Práce v oboru Služby (1354) - strana 25

Služby
Pracovník turistického informačního centra
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, moderní marketingovou organizaci hlavního města Prahy, jejímž posláním je péče o rozvoj domácího i zahraničního... zobrazit nabídku»
Obchodník junior (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Obchod, obchodník a obchodování, to je těžké sklonování, ale s chutí učit se, zapálením a přijetím výzvy, to má pak ty správné... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka servisního oddělení
Modletice
před 14 dny
Pro našeho klienta působícího v České republice již od roku 1992, který má přední postavení ve výrobě manipulační techniky, hledáme... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka
Frýdlant nad Ostravicí
před 14 dny
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Prodavač specialista / pokladní
Praha
před 14 dny
V Albertu poskytujeme našich zákazníkům servis nejvyšší kvality. Všem zaměstnancům, kteří se o to starají, Albert nabízí jistotu v... zobrazit nabídku»
Prodavač specialista – pokladní
Praha
před 14 dny
Hledáme sympatické kolegy a kolegyně, zkušené pokladní pro unikátní obchod Albert Chodov v největším nákupním centru ve střední... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka v prodejně Albert - doplňování
Praha, Říčany, Jesenice, Černošice
před 14 dny
Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR... zobrazit nabídku»
Montér/ zámečník pro petrochemický průmysl (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Menší firma heledá zámečníka se znalostí svařování (stačí základní kurz) i na zaučení pro tvorbu speciálních stanic a nádrží pro... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje pro dokončovací technologie (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pokud máte zkušenost ze strojírenské výroby, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat ve směnném provozu, budeme... zobrazit nabídku»
Samostatný CNC Soustružník (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste samostatný a rozhodný? Máte zkušenosti v kusové výrobě a praxi na CNC soustruhu? Ozvěte se nám ... * smlouva na dobu neurčitou * 5... zobrazit nabídku»
Řezník - Prodavač - masa, uzenin a lahůdek - Šumperk
Šumperk
před 14 dny
HPP, brigáda DPP, DPČ dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Prodej a rozvoz farmářských výrobků
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, malou rodinnou mlékárenskou farmu, hledáme kandidáty na pozici Řidič-prodejce. Náplň práce: Vyhledávání... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s německým jazykem
Mikulov
minulý měsíc
Hledáme německy mluvící kandidáty na pozici Specialista zákaznického servisu! - Denní komunikace se zákazníkem ohledně výrobků, cen,... zobrazit nabídku»
Customer support - němčina
Mikulov
minulý měsíc
Máte perfektní němčinu, komunikujete rádi se zákazníky a rádi byste se stali součástí týmu Customer support? Na pozici Vás čeká: *... zobrazit nabídku»
Technická podpora | elektrotechnik | němčina
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Mluvíte se německy? Máte přehled v oboru elektro? Máme pro Vás jedinečnou možnost pracovního uplatnění v týmu Technické podpory.... zobrazit nabídku»
Technická podpora | angličtina
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Chcete využít znalosti v angličtině a orientujete se v oboru elektro? Máme pro Vás jedinečnou příležitost na pozici SPECIALISTA TECHNICKÉ... zobrazit nabídku»
Sales Specialist: 40 - 45.000 CZK
Liberec
minulý měsíc
Pokud máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického, popř. ekonomického směru, praxi z oblasti obchodu nebo... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s AJ a NJ
Vsetín
minulý měsíc
Ovládáte komunikaci v němčině a angličtině? Komunikujete rádi s lidmi? Administrativní práce Vám není cizí? Pokud ano, tak pro Vás... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zákaznické linky, Písek
Písek
minulý měsíc
Rádi komunikujete s lidmi? Ovládáte práci na PC a prodeje po telefonu Vám nejsou cizí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku pro nově... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace