Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (254)

Personalistika a lidské zdroje
Asistentka obchodu a personalistiky
Červený Kostelec
dnes
práce v zajímavé výrobní společnosti, nástup možné dohodou, finanční ohodnocení cca 22 000,-Kč, zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Specialista pro nábor (výrobní společnost)
Rychnov nad Kněžnou okr.
dnes
Práce v zahraniční výrobní společnosti s mnohaletou tradici v ČR i Evropě. Očekávejte velmi motivující ohodnocení včetně široké... zobrazit nabídku»
Vedoucí personálního oddělení
Plzeň
dnes
pracovní poměr na dobu neurčitou velmi zajímavé mzdové ohodnocení a navyšování zakotvené v pracovní smlouvě stravenky 5... zobrazit nabídku»
Personalista – Lovec talentů
Praha
dnes
A co za to nabízíme my? HPP na dobu neurčitou Mladý, neformální kolektiv Motivační výdělek Benefity ve formě stravenek, Relax Days,... zobrazit nabídku»
První pomoc personálního oddělení
Ostrava
dnes
A co všechno za to? Získání praxe v největší internetové cestovní agentuře Práci v mladém kolektivu moderně zařízeného Open Space... zobrazit nabídku»
Personalista – Lovec talentů
Brno
dnes
A co za to nabízíme my? HPP na dobu neurčitou Mladý, neformální kolektiv Motivační výdělek Benefity ve formě stravenek, Relax Days,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedení společnosti
Praha 4
dnes
Nabízíme: - stabilní zázemí velké hotelové společnosti, - dobré platové ohodnocení, - prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj, ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Junior
Ostrava
dnes
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Koordinátor s rumunštinou 25 000 Kč/měsíc (Liberec)
Liberec
dnes
motivující platové ohodnocení (25 000 Kč/měsíc) a další bonusy v závislosti na výsledcích a kvalitě práce mobilní telefon ... zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka v pracovní agentuře
Praha 2 - Nové Město
dnes
- práce v centru Prahy - malý, přátelský kolektiv - po zaučení možnost mzdového růstu a osobního ohodnocení - stravenky v hodnotě 100... zobrazit nabídku»
Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus
Plzeň
dnes
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr Mzda 116 ,- + 1000,- prémie po zaučení Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 20.300,- +... zobrazit nabídku»
Asistentka společnosti - Office manager
Praha
dnes
- zázemí silné a stabilní jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit.cz INVEST - prostor pro seberealizaci a možnost... zobrazit nabídku»
Project&Sales manager
Praha
dnes
- Zázemí prosperující společnosti - Samostatná a odpovědná práce s možností profesního postupu - Pevnou základní mzdu a neomezené... zobrazit nabídku»
Asistentka / personalistka
Stráž pod Ralskem
včera
- další profesní rozvoj - zázemí stabilní a prosperující společnosti - vysoká míra samostatnosti - sick days další benefity navíc zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalistka
Praha
včera
Pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou Zázemí silné organizace hlavního města Prahy Zajímavou... zobrazit nabídku»
Konzultant - zkrácený úvazek
Praha 9 Vyysočany
včera
- pracoviště Praha 9 (metro, tramvaj, autobus) - příjemné prostředí - možnost práce na zkrácený úvazek 4 - 6 hodin zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – 30.000 – 40.000,- Kč
Brno
včera
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Junior obchodník
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která staví inovace a jejichž nové produkty se týkají sportovních a volnočasových benefitů pro... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Praha
včera
Pro našeho klienta Brandeis Clinic s.r.o. hledáme: Název hledané pozice: Provozní manažer Požadavky: dokončené minimálně... zobrazit nabídku»
Team leader - event coordination
Praha
včera
Do you have experience in the field of events, seminar, congresses? Have you led a team? Do you enjoy international environment? Do you feel confident... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace