Práce v oboru Právní služby (47)

Právní služby
Právník/právnička
Praha
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici. PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA - vhodné pro... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje (18.000 - 24.000 Kč)
Praha
včera
Baví Vás móda a hledáte si práci v Praze? Máte zkušenosti s prodejem nebo máte chuť se do něj pustit? Jste komunikativní a přátelští?... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
včera
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Právník/právnička, Chomutov/Ústí n. Labem
Chomutov nebo Ústí nad Labem
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Koncipient / Koncipientka
Praha
včera
Zázemí a podporu trvale rostoucí a úspěšné společnosti Spolupráci na komplexních projektech významných klientů v ČR i zahraničí... zobrazit nabídku»
Právník/právnička
Praha
včera
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Asistentka do obchodního a právního oddělení – až 140 Kč / hod.
Praha
včera
- práce pro jednu z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST - nadstandardní finanční ohodnocení až 140 Kč / hod. ... zobrazit nabídku»
Advokátní koncipient / koncipientka
Praha
před 2 dny
zajímavou práci v mladém kolektivu v příjemném pracovním prostředí malé advokátní kanceláře odpovídající finanční ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Interní právník/právnička v mezinárodní firmě
Vysočina
před 2 dny
Co Vám můžeme nabídnout? Již zmíněný profesionální a milý kolektiv a moderní prostředí stabilní firmy, která Vás podpoří v... zobrazit nabídku»
Specialista veřejných zakázek
Praha 8
před 3 dny
uplatnění Vašich dosavadních znalostí a zkušeností v prostředí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky, motivační finanční... zobrazit nabídku»
Právník senior
Praha
před 4 dny
* Možnost pracovat na nových mezinárodních projektech společnosti * Moderní zázemí stabilní společnosti * Osobní i profesní rozvoj *... zobrazit nabídku»
Právník/právnička senior
Brno
před 4 dny
Zajímavou firmu se širokým spektremm působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení... zobrazit nabídku»
Firemní právník - Legal Business Partner
Praha
před 4 dny
Pro dynamickou mezinárodní FMCG společnost hledáme firemního právníka – legal business partnera. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
Právník junior
BRNO
před týdnem
Máte vystudovaná práva? Hledáte zajímavou příležitost? Přivítáte stabilní práci v centru Brna? Máme pro Vás super nabídku. Jste... zobrazit nabídku»
Obchodník s nemovitostmi - fix + % z prodeje
Praha a okolí
před týdnem
- zajímavá a jedinečná práce v jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST - vysoký provizní systém (provize... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - reklamace, škodní události
Praha
před týdnem
Je na Vás spoleh a v práci jste pečlivý/á? Jste nastavením optimista a nic Vás nerozhází? V komunikaci umíte být asertivní a při... zobrazit nabídku»
Právník/koncipient - vymáhání korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před týdnem
Máte dokončené právní vzdělání? Chcete pracovat v bankovním sektoru? Chcete svoji kariéru směřovat k vymáhání korporátních... zobrazit nabídku»
Bankovní specialista - workout korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před týdnem
Máte zkušenost s vymáhání bankovních úvěrů nad 30 mil.CZK? Procesy i legislativu s tím spojenou máte v malíčku? Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Podnikový právník/právnička, compliance auditor / auditorka s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
před 14 dny
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
1 2 3

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace