Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (294) - strana 7

Personalistika a lidské zdroje
Team Leader - Ostrava
Ostrava
tento měsíc
Kdo jsme? Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má... zobrazit nabídku»
Branch Manager - Plzeň
Plzeň
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Společnost Randstad, druhý největší poskytovatel personálně-poradenských služeb na světě, hledá do svého... zobrazit nabídku»
CEO for One Month
Praha 4
tento měsíc
Váš přístup je to co hledáme! Společnost Adecco opět hledá #CEOAttitude. 49 kandidátu z celého světa má možnost vyzkoušet si pozici... zobrazit nabídku»
Recruitment Specialist - for fresh graduate (internal HR)
Brno
minulý měsíc
Job Description Would you like to work in a new fresh company? Do you have experience with recruitment of candidates? Are you interested in social... zobrazit nabídku»
HR Researcher (Part Time)
Praha
minulý měsíc
- Chápeme, že to zní jako fráze, ale nabízíme především stabilitu týmu s minimální fluktuací - Zajímavou práci plnou výzev, radosti i... zobrazit nabídku»
HR specialista
Pardubický kraj
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti v oblasti HR - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - zaměstnanecké výhody (dovolená... zobrazit nabídku»
HR konzultant - najdi ty nejlepší zaměstnance na trhu
Chomutov
minulý měsíc
Co za to nabízíme? Práci v menším týmu Zaškolení a podporu zkušenějšího kolegy po celou dobu Mobilní telefon a notebook, v... zobrazit nabídku»
HR + Data= to spojení nás láká
Praha
minulý měsíc
Ve společnosti získáte víc než příjemnou mzdu s řadou zajímavých benefitů - týden dovolené navíc, stravenky, kafetérie, finanční... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby s polštinou
Turnov
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí úspěšné výrobní společnosti Práce na 1 směnu 13. a 14. plat Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha, Ústí nad Labem, Ostrava
minulý měsíc
* Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici * Možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti mezd a personalistiky * Stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Recruiter - různorodé projekty
Praha
minulý měsíc
* Zázemí mezinárodní společnosti * Práce na různorodých projektech s atraktivními společnostmi * Různorodost, kreativitu a samostatnost... zobrazit nabídku»
Nábor zaměstnanců pro mezinárodní společnosti
Praha
minulý měsíc
Co Vám může Adecco nabídnout: *Samostatnou a zodpovědnou práci *Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
HR manager
Plzeň
minulý měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - Flexibilní pracovní doba - Pět týdnů dovolené - Stravenky... zobrazit nabídku»
Junior Recruitment Consultant
Praha
minulý měsíc
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
Regional Manager
Praha, Jihočeský, Plzeňský
minulý měsíc
Co u nás získáte: – motivující finanční ohodnocení, včetně bonusové složky – silné zázemí jedničky na trhu personálních... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - HR Director
Královéhradecko
minulý měsíc
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní / HR generalist - vhodné pro absolventy
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - široké možnosti vzdělávání a rozvoje - intenzivní... zobrazit nabídku»
Personalista/ka s AJ nebo NJ
Plzeňský
minulý měsíc
* Lidský a vstřícný přístup Vašeho nadřízeného * Příjemné pracovní prostředí * Dobré finanční ohodnocení * Bonusový systém... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace