Práce v oboru Služby (1492) - strana 2

Služby
Práce z domu nebo z vaší kanceláře - wellness poradce
Karlovy Vary a okolí, Liberec a okolí
dnes
- hlavní činnost 5-6 hod. denně - vedlejší činnost 2-3 hod.denně - flexibilní pracovní doba - zázemí zavedené a prosperující... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Východočeský,Středočeský a Liberecký kraj
dnes
Velkoobchodní firma s cukrovinkami přijme na hlavní pracovní poměr ženu/muže na pozici obchodního zástupce s obchodním duchem a aktivním... zobrazit nabídku»
Obchodník specialista
vybraná města
dnes
CO TI PRÁCE U NÁS PŘINESE? Když se opravdu rozhodneš to zvládnout, máš k dispozici naše know how, školení zdarma a tým profíků,... zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Ústí nad Labem
včera
- stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost získání další praxe a... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky
Ústí nad Labem
včera
- samostatnou vedoucí pozici - příležitost ke kariérnímu růstu v mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnosti - možnost... zobrazit nabídku»
Kuchař/ka – cukrář/ka do farmářského bistra
Velvary
před 3 dny
Dlouhodobou spolupráci Rodinný přístup Zajímavou práci, s kvalitním a poctivě vyrobeným zbožím Dobré platové podmínky zobrazit nabídku»
Kvalitní práce z domu - práce ve Wellness
Celá ČR
před 5 dny
- nezávislá a samostatná činnost - volná pracovní doba, výdělky dle odvedené práce na VČ, či HČ - kvalitní zaškolení zajištěno ... zobrazit nabídku»
Prodavačka do farmářského obchodu
Praha 5
před týdnem
Dlouhodobá spolupráce Rodinný přístup Zajímavá práce, s kvalitním a poctivě vyrobeným zbožím Dobré platové podmínky zobrazit nabídku»
Hypotéční specialista
České Budějovice
před týdnem
Vybíráme spolupracovníky do pozice Hypotéční specialista Hypotéční specialista (2 místa) - péče o stálou a nově příchozí... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality Praha - říčany
Praha - Říčany
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 110 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Dispečer/ka (pult centralizované ochrany) pro ozp,ozz
Brno
dnes
Náplň práce: nepřetržité sledování a vyhodnocování příchozích zpráv PCO vedení zásahu výjezdových skupin častý telefonický... zobrazit nabídku»
Vrátný břeclavsko - pro Inv.důchodce OZP nebo OZZ
Břeclav
dnes
Náplň práce: vrátnická činnost Nabízíme: Hlavní pracovní poměr 20 - 30 hodinový týdenní úvazek Možnost volby směn ... zobrazit nabídku»
Recepční -pro OZP nebo OZZ
Brno
dnes
Náplň práce: zajišťování plynulého chodu recepce noční a denní služby Nabízíme: hlavní pracovní poměr 20 - 30 hodinový... zobrazit nabídku»
Úklid NC - Vedoucí směny
Brno
dnes
Náplň práce: vedení pracovního kolektivu úklidových pracovníků vykonávání úklidových prací komunikace se zákazníkem a jeho... zobrazit nabídku»
Pracovník úklidu/denní servis
Praha
dnes
Firma AB Facility hledá paní na denní servis na MPSV Pracovní doba od 7.30-16h odměna 80 kč na hodinu smlouva na DPP . Požadujeme smysl... zobrazit nabídku»
Asistentka / recepční - Svět zdraví Praha 2
Praha
dnes
práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat 20 000 Kč čistého proškolení v systému mateřské společnosti příjemné... zobrazit nabídku»
Pracovník cyklických inventur e-shopu
Praha 10
dnes
Co ti můžeme nabídnout: - Být součástí týmu - jedničky na trhu ČR a SR ve svém oboru, jedná se o internetový obchod s drobným... zobrazit nabídku»
Prodavač-ka, zástupce vedoucí prodejny Uherský Brod
Uherský Brod
dnes
průměrná hrubá mzda 18.300,-Kč prodejní odměny příplatky za svátky a víkendy proplácení přesčasových hodin stravenky v hodnotě... zobrazit nabídku»
Poradce pro zdravý životní styl
Brno
dnes
Aktuálně hledáme na pobočku v Brně a v Olomouci 2 - 3 nové kolegy. Nabízíme: - pracoviště v centru Brna / Olomouce - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce úklidu banky - dlouhodobý přivýdělek
Znojmo
dnes
Hledám pracovnici úklidu na banku Raiffeisen bank, Masarykovo náměstí 325/3, Znojmo. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Úklid probíhá v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace