Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (332)

Personalistika a lidské zdroje
Mzdová účetní - personalista
Praha 8
dnes
zázemí významné společnosti, místo výkonu práce Praha 8, odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé firemní benefity, příspěvek na penzijní připojištění, Cafeteria. zobrazit nabídku»
HR generalista
Louny, Slaný, Kladno
dnes
- uplatnění zkušeností z oblasti náboru a personalistiky - možnost podílet se na rozvoji HR aktivit ve společnosti - pružnou pracovní dobu - příjemný pracovní kolektiv - 5 týdnů dovolené - stravenky a... zobrazit nabídku»
Psychometrika, Psychodiagnostika
Praha a celá ČR
dnes
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky (jedná se o projektivní metodu) - odborná realizace - dobrý tým - možnost práce na externí úrovni - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie, či... zobrazit nabídku»
HR Manager (rodinná společnost, benefit: důvěra.... )
Česká Lípa
dnes
Ráda bych Vám nabídla pracovní pozici HR Managera v rodinné společnosti, 20 let na trhu, která prokazuje neustálý růst a hledá inovativní řešení v rámci celého procesu. Snahou je nabídnout zajímavou přidanou hodnotu.... zobrazit nabídku»
HR Specialista
Jablonec nad Nisou
dnes
Příležitost pracovat v expandující společnosti v perspektivní oblasti Automotive, pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské... zobrazit nabídku»
Manager Trainee
Vyškov
dnes
- nástupní mzdu 80 Kč/h až 120 Kč/hod po zapracování na plný/zkrácený úvazek, k tomu ještě osobní odměnu podle toho, jak se vám a... zobrazit nabídku»
Specialista rozvoje obchodního oddělení
Praha
dnes
- Práci v přátelském kolektivu a příjemném, moderním pracovním prostředí na Praze 4(máme vlastní terasu a relax zónu). - Možnost... zobrazit nabídku»
Specialista hodnocení kvality
Praha
dnes
- Práci v přátelském kolektivu a příjemném, moderním pracovním prostředí na Praze 4(máme vlastní terasu a relax zónu). - Možnost... zobrazit nabídku»
Koordinátor/koordinátorka
Hradec Králové
dnes
- práci v profesionálním týmu - odpovídající finanční ohodnocení - služební vozidlo, notebook, telefon - možnost seberealizace zobrazit nabídku»
HR assistant - part time - Praha
Praha
dnes
* Práci na DPP - vhodné pro studenty VŠ * Aktivní využití angličtiny * Případnou další spolupráci zobrazit nabídku»
HR Generalist AJ
Praha
dnes
- Odpovídající platové ohodnocení - Stravenky - 5 týdnů dovolené - Práci v mezinárodní společnosti - Možnost dalšího profesního... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista
Praha 8
dnes
zázemí významné společnosti, místo výkonu práce Praha 8, odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé firemní benefity, příspěvek na... zobrazit nabídku»
HR specialista – marketing
Tachov
dnes
Personální marketing na Tachovsku. Pokud máte o tento obor zájem, jde o zajímavou příležitost. Nábor a výběr zaměstnanců ... zobrazit nabídku»
Koordinátor bozp
Plzeň
dnes
Příležitost pracovat ve společnosti, která má velmi nízkou fluktuaci, dobrý tým a roky stabilní management. Vaším úkolem bude kontrola... zobrazit nabídku»
HR Services Manager
okr. Vyškov
dnes
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, zahraniční strojírenskou firmu, vhodného kandidáta/ku na pozici HR... zobrazit nabídku»
Recruiter - junior
Ústí nad Labem
dnes
* práci v personalistice s nejmodernějšími technologiemi a trendy * různorodou, zábavnou práci s obrovským prostorem pro osobní posun *... zobrazit nabídku»
Personalista
Jihomoravský kraj
dnes
Perspektivní zaměstnání ve výrobní firmě Zajímavé finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity Dovolená navíc 13. plat... zobrazit nabídku»
HR specialist - employee&labor relations - 4170
Praha
dnes
A brand new and exciting position has been built within the HR structure in Medtronic. Reporting to the Employee & Labor Relations Manager the... zobrazit nabídku»
HR administrator - 4122
Praha
dnes
Pro našeho dlouholetého klienta, mezinárodní obchodní společnost s více než 500 prodejnami v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici: ... zobrazit nabídku»
HR- Projektový manažer vzdělávání a rozvoje
Praha
dnes
- zajímavé zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti - hlavní pracovní poměr, zatím doba určitá 2 roky, potom možnost... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace