Práce v oboru Služby (1418) - strana 12

Služby
Obsluha v Café Globus
Praha Čakovice, Zličín, Olomouc, Chotíkov,Jenišov,...
včera
Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“: své peníze dostanete vždy a včas v listopadu 13. mzdu na... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
včera
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Pokladní
České Budějovice, Brno, Liberec, Chomutov, Jenišov
včera
Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“ ~ své peníze dostanete vždy a včas, ~ v listopadu 13. mzdu,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / reprezentant -celá ČR
celá ČR
včera
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Hlavní plavčík a Plavčík/Plavčice
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost spravující sportoviště a sportovní zařízení, hledáme zaměstnance na pozici Hlavní plavčík a... zobrazit nabídku»
Úklid banky v Mohelnici
Mohelnice
před 2 dny
dobré pracovní podmínky zobrazit nabídku»
Customer Care Service
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem zabývající se výrobou a prodejem značkových produktů z oblasti psacích potřeb, kosmetiky a... zobrazit nabídku»
Dopis našemu novému kolegovi
Praha
před 2 dny
O naše sales konzultanty se umíme postarat. Nabízíme jim vysokou základní mzdu 20 000Kč + odměny. NAŠE PRŮMĚRNÁ MZDA je 35 tis. 20% Z... zobrazit nabídku»
Benefit brow artist
Praha
před 2 dny
- místo výkonu práce Praha - pracovní doba od úterý - sobota od 11:00 do 19:00 - zaměstnání v mezinárodní společnosti - zázemí... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje Praha
Praha
před 2 dny
Do kamenného obchodu, nacházející se v Praze 1, přijmeme milou a ochotnou asistentku se zájmem o módu a trendy. Co od Vás očekáváme?... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Ostrava
před 2 dny
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro absolventy... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Praha
před 2 dny
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro... zobrazit nabídku»
Junior manažer prodejního týmu - Praha
Praha
před 2 dny
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí s dobrou... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Hradec Králové, Náchod, Jaroměř, Broumov
Pardubice
před 2 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory 23 000Kč, Praha
Praha
před 2 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - zajímavé finanční ohodnocení 23 000Kč plus bonusy - prostředí významné nadnárodní společnosti -... zobrazit nabídku»
AP accountant senior/junior with German and English
Brno
před 2 dny
-processes returned invoices, cancels invoices and checks open items -processes and /or checks more complex accounting entries -cooperates on... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s NJ nebo ŠJ
Brno
před 2 dny
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ a domluvíš se hlavně... zobrazit nabídku»
Sales Specialist: 40 - 45.000 CZK
Liberec
před 2 dny
Pokud máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického, popř. ekonomického směru, praxi z oblasti obchodu nebo... zobrazit nabídku»
Prodejní konzultant/ka - velmi dobré finanční ohodnocení - Ostrava
Ostrava
před 2 dny
Pokud vás láká práce v prostředí luxusního zboží, rádi komunikujete se zákazníky a hledáte zajímavou práci kde využijete naplno svou... zobrazit nabídku»
Pracovník na prodejně, 130Kč/h, Praha
Praha
před 2 dny
* práce na DPČ * 130 Kč na hodinu * lokality: Praha * dlouhodobá brigáda * příjemný kolektiv * možnost kmenového stavu zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace