Práce v oboru Řemeslo a umění (1128) - strana 24

Řemeslo a umění
Operátorka montážní linky (Lanškroun): od 19 000 Kč/měsíc
Lanškroun
před 14 dny
Měsíční výdělek od 19 tisíc plus benefity 13. a 14. plat (1x za půl roku) v průměrné výši 40 % základního platu Odměna za... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Liberec
před 14 dny
Práce ve stabilní společnosti Dlouhodobá vize a pestrá práce Stravenky a zaměstnanecké výhody Dobrý kolektiv Práce na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky - až 30.000 Kč
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi/pozici: Firma vyrábějící nápoje, které dodává do zemí po celém světě hledá nové pracovníky na pozici operátorů... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě, od 19 000Kč,13. plat, stravenky
Brno
před 14 dny
- smlouvu na HPP - zajímavé finanční ohodnocení od 19 000kč - čtvrtletní bonusy 4500kč - 13. plat (8 000kč v březnu + 8 000kč v... zobrazit nabídku»
Stolař/Truhlář Ostrava
Ostrava
před 14 dny
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr - práce v kolektivu zkušených pracovníků - možnost ubytování - péče našeho... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato, 1.směna, Brno
Brno
před 14 dny
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Tooling engineer (nástrojař)
Turnov
před 14 dny
motivující platové ohodnocení stabilní zázemí stále rostoucí nadnárodní společnosti zaměstnanecké benefity dotované... zobrazit nabídku»
Programátor CNC / PLC
Turnov
před 14 dny
zaměstnání stále expandující nadnárodní společnosti nadstandardně motivující mzdové ohodnocení zaměstnanecké bonusy a odměny... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 130,- hod. čistého; možnost ubytování
Plzeň
před 14 dny
Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost záloh - možnost... zobrazit nabídku»
Sortař - mezinárodní zásilky 135,-/hod
Praha, Středočeský
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Turnov, Mladá Boleslav
tento měsíc
- Výborné finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie -... zobrazit nabídku»
Obsluha montážní linky, balička
Pardubický
tento měsíc
Job Description Slyšeli jste někdy o tom, že firma nabízí 50 Kč za hodinu jako příplatek za noční směnu? Je to neuvěřitelné, ale je to... zobrazit nabídku»
Kompletační dělník
Praha
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou obalového materiálu ze dřeva hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Skladník - Jihlava Střítěž - 18.000-20.000 Kč
Jihlava
tento měsíc
- práce na HPP v kmenovém stavu společnosti - mzda 18 - 20.000 ,-Kč ( HM ) - hodinová mzda 90,-Kč / hod + zákonné příplatky - bonus za... zobrazit nabídku»
Obsluha kolového bagru
Velké Meziřičí
tento měsíc
CO NABÍZÍME ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI: zajímavou a různorodou práci v terénu smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního vozidla
Velké Meziřičí
tento měsíc
CO NABÍZÍME ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI: zajímavou a různorodou práci v terénu smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - výstavba hal
Brno
tento měsíc
- Základní fixní plat dle Vašich zkušeností + osobní ohodnocení + podíly na zisku - Práci na HPP ve stabilní české firmě - Automobil,... zobrazit nabídku»
Šéfmontér točivých strojů
35 km od Brna směr Jihlava
tento měsíc
- zajímavé finanční ohodnocení + osobní ohodnocení - práce ve stabilní, prestižní české firmě s více než 100letou tradicí -... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektrikář
Žebrák
tento měsíc
- Zajímavé mzdové ohodnocení + další benefity - Zajímavou práci, zázemí stabilní mezinárodní firmy - Pracoviště Žebrák zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu
okr. Olomouc
tento měsíc
* odborná a zodpovědná práce ve stabilní společnosti * možnost seberealizace a profesního růstu * atraktivní mzdové ohodnocení * 5... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace