Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (417) - strana 4

Personalistika a lidské zdroje
Onsite HR recruiter – Příbramsko (až 60.000,- Kč)
Středočeský
před 4 dny
Pro našeho klienta významnou mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme pro klíčovou pozici do HR oddělení šikovného... zobrazit nabídku»
Specialista interní komunikace
nový jičín
před 4 dny
zodpovědnost za interní komunikaci příprava firemních akcí pro zaměstnance tvorba a vydávání interního zpravodaje správa databáze... zobrazit nabídku»
Personalistka [pružná prac. doba]
Liberec
před 4 dny
- spolupráce se zahraniční dceřinou společností - pružná pracovní doba - nástup ihned - zajímavou perspektivní práci v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Mzdový účetní / personalista
Pardubický
před 5 dny
-perspektivní zaměstnání -zázemí české stabilní společnosti -zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky dětem na... zobrazit nabídku»
Personální manažer/ka
Vysočina
před 5 dny
Job Description Baví Vás různorodá práce? Máte zájem pracovat v menší rodinné společnosti? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Personální manažer/ka
Kladno
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, poskytující komplexní služby v oblasti úklidu, provozní a technické správy nemovitostí, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ústí nad labem
před 5 dny
-zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů -vstupní a průběžná školení -každodenní podporu personálního manažera... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby s polštinou
Turnov
před 5 dny
Nabízíme: Zázemí úspěšné výrobní společnosti Práce na 1 směnu 13. a 14. plat Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro start v oblasti Recruitmentu
Praha
před 5 dny
- Práci v největší personální agentuře v České Republice - Spolupráce nejprve formou neplacené stáže po dobu 14 dnů až 1 měsíce,... zobrazit nabídku»
Researcher specialist - interní HR
Praha
před 5 dny
- Spolupráce v mezinárodní společnosti zaměřené na vývoj v automotive - Přátelský tým kolegů a podpora ze strany manažera - Zaškolení... zobrazit nabídku»
Process Manager
Jihomoravský
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/personální referent junior
Praha 3
před 5 dny
Co vám můžeme nabídnout Částečná flexibilita v organizaci práce, práci v našem skvělém a přátelském týmu, příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 5 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka v personální agentuře
Plzeň
před 5 dny
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, dle schopností Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Recruiter
Praha, Středočeský
před 5 dny
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: možnost spolupracovat s lidmi, kteří dobré rady a pomoc při své práci ocení, praktické... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha, Ústí nad Labem, Ostrava
před 5 dny
* Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici * Možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti mezd a personalistiky * Stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Personální konzultant - partner společnosti
Liberec
před 5 dny
Nabízíme Vám * Firemní know-how * Zaměstnání s velkým prostorem pro samostatnost a seberealizaci * Firemní kulturu podporující... zobrazit nabídku»
HR specialista/analytik
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: "HR... zobrazit nabídku»
Personalista/-ka
Brno
před týdnem
* zázemí silné společnosti. * motivující finanční ohodnocení * možnost odborného a osobního rozvoje v oblasti HR * samostatnou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace