Práce v oboru Právní služby (52)

Právní služby
Firemní právník
Praha
dnes
* Zodpovědnou a samostatnou práci * Zajímavé finanční ohodnocení * Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy zobrazit nabídku»
Právník / Právnička - vymáhání pohledávek
Praha
včera
Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace Kvalitní systém vzdělávání a možnost profesního růstu ... zobrazit nabídku»
Operátor/obsluha stroje (od 17.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme pracovníka do výroby na obsluhu stroje. Jste manuálně zruční a ochotni pracovat v 3 směnném provozu? Můžeme Vám nabídnout... zobrazit nabídku»
Právník
Praha
dnes
* Motivující finanční ohodnocení * Práci v mladém dynamickém kolektivu * Spolupráce podpořená zázemím renomované a stabilní... zobrazit nabídku»
Advokát/advokátní koncipient s NJ
Praha
dnes
Motivující finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu Spolupráce podpořená zázemím renomované a... zobrazit nabídku»
Firemní právník
Praha
dnes
* Zodpovědnou a samostatnou práci * Zajímavé finanční ohodnocení * Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy zobrazit nabídku»
Brigáda v obchodním a právním oddělení
Praha
dnes
- SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY S MOŽNOSTNÍ ZÍSKÁNÍ PRAXE - práce pro jednu z největších předních pražských realitních... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje nemovitostí
Praha
dnes
- zajímavá práce v atraktivním a dynamickém oboru - nadstandardní provizní systém - úspěšné know-how jedné z předních pražských... zobrazit nabídku»
Advokátní koncipient/ka
Praha
včera
Pro našeho klienta, renomovanou advokátní kancelář, která působí na trhu již od roku 2005 a poskytuje komplexní právní poradenství všem,... zobrazit nabídku»
Specialista likvidace škod
Praha
včera
Baví Vás legislativa a hledáte novou výzvu? Máte základní znalosti práva a umíte je aplikovat? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
Referent majetkové správy – veřejné zakázky
Praha
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
včera
Motivující finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Zázemí stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Právník / Právnička - vymáhání pohledávek
Praha
včera
Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru Zodpovědnou a zajímavou práci s možností... zobrazit nabídku»
Specialista na prodej nemovitostí
Praha
včera
- nadstandardní příjmy dle provizního systému - špičková regionální a marketingová podpora - vizitky, plachty, letáky, časopis -... zobrazit nabídku»
Realitní specialista, přidělování zakázek
Praha
včera
- zkušeným obchodníkům nabízíme bezkonkurenční podmínky - 100% podpora, přidělování zakázek - nadstandardní příjem dle provizního... zobrazit nabídku»
Realitní specialista, nadstandardní příjmy
Praha
včera
- nadstandardní příjmy dle provizního systému - rychlý kariérní růst od obchodníka juniora až po manažera pobočky - 100% podpora do... zobrazit nabídku»
Junior Lawyer/Data Privacy Manager/Code compliance support
Praha
před 2 dny
For our client which is a pharmaceutical company (situated in Prague), we are looking for candidate on position "Junior Lawyer". Major... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (až 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Ivančice u Brna - hledáme operátory CNC! Jestliže jste vyučeni ve strojírenství nebo máte alepsoň rok praxi v obsluze CNC strojů,... zobrazit nabídku»
Pomocník do výroby (až 18.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme pomocníky do výroby v Brně, kteří mají chuť pracovat a učit se nové věci.Práce vhodná i pro absolventy. * práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Firemní právník - Legal Business Partner
Praha
před 4 dny
Pro dynamickou mezinárodní FMCG společnost hledáme firemního právníka – legal business partnera. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
1 2 3

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace