Volná místa - práce na pozici Referent cestovní kanceláře v Praze (38)

Praha
Referent cestovní kanceláře
Praha
před týdnem
Máte zájem pracovat v cestovním ruchu? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Obchodní referent - nákupčí
Strančice
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - produktové odd. - Jinočany
Jinočany
dnes
Co Vám nabízíme? zaškolení zkušenými kolegy z oboru motivující finanční ohodnocení - až 30.000 Kč + další benefity stravenky... zobrazit nabídku»
Referent skladu a obchodní podpory
Praha
dnes
Zázemí a vysoké renomé prestižní nadnárodní společnosti Příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu ... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - Jinočany
Jinočany
dnes
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti motivující finanční ohodnocení pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Zákaznická péče – referent/operátor
Praha 4
včera
HPP Plat 23 000 – 24 000 Kč Kvartální bonusy Roční odměny Práci v přátelském kolektivu Veškeré zaškolení v rámci... zobrazit nabídku»
Referent stavebního odboru
Praha
včera
Máte zkušenosti ve stavebním odboru na referentské pozici, či ve veřejné správě? Je pro Vás snadné číst stavební výkresy a další... zobrazit nabídku»
Sales support - skvělá firma
Praha
včera
Chcete každý den s chutí chodit do své práce snů? Mezi fajn partu kolegů-kamarádů, kteří to táhnou za jeden provaz už pěknou řádku... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického oddělení - Zličín, 26 000 Kč hrubého
Praha
včera
- Práci na HPP na dobu min 3 let (zástup za MD) - 26 000 Kč hrubého za měsíc - Pracovní dobu od 8 do 16:30h - Nástup ideálně v průběhu... zobrazit nabídku»
Investiční referent/ka – specialista mostních konstrukcí
Praha 4
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je... zobrazit nabídku»
Referent/ka - příprava veřejných stavebních zakázek
Praha 10
včera
Nabízíme: - stabilní zaměstnání - práci na HPP - odpovídající finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Ref. majet. správy pro veřejné zakázky, odd. metodiky a kontroly
Praha 4
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Referent marketingu - Vinohrady (i absolventi)
Praha
včera
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Referent/ka do zákaznického oddělení
Praha východ (Čestlice)
včera
Co nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení - zázemí stabilní obchodní společnosti - sleva na firemní produkty, stravenky -... zobrazit nabídku»
Referent - Koordinátor technické podpory
Praha 10
včera
Nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti - práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Referent/ka Finančního Oddělení
Praha
před 2 dny
CO VÁM DÁME: Naše know-how Zázemí jedničky na trhu online prodeje zájezdů Stravenky, slevy na zájezdy, školení, Relax Days, občasný... zobrazit nabídku»
Referent/ka IT - odborný rada
Praha
před 2 dny
služební poměr na plný úvazek na dobu určitou do 31. 12. 2020; perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu; ... zobrazit nabídku»
Referent/ka přípravy zakázek
Praha
před 2 dny
uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností částečná práce v terénu pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na... zobrazit nabídku»
Referentka do oddělení nákupu a prodeje
Praha 10
před 2 dny
Co nabízíme: - Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - Zajímavé firemní benefity, např. příspěvek na dopravu, týden... zobrazit nabídku»
Skladový referent - Praha 10 (Bohdalec)
Praha 10
před 2 dny
- zaměstnání v logistickém skladu uvnitř Prahy v lokalitě s dobrou dopravní obslužností - nástup možný ihned - vyplácení... zobrazit nabídku»
1 2

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace