Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (437) - strana 3

Personalistika a lidské zdroje
Personální manažer - Vedoucí pobočky - obchodní zastoupení
ČR
dnes
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Trenér / KA prodejních dovedností
Praha
včera
zázemí prosperující mezinárodní společnosti zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Metodik vývoje IS – mzdy a personalistika (až 50.000,- )
Praha
včera
Naším klientem je významný český dodavatel komplexního IS pro oblast mezd a personalistiky. Do vývojářského týmu hledáme velmi... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury
České Budějovice
včera
- zázemí stabilní společnosti - přátelský kolektiv - možnost kariérního růstu - mobilní telefon, služební auto - stravenky - fixní... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera-módní značka
Praha centrum
včera
Náš klient, významná módní společnost, obsazuje pozici Deputy Store Manager/Zástupce manažera. Tato pozice vyžaduje vyzrálost, vysoké... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ostrava
včera
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka- OZP
Praha
včera
- Získání znalostí v oblasti personalistiky, možnost podílet se na projektech - Příjemné pracovní prostředí - Částečný úvazek... zobrazit nabídku»
Koordinátorka v personální agentuře
Plzeň
včera
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, dle schopností Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus
Plzeň
včera
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr Mzda 116 ,- + 1000,- prémie po zaučení Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 20.300,- +... zobrazit nabídku»
Práca zábavou! Hľadáme hotelových animátorov do Chorvátska!
Chorvátsko
včera
- príjemné prostredie, priateľská atmosféra - možnosť zdokonaliť sa v angličtine - možnosť stráviť leto pri mori a ešte si aj zarobiť... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
včera
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Náborový pracovník
Česká republika
včera
- Dlouhodobá spolupráce ( HPP, DPČ, brigáda) - Možnost home office - Motivující finanční ohodnocení - Zaškolení odborným personálem... zobrazit nabídku»
HR Koordinátor
Česká republika
včera
-pružní pracovní doba -možnost profesního růstu,další vzdělávaní -dobré platové ohodnocení+bonusy -dynamická práce -notebook,... zobrazit nabídku»
Personalista / personalistka
Praha
před 2 dny
Platové ohodnocení podle NV č. 564/2006 v platném znění, s ohledem na dosažené vzdělání a doloženou praxi. Příspěvky na stravování,... zobrazit nabídku»
PR / marketing manažer – 1/2 úvazek
Středočeský
před 2 dny
příjemné pracovní prostředí příležitost k seberealizaci prostor pro vlastní nápady a iniciativu dokonalé zázemí pro výkon... zobrazit nabídku»
HR Business Partner
Pardubice
před 2 dny
Odpovídající ohodnocení, které se každoročně navyšuje, řada firemních benefitů, možnost osobní realizace a dalšího profesního růstu.... zobrazit nabídku»
Personalistka/Personalista
Havlíčkův Brod okres
před 2 dny
možnost mzdy až 30 000 Kč měsíčně, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů placené... zobrazit nabídku»
HR administrativní pracovník 30.000,-
Cheb
před 2 dny
Nabízíme: Práci na HPP Dobré platové ohodnocení Motivační ohodnocení Jednosměnný provoz Nástup možný ihned Místo výkonu práce... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
před 2 dny
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Personální asistentka - Praha (Z48002)
Praha
před 2 dny
Do kanceláří v Praze hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v oblasti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace