Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (419)

Personalistika a lidské zdroje
Psycholog
Praha a celá ČR
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky - možnost vypracovat se v oboru Psychometriky - možnost práce i na externí úrovni - dobré platové ohodnocení - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie,... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelky (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Máš zkušenosti s administrativou nebo si teprve hledáš brigádu při škole? Jsi komunikativní a máš ráda organizování? Jsi inteligentní,... zobrazit nabídku»
HR Support
Praha
včera
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Personalista/ka se zaměření na reporting (od 35.000 Kč)
Brno
včera
Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > reportování a komunikace jak s... zobrazit nabídku»
Team Leader
Ostrava
včera
Kdo jsme? Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má... zobrazit nabídku»
Vedoucí technického oddělení
Předslav
včera
Nabízíme: Pracovní poměr na HPP Roční prémie Pozice vhodná pro absolventy VŠ technického směru – stavební fakulty Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Onsite HR recruiter – Příbramsko (až 60.000,- Kč)
Středočeský
včera
Pro našeho klienta významnou mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme pro klíčovou pozici do HR oddělení šikovného... zobrazit nabídku»
Specialista interní komunikace
nový jičín
včera
zodpovědnost za interní komunikaci příprava firemních akcí pro zaměstnance tvorba a vydávání interního zpravodaje správa databáze... zobrazit nabídku»
Stáž v oboru personalistika
Liberec nebo Praha
včera
Výsledek stáže u nás - zdokonalení komunikace nejen s potencionálními zaměstnanci - prohloubení organizačních schopností - osvojení... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka
Praha
včera
Jsme AGENTURA PLUS S.R.O., stabilní společnost trhu v oblasti personalistiky již od roku 1999. Pro naši pobočku v Praze 2 hledáme nové schopné... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka
Hradec Králové
včera
Jsme AGENTURA PLUS S.R.O., stabilní společnost trhu v oblasti personalistiky již od roku 1999. Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme nové... zobrazit nabídku»
Personalistka [pružná prac. doba]
Liberec
včera
- spolupráce se zahraniční dceřinou společností - pružná pracovní doba - nástup ihned - zajímavou perspektivní práci v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Payroll Accountant
Praha-Holešovice
včera
Tato pozice nabízí samostatnou roli specialisty, který zpracovává dle zadání mzdy pro více zákazníků. Je kontaktní osobou pro své... zobrazit nabídku»
HR business partner
Pardubice
včera
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Inženýra/ku kvality? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme,... zobrazit nabídku»
Koordinátor zahraničních agenturních zaměstnaců - Bulharsko
Pardubice
včera
zázemí stabilní společnosti variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců Odpovídající mzdové ohodnocení notebook,... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury
Olomouc
včera
dlouhodobé zaměstnání na HPP vstupní i rozvojová školení prostor pro seberealizaci možnost profesního růstu notebook, telefon zobrazit nabídku»
Tlumočník koordinátor ve výrobě s bulharštinou
SK
včera
Baví Vás práce a komunikace s lidmi? Máte praxi ve výrobě? Potřebujete dynamickou práci? Máte aktivní přístup a empatické jednání?... zobrazit nabídku»
Koordinátor přidělených zaměstnanců.
Mladá Boleslav
včera
Personální agentura STPA CZ s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor přidělených zaměstnanců zobrazit nabídku»
Personální konzultant/koordinátor s polštinou - rumunčinou
Celá ČR
včera
Adresa společnosti TONIX JOBS - CZ s.r.o. Žitavská 234/63 460 01 Liberec http://www.tonix.cz Kontakt Kontaktní osoba: TONIX Tel.: SK +421... zobrazit nabídku»
Mzdový účetní / personalista
Pardubický
před 2 dny
-perspektivní zaměstnání -zázemí české stabilní společnosti -zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky dětem na... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace