Práce v oboru Služby (1358) - strana 28

Služby
IT telemarketingový konzultant (vhodné i pro studenty)
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Nebojíte se komunikace? Chcete získat přínosné zkušenosti z mezinárodní IT společnosti? Jste časově... zobrazit nabídku»
Accounts Payable Accountant Eng + Ger (Brno CZ, up to 1200 EUR)
Brno - město
před týdnem
- Returned invoices - processing, cancelations, tracking of open items - Follow up on more complex accounting entries - Process improvements zobrazit nabídku»
Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví
Mělník
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a prodejem a servisem výpočetní techniky pro zdravotnictví, hledáme do týmu... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Úklid v nemocnici Jihlava HPP i DPP
Jihlava
před týdnem
Zázemí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist with Italian and German/French
Praha
před týdnem
For our client, company, which is the biggest provider of fuel cards and monitoring service of company cars, we are looking for suitable candidates on... zobrazit nabídku»
Dispečer mezinárodní dopravy
Děčín
před týdnem
- zajímavá práce v zavedené, prosperující společnosti - možnost významně ovlivnit výši svého příjmu - inspirativní pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista klientských změn
Praha
před týdnem
- seznámení klienta se standardní projektovou dokumentací, standardními materiály a jejich dodavateli, se Systémem klientských změn, - ... zobrazit nabídku»
Vrátný, recepční Praha
Praha
před týdnem
Přijmeme OZP (invalidy) na pracovní pozice vrátný, recepční do Prahy. Nepřetržitý provoz, 12-ti hod. směny, vrátnice (recepce),... zobrazit nabídku»
Obchodník s duší
Praha
před týdnem
- nadstandardní systém finančních odměn. Jednorázové provize včetně následných bonusů z retenčního portfolia - práce ve svobodném... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před týdnem
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznické linky-helpdesk
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou prosperující mezinárodní společnost zabývající se stavbou a servisem čerpacích stanic, hledáme komunikativního... zobrazit nabídku»
Manažer správy budov
UHERSKOBRODSKO
před týdnem
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Manažer správy budov. Na této pozici budete zodpovědní za: *... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
před týdnem
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Práce nebo brigáda v kasinu/Nástupní plat 15000-46000 Kč/měs
Olomouc
před týdnem
Praxe není nutná. Nástup možný v ČR, Anglie, Lodě. Hledáme krupiéry pro česká a zahraniční kasina. Nováčky v oboru před nástupem... zobrazit nabídku»
Hypotéční specialista
České Budějovice
před týdnem
Vybíráme spolupracovníky do pozice Hypotéční specialista Hypotéční specialista (2 místa) - péče o stálou a nově příchozí... zobrazit nabídku»
Vedoucí manažer pro nová obchodní centra
ČB, Písek, Tábor, JH
před týdnem
- nadnárodní společnost s 20ti letou historií - vedení a řízení oblastních center - motivující ohodnocení min. 30.000,-Kč -... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis pro stávající zákazníky
Praha, Středočeský
před týdnem
Popis pozice Náš partner, mezinárodní společnost se skvělým jménem hledá nového kolegu, který bude mít na starosti stávající... zobrazit nabídku»
Wellness Coach
Brno,Znojmo,Hodonín,Břeclav,Vyškov,Blansko,Veselí nad...
před týdnem
Uplatnění na více úrovních. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s AJ a NJ - flexibil.pracovní doba, home offices
Praha
před týdnem
Job Description NÁPLŇ PRÁCE: - komunikace s dodavateli ze zahraničí - administrativní podpora daného oddělení (nákup nebo finance) -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace