Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (297) - strana 3

Personalistika a lidské zdroje
HR Generalist
Liberecký kraj
před 2 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka
Ostrava
před 2 dny
Jsme AGENTURA PLUS S.R.O., stabilní společnost trhu v oblasti personalistiky již od roku 1999. Pro naši pobočku v Ostravě hledáme nové... zobrazit nabídku»
Koordinátor zahraničních agenturních zaměstnaců - Bulharsko
Pardubice
před 2 dny
zázemí stabilní společnosti variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců Odpovídající mzdové ohodnocení notebook,... zobrazit nabídku»
Tlumočník koordinátor ve výrobě s bulharštinou
SK
před 2 dny
Baví Vás práce a komunikace s lidmi? Máte praxi ve výrobě? Potřebujete dynamickou práci? Máte aktivní přístup a empatické jednání?... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/koordinátor s polštinou - rumunčinou
Celá ČR
před 2 dny
Adresa společnosti TONIX JOBS - CZ s.r.o. Žitavská 234/63 460 01 Liberec http://www.tonix.cz Kontakt Kontaktní osoba: TONIX Tel.: SK +421... zobrazit nabídku»
Specialista náboru
okres Pardubice
před 3 dny
- práci v oblasti Pardubicka ve velké a úspěšné mezinárodní společnosti - Vaší nadřízenou bude velmi zkušená a lidská manažerka -... zobrazit nabídku»
Troufneš si vést pracovníky? přidej se do našeho týmu
Pardubice- Staré Čivice
před 3 dny
Platové ohodnocení 25000 Kč, variabilní odměna 0 - 10000 Kč jednosměnný provoz      Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Pardubice... zobrazit nabídku»
HR Specialista
Praha 4
před 3 dny
- Seberealizaci v úspěšné české internetové společnosti, která neusíná na vavřínech. - U nás nečekej korporátní prostředí, jsme... zobrazit nabídku»
HR specialista
Tachov
před 3 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka- OZP
Praha
před 3 dny
- Získání znalostí v oblasti personalistiky, možnost podílet se na projektech - Příjemné pracovní prostředí - Částečný úvazek... zobrazit nabídku»
Sales manager - Brno
Brno
před 3 dny
* fixní plat + motivující variabilní složku * samostatnou práci s možností dalšího profesního růstu * flexibilní pracovní dobu * home... zobrazit nabídku»
Project&Sales manager
Praha
před 3 dny
- Zázemí prosperující společnosti - Samostatná a odpovědná práce s možností profesního postupu - Pevnou základní mzdu a neomezené... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Nová Paka
Nová Paka
před 3 dny
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před 3 dny
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Hledáme překladatele z bulharštiny (AŽ 25000 Kč)
Mladá Boleslav
před 4 dny
Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli maximálně spokojení a proto máme pro ně připravenou i řadu zaměstnaneckých benefitů či možnost... zobrazit nabídku»
Talent Sourcer it/eng
Praha 1
před 4 dny
Start kariéry v největší personální společnosti na trhu – Experis je součást ManpowerGroup Flexibilní pracovní dobu Zajímavé... zobrazit nabídku»
HR specialista/analytik
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: "HR... zobrazit nabídku»
Personalista/-ka
Brno
před 4 dny
* zázemí silné společnosti. * motivující finanční ohodnocení * možnost odborného a osobního rozvoje v oblasti HR * samostatnou... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
České Budějovice
před 4 dny
Práce ve velké stabilní úklidové společnosti , fungující po celé republice. zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 4 dny
* Příspěvek na stravování/Stravenky * Zázemí stabilní společnosti * Možnost vzdělávání a profesního růstu zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace