného výdělku vyplácený... zobrazit nabídku»
Investiční a projektový referent (30.000 - 40.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Držíme Vám tu místo! * zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace