Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (305) - strana 4

Personalistika a lidské zdroje
HR Specialista – agenturní zaměstnávání ve výrobě
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta významnou mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme pro klíčovou pozici do HR oddělení šikovného... zobrazit nabídku»
HR Business Partner – Příbramsko (až 80.000,- Kč)
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta významnou mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme pro klíčovou pozici do HR oddělení šikovného... zobrazit nabídku»
HR - personalistka
Mladá Boleslav
před 5 dny
HLEDÁ SE junior „EJČÁRKA\" – nebo ostřílená PERSONALISTKA Jste junior personalistka s krátkou praxí nebo zkušená personální... zobrazit nabídku»
HR business partner
Pardubice
před 5 dny
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Inženýra/ku kvality? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme,... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 5 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Specialista náboru
okres Pardubice
před 6 dny
- práci v oblasti Pardubicka ve velké a úspěšné mezinárodní společnosti - Vaší nadřízenou bude velmi zkušená a lidská manažerka -... zobrazit nabídku»
Troufneš si vést pracovníky? přidej se do našeho týmu
Pardubice- Staré Čivice
před 6 dny
Platové ohodnocení 25000 Kč, variabilní odměna 0 - 10000 Kč jednosměnný provoz      Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Pardubice... zobrazit nabídku»
HR Specialista
Praha 4
před 6 dny
- Seberealizaci v úspěšné české internetové společnosti, která neusíná na vavřínech. - U nás nečekej korporátní prostředí, jsme... zobrazit nabídku»
HR specialista
Tachov
před 6 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka- OZP
Praha
před 6 dny
- Získání znalostí v oblasti personalistiky, možnost podílet se na projektech - Příjemné pracovní prostředí - Částečný úvazek... zobrazit nabídku»
Sales manager - Brno
Brno
před 6 dny
* fixní plat + motivující variabilní složku * samostatnou práci s možností dalšího profesního růstu * flexibilní pracovní dobu * home... zobrazit nabídku»
Project&Sales manager
Praha
před 6 dny
- Zázemí prosperující společnosti - Samostatná a odpovědná práce s možností profesního postupu - Pevnou základní mzdu a neomezené... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Nová Paka
Nová Paka
před 6 dny
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před 6 dny
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Hledáme překladatele z bulharštiny (AŽ 25000 Kč)
Mladá Boleslav
před týdnem
Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli maximálně spokojení a proto máme pro ně připravenou i řadu zaměstnaneckých benefitů či možnost... zobrazit nabídku»
Talent Sourcer it/eng
Praha 1
před týdnem
Start kariéry v největší personální společnosti na trhu – Experis je součást ManpowerGroup Flexibilní pracovní dobu Zajímavé... zobrazit nabídku»
HR specialista/analytik
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: "HR... zobrazit nabídku»
Ekonom/ka s AJ
Jihomoravský
před týdnem
Jste sebevědomá, energická a samostatná osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech nemůže společnost dobře fungovat? Máte za sebou... zobrazit nabídku»
Personalista/ HR Generalista
Turnov
před týdnem
- stabilní zaměstnání a možnost dalšího profesního rozvoje - zajímavé platové ohodnocení - sick days, stravenky, jazykové... zobrazit nabídku»
Konzultant - zkrácený úvazek
Praha
před týdnem
- pracoviště Praha 9 (metro, tramvaj, autobus) - příjemné prostředí - možnost práce na zkrácený úvazek 4 hodiny zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace