Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (256) - strana 4

Personalistika a lidské zdroje
Specialista interní komunikace
nový jičín
před týdnem
zodpovědnost za interní komunikaci příprava firemních akcí pro zaměstnance tvorba a vydávání interního zpravodaje správa databáze... zobrazit nabídku»
Brigádník roznos letáků Ostrava – 100 Kč/hod, nástup ihned
Ostrava
před týdnem
Chceš si zlepšit si komunikaci s lidmi a dostat příležitost rozvíjet své schopnosti? Motivující přivýdělek! Možnost plánování... zobrazit nabídku»
Stáž v personální společnosti Adecco
Ostrava
před týdnem
Co Vám nabízíme? - Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti - Seznámení s firemním prostředím a procesy - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Project&Sales manager
Praha
před týdnem
- Zázemí prosperující společnosti - Samostatná a odpovědná práce s možností profesního postupu - Pevnou základní mzdu a neomezené... zobrazit nabídku»
Recruiter Brno
Brno
před týdnem
Pracovní náplň - kompletní agenda spojená s náborem zaměstnanců na různé pozice v logistice na HPP a brigádníky - zadávání inzerce -... zobrazit nabídku»
HR Manager (Automotive)
Liberecký
před týdnem
One of the leaders within an automotive industry is currently searching for new colleague for HR Manager role. Main responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Personalista/náborář Ostrava
Ostrava
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro naší personální společnost hledáme kandidáta či kandidátku se zájmem o dlouhodobé zaměstnání v... zobrazit nabídku»
HR Konzultant
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta operujícího v finančních služeb hledáme vhodného uchazeče na pozici HR... zobrazit nabídku»
Recruiter, 3-4 months
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost uznávanou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku na krátkodobou pozici... zobrazit nabídku»
HR Recruitment partner
Praha
před týdnem
Who will you work for? Our client is IT Service Company in Switzerland, Germany and Czech Republic. You can be part of local branch in Prague. Their... zobrazit nabídku»
Personalista-Ústí nad Labem - spěchá
Humpolec
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Společnost Randstad, jeden z největšícj poskytovatelů personálně-poradenských služeb na světě, hledá do... zobrazit nabídku»
Personální asistentka Brno (z48015)
Brno
před týdnem
Do kanceláří v Brně hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v oblasti... zobrazit nabídku»
Personální asistentka Hradec Králové (z48012)
Hradec Králové
před týdnem
Do kanceláří v Hradci Králové hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu skladu [5. týdnů dovolené] (svzac)
Plzeň
před týdnem
- Místo výkonu práce Plzeňsko - Možnost podílet se na rozvoji nového projektu - Roční odměny do výše jedné mzdy - Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Team leader - event coordination
Praha
před týdnem
Do you have experience in the field of events, seminar, congresses? Have you led a team? Do you enjoy international environment? Do you feel confident... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka na HPP
Praha
před týdnem
Jsme ryze česká personální společnost a působíme na trhu již devátým rokem. V současné době rozšiřujeme svůj tým, a proto hledáme... zobrazit nabídku»
Recruiter
Praha 8
před týdnem
Nabízíme zaměstnání v motivovaném týmu s přátelskou atmosférou. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, a... zobrazit nabídku»
IT programátor
Liberec
před týdnem
Nástup možný ihned nebo dohodou Práci na DPP/ DPČ/ ŽL Možnost práce při studiu Motivační finanční ohodnocení Možnost využití... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více -
Anglie
před týdnem
- zajímavou a manuálně nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy - výbornou zkušenost kterou využijete po návratud do ČR - zajištěnou... zobrazit nabídku»
Personalista se zaměřením na vzdělávání (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti jako personalista a náplní Vaší práce bylo mimo jiné také zajištění a organizace interních školení pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace