Práce v oboru Služby (1330) - strana 23

Služby
Elektromontážník (od 22.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme kolegu pro montáže elektrotechnických přístrojů * zázemí stabilní společnosti * 25 dní dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - skvělý start i pro absolventy
Boskovice
před týdnem
* plánování a koordinace svěřené části výroby * analýza vytíženosti výroby a přizpůsobování se v plánování aktuální situaci *... zobrazit nabídku»
Hosteska v restauračním provozu
Praha
před týdnem
Pracovní doba od 16 hodin do uzavření. Směny krátký/dlouhý týden. Uchazečkám nabízíme přátelský kolektiv, dobré platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Tlumočník [Bohaté benefity]
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka- pokladní Brno
Brno
před týdnem
Co ti za tvou práci nabízíme? Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič VZV, montážník)
Praha
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT zdravi
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před týdnem
Otevíráme !!!!! FITzdravi-studio komplexního zdraví a pohybu ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. ... zobrazit nabídku»
Automechanik osobních a užitkových vozidel
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá servisem vozů Mercedes-Benz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Automechanik osobních a... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - ubytování i doprava zajištěna
Pardubice - Staré Čivice
před týdnem
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - docházkový a výrobní bonus od mistra - možnost... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - nástup ihned! od 16000,-
Třinec
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - možnost zajištění ubytování - dobré platové podmínky - zázemí silné a... zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
před týdnem
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Pekař/-ka _Brno
Brno
před týdnem
Pracovní náplň Jak bude vypadat tvůj pracovní den? Ráno upečeš pečivo a provoníš celou prodejnu. Je to jednoduché, vše tě... zobrazit nabídku»
Hlavní plavčík a Plavčík/Plavčice
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost spravující sportoviště a sportovní zařízení, hledáme zaměstnance na pozici Hlavní plavčík a... zobrazit nabídku»
Customer Care Service
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem zabývající se výrobou a prodejem značkových produktů z oblasti psacích potřeb, kosmetiky a... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce módního oblečení a doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejní asistent/ka. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s němčinou
Děčín
před 14 dny
Domluvíte se výborně německy? Máte zkušenost se zákaznickým servisem, fakturací či v logistice jako disponent? Kontaktujte nás! Co má u... zobrazit nabídku»
Pokladní s úsměvem (Rožnov pod Radhoštěm)
Rožnov pod Radhoštěm
před 14 dny
Co ti za tvou práci nabízíme? Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až... zobrazit nabídku»
Customer Specialist with eng+ger or eng+pol or eng+fre
Brno
před 14 dny
Job Description For our client we are looking for dynamic and customer oriented candidates who would like to work in multicultural team. We are... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with French
Brno
před 14 dny
Job Description For our international client we are looking for dynamic candidates who would like to work in multicultural team. We are looking for... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace