Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (442) - strana 8

Personalistika a lidské zdroje
Office & HR assistant
Praha
před 14 dny
* Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní společnosti * Pestrou a různorodou práci, ve které se nebudete nudit * Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
před 14 dny
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/Personalista
Stříbro
před 14 dny
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - velmi dobré mzdové ohodnocení + roční bonus na dovolenou a Vánoce -... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
před 14 dny
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Branch Manager Plzeň
Plzeň
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Společnost Randstad, druhý největší poskytovatel personálně-poradenských služeb na světě, hledá do svého... zobrazit nabídku»
HR Manager (Automotive)
Liberecký
před 14 dny
One of the leaders within an automotive industry is currently searching for new colleague for HR Manager role. Main responsibilities: -... zobrazit nabídku»
HR specialista
Rokycansko
před 14 dny
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti - Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - Věrnostní... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka pro personální agenturu
Praha
před 14 dny
- zázemí úspěšné personální společnosti složené z profesionálů - účinná podpora personálního manažera - možnost práce v... zobrazit nabídku»
Recruiter - Plzeň
Plzeň
před 14 dny
Co získáš? Budeš pracovat v Manpoweru, v největší personální společnosti u nás, která je založena na hodnotách a úctě k lidem!... zobrazit nabídku»
Zkušený recruiter pro interní HR
Brno
před 14 dny
Už se na této pozici vidíte? No tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis v angličtině! Potkáme se spolu a probereme všechny podrobnosti. zobrazit nabídku»
Personální konzultant Brno
BRNO
před 14 dny
zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů vstupní a průběžná školení každodenní podporu vedoucího pobočky ... zobrazit nabídku»
Interní Generalista
Ostrava
před 14 dny
Práci pro všestraného talentovaného HR generalistu zaměřenou na pracovně právní dokumentaci a školení zaměstnanců v příjemném... zobrazit nabídku»
HR Project Leader - Kuřim
Jihomoravský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Společnost Randstad, jeden z největších poskytovatelů personálně-poradenských služeb na světě, hledá... zobrazit nabídku»
Specialista náboru / koordinátor
Liberec
před 14 dny
Na co se můžeš těšit? samostatnou a zodpovědnou práci v malém týmu a neformální pracovní prostředí důkladné vstupní zaškolení na... zobrazit nabídku»
HR specialista
Pardubický kraj
před 14 dny
- práce v mezinárodní společnosti v oblasti HR - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - zaměstnanecké výhody (dovolená... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky – šance pro absolventy!
Plzeň
před 14 dny
roční odměny do výše jedné mzdy dotované stravování v objektu příspěvek na penzijní připojištění pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Personalistka
Praha
před 14 dny
- zázemí největší společnosti v ČR ve svém oboru - samostatná práce v dynamické společnosti - zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Ekonom/ka s AJ
Jihomoravský
před 14 dny
Jste sebevědomá, energická a samostatná osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech nemůže společnost dobře fungovat? Máte za sebou... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky
Kladno - průmyslová zóna jih
tento měsíc
- Základní mzda 95,-Kč/hod - Po zkušební době 104,-Kč/hod - Příplatek za práci na odpolední směně 7,-Kč/hod - Bonusová složka až... zobrazit nabídku»
HR coordinator
Plzeňsko
tento měsíc
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace