Práce v oboru Řemeslo a umění (974) - strana 3

Řemeslo a umění
Diagnostik pro osobní vozy
Ostrava
dnes
Autorizovaný servis AUTOLAROS SPEED s.r.o. (zn. Hyundai a Mazda), hledá do svého týmu DIAGNOSTIKA PRO... zobrazit nabídku»
Svářeč
Novojičínsko
dnes
Příspěvek na stravu Příspěvek na dopravu Zajištěné ubytování Proplacené přesčasy Práce vhodná i pro absolventy zobrazit nabídku»
Picker/ka - Německo
Německo
dnes
- HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání - výborné finanční ohodnocení - HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní... zobrazit nabídku»
Kuchař/ka Praha 9
Praha
dnes
nabízíme: práci v nové a moderní kuchyni, zkušenosti z výjimečného provozu, zajímavé zkušenosti s cateringem na vysoké úrovni,... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Praha 4
dnes
Nabízíme: - proškolení v ČR i u výrobce v zahraničí - osobní automobil, mobilní telefon - bonusy dle dosahovaných výsledků -... zobrazit nabídku»
Inženýr vývoje
Ústecký
dnes
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * 13. mzdu a roční bonusy * Příspěvky na další vzdělávání * Příspěvky na penzijní a... zobrazit nabídku»
Frézař
Plzeň
dnes
- pracovní doba - 6 - 14,30 - místo výkonu práce - Plzeň - mzda 160,-/hod - dlouhodobá spolupráce - vhodné pro muže - dobrá dopravní... zobrazit nabídku»
Brusič
Plzeň
dnes
mzda - 120,-/hod. dlouhodobá spolupráce vhodné pro muže dobrá dopravní dostupnost zobrazit nabídku»
Montování nábytku na HPP, 18 000 Kč, ranní směna
Brno
dnes
- práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí - jednosměnný provoz na ranní směnu -... zobrazit nabídku»
Technik ve výrobě nábytku, 20 000 Kč, ranní
Brno
dnes
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti - notebook, mobilní telefon - jednosměnný provoz na ranní směnu - nástup:... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC
Zlín
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných , uhlíkových a... zobrazit nabídku»
Florista/ floristka - jedinečný koncept květinářství
Praha
dnes
- dlouhodobou spolupráci - smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - směnný provoz - možnost volnějšího plánování směn! -... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - Kralupy nad Vltavou (i s vzv)
Kralupy nad Vltavou
dnes
- zázemí stabilní společnosti - možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného - možnost absolvování školení a zkoušek na VZV... zobrazit nabídku»
Skladník
Kopřivnice
dnes
- stabilní zaměstnání na HPP - příplatek za případné přesčasy o víkendech 50 % průměrného výdělku, - za noční směnu 15% z... zobrazit nabídku»
Skladník v tiskárně - 104Kč/hod
Šťáhlavy
dnes
- 104 Kč/hod - stravenky v nominální hodnotě 60Kč - možnost dlouhodobé spolupráce - možnost přestupu do kmenu - doprava zajištěna... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro - region Praha
Praha
dnes
seriózní jednání a finanční ohodnocení dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference, dlouhodobou... zobrazit nabídku»
Lehká práve ve Vyškově - kmenový zaměstnanec
Vyškov
dnes
- zaměstnání přímo v kmeni společnosti - s příspěvkem na dojíždění nebo možnost hrazení ubytování - dlouhodobá spolupráce -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Hranice na Moravě
Hranice na Moravě
dnes
- poskytneme Vám dle lokality příšpěvek na dopravu - výplatní termín máme 15. každý měsíc - zajistíme Vám pracovní oděv - nástup... zobrazit nabídku»
Obsluha autokláv
Rokycany
dnes
- zaměstnání na HPP - základní mzda 110,-Kč/hod + zákonné příplatky - nadstandardní příplatky - přesčas 30% - 60% z průměrné... zobrazit nabídku»
Práce na 1 směnu v Novém Jičíně
Nový Jičín
dnes
- práci na hlavní pracovní poměr ( smlouva na rok, pak možnost na dobu neurčitou ) - stravenky v hodnotě 100kč za každý odpracovaný den... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace