Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (370) - strana 8

Personalistika a lidské zdroje
HR specialista/tka (nábor /rozvoj lidí) logistika
Praha, Pardubický
před 14 dny
V Praze nebo Pardubicích budete řešit: Nabízíme práci pro přední logistickou společnost v oblasti přepravy cenného zboží v rámci EU.... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 14 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Training Manager - Parfumérie
Praha
před 14 dny
Láká Vás proniknout do světa vůní a krásy? Chtěli byste školit zaměstnance na pobočkách, pracovat v terénu a zlepšovat tak služby... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
před 14 dny
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky HR- obchodní zastoupení
ČR
před 14 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Personální manažer - vedoucí pobočky - obchodní zastoupení
ČR
před 14 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
HR specialista s AJ – mezinárodní společnost
Ústecký
před 14 dny
* perspektivní práci v zahraniční společnosti * zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * jazykové a odborné vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Specialista lidských zdojů
Pardubický kraj
před 14 dny
zajímavá práce v perpektivní nadnárodní společnosti příležitost odborného růstu odpovídající finanční ohodnocení motivující... zobrazit nabídku»
Researcher v HR
Praha
před 14 dny
Informace o nás Pro naší personální společnost hledáme studenta či studentku vysoké školy se zaměřením na oblast logistiky a nákupu a se... zobrazit nabídku»
Researcher v personální společnosti - technické zaměření
Praha
před 14 dny
Informace o nás Pro naší personální společnost hledáme studenta či studentku vysoké školy se zaměřením na technickou oblast a se zájmem... zobrazit nabídku»
Manažer asistenční centrály
Praha
před 14 dny
- Stabilitu úspěšné mezinárodní společnosti s tradicí - Hezké pracovní prostředí - Smysluplnou práci zaměřenou na pomoc lidem v... zobrazit nabídku»
HR specialist jažlovice
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description HR SPECIALIST Náš významný klient z oblasti logistiky s mezinárodní působností hledá nového kolegu v Jažlovicích! Jestli... zobrazit nabídku»
Team leader/ manager call centra
České Budějovice
před 14 dny
Vaše odměna? - Příležitost rozvíjet své manažerské dovednosti a pracovat v přátelském kolektivu - Možnost profesního růstu (na... zobrazit nabídku»
Recruiter
Praha 1
před 14 dny
Co získáte? Můžeme Vám nabídnout přímý kontakt s klientem a propracovaný systém vzdělávání, který zajistí Váš profesní a... zobrazit nabídku»
Recruitment Consultant/ KAM
Praha
před 14 dny
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
HR Manager
Středočeský
tento měsíc
Úspěšná mezinárodní společnost hledá pro svůj závod ve Středočeském kraji (cca 30 minut jízdy od Prahy) kandidáta na pozici HR... zobrazit nabídku»
Training & Development Manager/Trainer with very good English
Pardubický
tento měsíc
For very successful international company, one of the top in an industry business in Central European region, we are looking for an experienced... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalista - do Slaného
Praha, Středočeský
tento měsíc
Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? · perspektivní práci u nadnárodní společnosti · zajímavou, velmi různorodou a odpovědnou práci ·... zobrazit nabídku»
HR operations
Praha
tento měsíc
Job Description Would you like to play a key role in administration of HR services? Our important client is looking for a new collegue to support... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace