Práce v oboru Řemeslo a umění (1298) - strana 25

Řemeslo a umění
Zámečník/ce - 39,Bor Nová Hospoda
Tachov
před týdnem
Nabízíme: 115 Kč-155Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Obsluha svařovacího robota - super práce ve strojírenství!
Příbram
před týdnem
- práci na hlavní pracovní poměr - mzdu od 80Kč/h - po zkušební době prémie - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Valašsko – od 20 000 Kč, svoz zdarma,800 100 110
Valašské Meziříčí
před týdnem
Máte chuť do práce a jste spolehliví? Chcete se uplatnit v lukrativním oboru? Chcete získat potřebnou praxi? Pak je tato práce právě pro... zobrazit nabídku»
Jednoduchá výroba plastů – Valmez –svoz nový jičín zdarma,20 000
Nový Jíčín
před týdnem
Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás! FYZICKY... zobrazit nabídku»
Švadlena
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: Možnost uplatnit své nápady a kreativitu Základní mzda 80,- Kč/hod. s možností dalšího navýšení pro zapracování ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pro náš výrobní stroj hledáme operátora - seřizování a následná obsluha. Máme 3 směnný provoz a moderní pracovní prostory. *... zobrazit nabídku»
Samostatný CNC Soustružník (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste samostatný a rozhodný? Máte zkušenosti v kusové výrobě a praxi na CNC soustruhu? Ozvěte se nám ... * smlouva na dobu neurčitou * 5... zobrazit nabídku»
Obsluha klasické frézy
Brno – město
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící ventily do vysoce zátěžových provozů hledáme kandidáty na pozici OBSLUHA... zobrazit nabídku»
Švadlena - práce s kůží -
Nýrsko
před 14 dny
Připravovat materiál na šití, šít jednotlivé potahy na sedadla do letadel (pracujeme s kůží, koženkou) zobrazit nabídku»
Technik servisního oddělení
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se systémy pro zvlhčování vzduchu, měření a regulaci na trhu vzduchotechniky a chlazení... zobrazit nabídku»
Automechanik osobních vozů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, autorizovaného dealera značky Mercedes-Benz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Automechanika osobních vozů. ... zobrazit nabídku»
Dělník/ dělnice (120 Kč/hod), diety, ubytování
Prachatice
před 14 dny
Základní mzdu 120 Kč/hod Diety Zajistíme ubytování a příspěvek na ubytování Dvousměnný provoz (ranní a odpolední) zobrazit nabídku»
Montážní dělník (100Kč/hod), ubytování, pouze ranní
Zábřeh na Moravě
před 14 dny
Mzda 100 Kč/hod + příplatky za přesčas Možnost týdenních záloh Zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování Dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Svářeč(35.-40000 Kč) + ubytování,stravování,zálohy, benefity
Hranice
před 14 dny
Základní mzdu 155-180 Kč, po zaučení navýšení Příspěvek na stravování Možnost týdenních záloh Možnost práce přesčas... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby(127 Kč/hod) + ubyt., pouze ranní a odpolední
Olomouc
před 14 dny
Základní mzdu 127 Kč/hod + příplatky Zajistíme ubytování + příspěvek na ubytování Možnost týdenních záloh Možnost práce... zobrazit nabídku»
Montážní technik bezpečnostních technologií
Praha, Brno, Ostrava, Uherské Hradiště
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která působí v oboru bezpečnostních technologií a slaboproudých el. Instalací, hledáme... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/Technik (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do nově rozšiřujícího se týmu hledáme kolegu - elektrikáře /technika, vhodné i pro absolventa na zaškolení. * odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do menší firmy hledáme kolegu na 2 směnný provoz na obsluhu stroje. Vhodné i pro absolventa. Pracoviště nedaleko Břeclavi. * zázemí... zobrazit nabídku»
Truhlář/Stolař
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje kompletní realizaci interiérů, bytových prostor a kanceláří, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace