Volná místa - práce na pozici Řidič (85)

Řidič MKD
Provozovna Kostelec nad Orlicí
dnes
?Hlavní pracovní poměr ?Kvalitní vozidla 110x VOLVO, 5x MERCEDES-BENZ ACTROS ?Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč ntto (mzda odchází zaměstnanci na účet vždy k 20. dni v měsíci = jistota pravidelného... zobrazit nabídku»
Řidič taxi na HPP do nadstandardních nových vozů
Praha
dnes
stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu s možností dalšího rozvoje provozování činnosti na nejnovějších vozech značky Škoda Superb II, vybavených nejmodernějšími technologiemi a doplněnými mnoha... zobrazit nabídku»
Řidič MKD - specializace Itálie
Popůvky u Brna
dnes
perspektivní práce u české společnosti s tradicí přes 20 let výplata v pravidelném termínu a dohodnuté výši bonusy a benefity průměrné stáří vozidel do tří let vlastní servis vozidel řidiči se na vozidlech... zobrazit nabídku»
Řidič MKD pro jihovýchodní Evropu - Maďarsko, Rumunsko...
provozovna v Kosteleci nad Orlicí
dnes
Hlavní pracovní poměr Kvalitní vozidla 110x VOLVO, 5x MERCEDES-BENZ ACTROS Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč netto (mzda... zobrazit nabídku»
Řidič MKD
Provozovna Kostelec nad Orlicí
dnes
?Hlavní pracovní poměr ?Kvalitní vozidla 110x VOLVO, 5x MERCEDES-BENZ ACTROS ?Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč ntto (mzda... zobrazit nabídku»
Řidič d + e Mezinárodní autobusová doprava
Praha
dnes
Poskytované výhody: zázemí stabilní a prosperující společnosti s moderním vozovým parkem, odpovídající finanční ohodnocení. zobrazit nabídku»
Řidič odtahového vozidla - Liberec
Liberec
dnes
*odpovídající platové ohodnocení *možnost profesního růstu *zázemí silné a stabilní společnosti *práci v mladém a přátelském... zobrazit nabídku»
Řidič sk.C - rozvoz stavebních směsí a betonu
Praha
dnes
Co nabízíme: - odpovídající plat - stabilní pracovní pozici v české společnosti - příjemný kolektiv zobrazit nabídku»
Řidič odtahového vozidla - Znojmo
Znojmo
dnes
*odpovídající platové ohodnocení *možnost profesního růstu *zázemí silné a stabilní společnosti *práci v mladém a přátelském... zobrazit nabídku»
Řidič autobusu
Plzeň
dnes
Dlouhodobá spolupráce Dobré platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Řidič odvozu vozů na DPP do nových vozů
Praha
dnes
* stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu s možností dalšího rozvoje * provozování činnosti na nových vozech * zázemí, podporu... zobrazit nabídku»
Řidič taxi na HPP do nadstandardních nových vozů
Praha
dnes
stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu s možností dalšího rozvoje provozování činnosti na nejnovějších vozech značky... zobrazit nabídku»
ŘIDIČ odvozu vozu
Praha
dnes
Zázemí a podporu obchodního partnera ve smyslu proškolení a asistence a podpory při zajištění prostředků pro výkon činnosti Možnost... zobrazit nabídku»
ŘIDIČ taxi - spolupráce
Praha
dnes
Spolupráce s plnohodnotnými taxikáři i začátečníky v oblasti taxislužby Zázemí a podporu obchodního partnera ve smyslu vyškolení a... zobrazit nabídku»
Brigáda - zkušební řidič Plzeň
Plzeň
dnes
- velmi zajímavou, příjemnou a nenáročnou práci - jízdy v nových luxusních zahraničních vozech - kurz bezpečné jízdy na polygonu... zobrazit nabídku»
Řidič VZV a retraku, piker
Praha
dnes
Odměňování dle výkonu Motivující ohodnocení Doprava z Prahy zajištěna zobrazit nabídku»
Řidič MKD - specializace Itálie
Popůvky u Brna
dnes
perspektivní práce u české společnosti s tradicí přes 20 let výplata v pravidelném termínu a dohodnuté výši bonusy a benefity... zobrazit nabídku»
Řidič MKD – mezinárodní doprava
Karlovarský
včera
- jistotu a zázemí stabilní společnosti vč. slušného jednání - výborné finanční ohodnocení, odměny, plné diety - všechny víkendy v... zobrazit nabídku»
Řidič mkd/řidiči jednotlivě i dvouposádky
Praha
včera
Velmi nadstandardní platové podmínky, slušné a korektní jednání. Jistotu zaměstnání, zázemí nadnárodní, prestižní a stabilní... zobrazit nabídku»
řidič s VZV - brigáda
Brno - Modříce
včera
- místo výkonu práce Brno-Modřice - práci ve dvousměnném provozu: ranní 6:00 – 14:30, odpolední 13:30 – 22:00 - mzda 90,- Kč/hod. zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlásit se  |  registrace