Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (343) - strana 7

Personalistika a lidské zdroje
HR specialista s AJ – mezinárodní společnost
Ústecký
před týdnem
* perspektivní práci v zahraniční společnosti * zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * jazykové a odborné vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před týdnem
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Specialista lidských zdojů
Pardubický kraj
před týdnem
zajímavá práce v perpektivní nadnárodní společnosti příležitost odborného růstu odpovídající finanční ohodnocení motivující... zobrazit nabídku»
Researcher v HR
Praha
před týdnem
Informace o nás Pro naší personální společnost hledáme studenta či studentku vysoké školy se zaměřením na oblast logistiky a nákupu a se... zobrazit nabídku»
Researcher v personální společnosti - technické zaměření
Praha
před týdnem
Informace o nás Pro naší personální společnost hledáme studenta či studentku vysoké školy se zaměřením na technickou oblast a se zájmem... zobrazit nabídku»
Recruitment Coordinator
Praha
před týdnem
Baví vás HR a veškeré procesy spojené s náborem zaměstnanců? Pak nám přijďte ukázat, co ve vás je! Mezinárodní společnost hledá... zobrazit nabídku»
HR Manager
Plzeňsko
před týdnem
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek... zobrazit nabídku»
HR Konzultant
Praha
před týdnem
Co můžeme nabídnout my Vám?... Fajnový tým lidí, kteří spolupracují Flexibilitu a samostatné řízení klientů a projektů Zajímavé... zobrazit nabídku»
Manažer asistenční centrály
Praha
před týdnem
- Stabilitu úspěšné mezinárodní společnosti s tradicí - Hezké pracovní prostředí - Smysluplnou práci zaměřenou na pomoc lidem v... zobrazit nabídku»
HR specialist jažlovice
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description HR SPECIALIST Náš významný klient z oblasti logistiky s mezinárodní působností hledá nového kolegu v Jažlovicích! Jestli... zobrazit nabídku»
Team leader/ manager call centra
České Budějovice
před 14 dny
Vaše odměna? - Příležitost rozvíjet své manažerské dovednosti a pracovat v přátelském kolektivu - Možnost profesního růstu (na... zobrazit nabídku»
Recruiter
Praha 1
před 14 dny
Co získáte? Můžeme Vám nabídnout přímý kontakt s klientem a propracovaný systém vzdělávání, který zajistí Váš profesní a... zobrazit nabídku»
Recruitment Consultant/ KAM
Praha
před 14 dny
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 14 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
HR Manager
Středočeský
před 14 dny
Úspěšná mezinárodní společnost hledá pro svůj závod ve Středočeském kraji (cca 30 minut jízdy od Prahy) kandidáta na pozici HR... zobrazit nabídku»
Výjimečný recruiter pro výjimečnou společnost
Středočeský
před 14 dny
Baví Vás nábor? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pro mezinárodní stabilní společnost a... zobrazit nabídku»
Training & Development Manager/Trainer with very good English
Pardubický
před 14 dny
For very successful international company, one of the top in an industry business in Central European region, we are looking for an experienced... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 14 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Personalista s AJ
okr. Olomouc
před 14 dny
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Recruiter
Brno
před 14 dny
CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT? možnost velmi ZAJÍMAVÉHO VÝDĚLKU závislého na výsledcích vaší práce plný pracovní úvazek a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace