Práce v oboru Řemeslo a umění (1293) - strana 26

Řemeslo a umění
Technik investic
východní Čechy
před 14 dny
Nabízíme perspektivní uplatnění v oblasti  koordinace přípravy a realizace investic u zajímavé organizace s velkou historií a... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr filtračních elementů
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Řízení vývojových projektů pro OEM, OES a IAM zákazníky Zajištění podpory vývoje pro projekty v sériové výrobě ... zobrazit nabídku»
Operátor obrobny a slévárny – až 23 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Nabízíme: - Stabilní zaměstnání na HPP - Průměrná mzda po zapracování až 23 000 Kč - Zázemí prosperující společnosti... zobrazit nabídku»
Obsluha kolového bagru
Velké Meziříčí
minulý měsíc
Solidní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vodohospodářských prací, staveb a rekultivací skládek hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
CNC soustružník - kusová výroba (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme koledu na CNC Soustruh. Práce je v Brně v dosahu MHD na 3 směny. Benefity jako všude - navíc dostaneš možnost pracovat v kusové... zobrazit nabídku»
Refertent do obchodního oddělení (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte různorodou práci, kde budete jak v kanceláři tak i ve výrobě? Kde musí být na Vás spolehnutí a přitom budete mít možnost... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (až 26.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Obsluha stroje - menší kolektiv. * odpovídající výdělek * 13. plat * zaměstnanecké benefity * zázemí menší firmy * pracoviště u... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Instalatér Nový Jičín (pouze 1 směna)
Nový Jičín
minulý měsíc
- stabilní práci na HPP se zajimavým platovým ohodnocením - práci pouze na jednosměnný provoz - nástup možný ihned - stravenky zobrazit nabídku»
Operátor výroby Hranice - 100Kč čistého/hod
Hranice na Moravě
minulý měsíc
- nadstandartní platové ohodnocení – základní mzda 100Kč čistého/hod - příplatky 25% za práci přesčas, 10% za noční směnu - 100Kč... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
* zázemí stabilní společnosti * stravenky * 5 týdnů dovolené * příspěvky na PP, ŽP * každoroční navyšování mzdy * nástup možný... zobrazit nabídku»
Obráběč kovu/frézař (až 27.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
* zázemí moderní společnosti * zajímavé mzdové ohodnocení * mzda navíc * dovolená navíc * stravenky * pracoviště nedaleko Břeclavi zobrazit nabídku»
Elektromontér (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
* zázemí prosperující firmy * vánoční odměny * příspěvek na dopravu * dotované stravné * nástup možný ihned * pracoviště u Mikulova... zobrazit nabídku»
Výrobní technik / junior (až 24.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Už jste dělali seřizovače-operátora-mechanika v nějaké firmě třeba i brigádně? Hledáme výrobního technika, který vylepšuje naše... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník - kmenový zaměstnanec - Brno
Brno, Modřice
minulý měsíc
- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec) - nadstandartní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby izolací – Hustopeče u Brna - 22 000 Kč
Hustopeče
minulý měsíc
- práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned - základní mzda 19 000 Kč + příplatek za práci v noci (na nočních směnách)... zobrazit nabídku»
Operátor montáže ve výrobě
Hustopeče
minulý měsíc
Zveme vás k ruční kompletaci dílčích celků do automobilů. Nepožadujeme odborné vzdělání ani zkušenosti pro tuto práci. Všechno... zobrazit nabídku»
Lisař – obsluha postupového lisu
Hustopeče
minulý měsíc
Máte zkušenosti v kovovýrobě? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní kulturou? CO JE NÁPLNÍ... zobrazit nabídku»
Tesař / truhlář - vhodné pro absolventy
Brno - město
minulý měsíc
Máte rádi práci se dřevem? Jste manuálně zruční a chcete pracovat s nejmodernějším vybavením v celoročně kryté a klimatizované nově... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 - 165,- čistého - Žamberk
Ústí nad Orlicí, Choceň
minulý měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr - nástupní plat 165,- Kč / čistého / hod - možnost přesčasů - možnost zajistit ubytování -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace