Práce v oboru Právní služby (45)

Právní služby
Právník - rozšiřujeme tým
Praha
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici. PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA - vhodné pro... zobrazit nabídku»
Podnikový právník/právnička, compliance auditor / auditorka s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
dnes
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
Právník - rozšiřujeme tým
Praha
včera
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme obchodníka tělem i duší! Baví Vás obchod, práce v terénu, vedení schůzek, jednání s klienty a budování dobrých vztahů a... zobrazit nabídku»
Advokátní koncipient/ka s NJ + AJ
Praha 1
před 2 dny
perspektivní práci a zázemí v prosperující dynamické společnosti s významnými klienty maximální využití cizích jazyků možnost... zobrazit nabídku»
Asistentka back office - brigáda - až 140 Kč za hod!
Praha
před 2 dny
- práce pro jednu z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST - nadstandardní finanční ohodnocení až 140 Kč / hod. ... zobrazit nabídku»
Úspěšný obchodník na realitním trhu!
Praha
před 2 dny
- nadstandardní systém odměňování (provize za zprostředkování, provize z hypoték, doporučitelné provize) - uplatnění v jedné z... zobrazit nabídku»
Realitní makléř dumrealit invest
Praha
před 2 dny
- maximální podpora pro zapracování a kvalitní školící systém, díky kterému můžete růst - stálé vedení od zkušeného managera -... zobrazit nabídku»
Specialista veřejných zakázek
Praha 8
před 4 dny
uplatnění Vašich dosavadních znalostí a zkušeností v prostředí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky, motivační finanční... zobrazit nabídku»
Ref. majet. správy pro veřejné zakázky, odd. metodiky a kontroly
Praha 4
před 5 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Právník
Praha - Čakovice
před 5 dny
Společnost Globus ČR, k.s., Koordinace Praha, hledá kandidáta na pozici PRÁVNÍK. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
Právník senior
Praha
před 5 dny
* Možnost pracovat na nových mezinárodních projektech společnosti * Moderní zázemí stabilní společnosti * Osobní i profesní rozvoj *... zobrazit nabídku»
Obchodník junior (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 6 dny
Obchod, obchodník a obchodování, to je těžké sklonování, ale s chutí učit se, zapálením a přijetím výzvy, to má pak ty správné... zobrazit nabídku»
Firemní právník - Legal Business Partner
Praha
před týdnem
Pro dynamickou mezinárodní FMCG společnost hledáme firemního právníka – legal business partnera. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Právník/právnička senior
Brno
před týdnem
Zajímavou firmu se širokým spektremm působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení... zobrazit nabídku»
Bankovní specialista - workout korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před týdnem
Máte zkušenost s vymáhání bankovních úvěrů nad 30 mil.CZK? Procesy i legislativu s tím spojenou máte v malíčku? Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Právník/koncipient - vymáhání korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před týdnem
Máte dokončené právní vzdělání? Chcete pracovat v bankovním sektoru? Chcete svoji kariéru směřovat k vymáhání korporátních... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
minulý měsíc
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Interní právník/právnička v mezinárodní firmě
Vysočina
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? Již zmíněný profesionální a milý kolektiv a moderní prostředí stabilní firmy, která Vás podpoří v... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
1 2 3

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace