Volná místa - práce na pozici Řidič (129)

Řidič MKD Skandinávie
pobočka: Kostelec nad Orlicí a Liberec
dnes
Hlavní pracovní poměr NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč Profesionální servisní pomoc na cestě (vlastní servis – TC-HK spol. s r.o., Jistotu a zázemí stabilní české... zobrazit nabídku»
Řidič taxi na HPP do nadstandardních nových vozů
Praha
dnes
stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu s možností dalšího rozvoje provozování činnosti na nejnovějších vozech značky Škoda Superb II, vybavených nejmodernějšími technologiemi a doplněnými mnoha... zobrazit nabídku»
Řidič - řidička mezinárodní kamionové dopravy
čechy
dnes
čistá mzda 30.000 - 37.000,- Kč , výplata cestovních náhrad týdně zobrazit nabídku»
Řidič MKD + VKD
Netolice
dnes
- dobré platové podmínky - jistota zaměstnání u stabilní společnosti - moderní vozový park - zázemí ( servis, mycí linka, odtahová a asistenční služba) - jistota výplaty mzdy a cestovních náhrad v pravidelných ... zobrazit nabídku»
Řidič MKD - specializace Itálie
Popůvky u Brna
dnes
perspektivní práce u české společnosti s tradicí přes 20 let výplata v pravidelném termínu a dohodnuté výši bonusy a benefity průměrné stáří vozidel do tří let vlastní servis vozidel řidiči se na vozidlech... zobrazit nabídku»
Řidič MKD Skandinávie
pobočka: Kostelec nad Orlicí a Liberec
dnes
Hlavní pracovní poměr NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč Profesionální servisní pomoc... zobrazit nabídku»
Řidič s VZV
Středočeský
dnes
- Zajímavé finanční ohodnocení (základní nástupní mzda 16.380) + Příplatky za odpolední, noční, víkendy, svátky, přesčasy +... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - Beroun
Středočeský
dnes
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr - čistá mzda 75 až 105 Kč/hod - osobní ohodnocení, bonusy - bonusový program ( tablety, mobilní... zobrazit nabídku»
Řidič/obsluha vysokozdvižných vozíků s vzv průkazem
Lipsko - Německo
dnes
stabilní a rozmanité pracovní místo se smlouvou na dobu neurčitou atraktivní a výkonu odpovídající ohodnocení dle smluvního tarifu... zobrazit nabídku»
Řidič/obsluha vysokozdvižných vozíků s vzv průkazem
Dingolfing - Německo
dnes
Nabízíme: stabilní a rozmanité pracovní místo se smlouvou na dobu neurčitou atraktivní a výkonu odpovídající ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu pokud možno s vzv průkazem
Lipsko
dnes
stabilní a rozmanité pracovní místo se smlouvou na dobu neurčitou atraktivní a výkonu odpovídající ohodnocení dle smluvního tarifu... zobrazit nabídku»
Řidič vzv/skladník 16.380 Kč bonus 2.000-4000Kč - Mladá Boleslav
Středočeský
dnes
Pro našeho významného klienta působícího v Automotive hledáme skladníka, řidiče VZV. Místo výkonu práce: MLADÁ BOLESLAV Požadujeme... zobrazit nabídku»
Řidič sk. c + e - Technik
Cheb, Karlovy Vary
dnes
Co nabízíme: - nástupní plat 15. 000,- Kč + osobní ohodnocení - stravenky, týden dovolené navíc - stabilní pracovní pozici ve... zobrazit nabídku»
Řidič vzv W1
CHoceň
dnes
možnost ubytování, po 80ti odprac.hodinách možnost záloh. zobrazit nabídku»
řidič s VZV - brigáda
Brno - Modříce
dnes
- místo výkonu práce Brno-Modřice - práci ve dvousměnném provozu: ranní 6:00 – 14:30, odpolední 13:30 – 22:00 - mzda 90,- Kč/hod. zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 na ultrazvuk
Liberecký
dnes
Nabízíme: - Dlouhodobá zakázka min. na 5 let ve stabilní a prosperující společnosti - vysoké platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Řidič odvozu vozů na DPP do nových vozů
Praha
dnes
* stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu s možností dalšího rozvoje * provozování činnosti na nových vozech * zázemí, podporu... zobrazit nabídku»
Řidič taxi na HPP do nadstandardních nových vozů
Praha
dnes
stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu s možností dalšího rozvoje provozování činnosti na nejnovějších vozech značky... zobrazit nabídku»
ŘIDIČ odvozu vozu
Praha
dnes
Zázemí a podporu obchodního partnera ve smyslu proškolení a asistence a podpory při zajištění prostředků pro výkon činnosti Možnost... zobrazit nabídku»
ŘIDIČ taxi - spolupráce
Praha
dnes
Spolupráce s plnohodnotnými taxikáři i začátečníky v oblasti taxislužby Zázemí a podporu obchodního partnera ve smyslu vyškolení a... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlásit se  |  registrace