Práce v oboru Služby (1330) - strana 32

Služby
CNC soustružník - kusová výroba (až 33.000 Kč)
Vysočina, Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáte práci v Brně a okolí? Vyznáte se dobře ve výkresové dokumentaci a nevadí vám práce na směny? Ozvěte se nám! * zázemí... zobrazit nabídku»
Obsluha speciálního stroje (až 29.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jedná se o speciální stroje, které zajišťují dokonalou jakost povrchu ... a není to žádná brnkačka. * nadstandardní mzdové... zobrazit nabídku»
Mechanik-elektro (až 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste manuálně zručný? Pak pro Vás máme práci! Neváhejte zaslat svůj životopis * odpovídající finanční ohodnocení * odměny podle... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování/ 1 směna (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Prosperující společnost rozšiřuje svůj tým o zámečníka. Jsme středně velká firma, máme jenom ranní směnu a pracoviště v Brně. *... zobrazit nabídku»
IT prodejce PO telefonu
Praha
před 2 měsíci
Máte obchodního ducha, kterého byste rádi využili při aktivním telefonickém oslovování potenciálních zákazníků? Máte nápady na... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - Louny
Louny
před 2 měsíci
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Dělník do výroby plastových výrobků (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jedná se o různorodou práci ve výrobě na 3 směny. Máme ale přjemné moderní pracovní prostředí a super kolegy. * Zaměstnání ve... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste technicky založený člověk, který je manuálně zručný a máte zájem o pracovní příležitost s dlouhodobou působností? Rádi se... zobrazit nabídku»
Brusič kovů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máme v Brně moderní firmu, postaráme se Vám o ochrané pomůcky, dostanete stravenky a týden dovolené navíc a Vaši náročnou práci... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Pak hledáme právě Vás. Nabízíme stabilní... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Orientujete se ve výkresové dokumenataci, umíte pracovat s měřidly, chcete se naučit pracovat nebo získat praxi na CNC stroji? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
CNC Soustružník pro tvorbu nástrojů (až 36.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme specialisty do nástojárny. Provoz máme nepřetržitý, ale snažíme se náročnost vykompenzovat nadstandardními výdělky, příjemným... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek
Chebsko
před 2 měsíci
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
CNC frézař/ junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
I na zaučení. Nutná znalost tvorby ISO kódu. Máme novou výrobní halu, zajímavou různorodou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. *... zobrazit nabídku»
Klientská podpora - vyškovsko
Vyškovsko
před 2 měsíci
Jste absolventem školy technického směru? Máte zkušenost z call centra? Jste organizačně schopná osobnost se znalostí angličtiny? Jestli... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - výrobní společnost
Vyškovsko
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického směru? Mluvíte plynně anglicky nebo německy a chcete jazyky využít v zaměstnání? Komunikujete rádi s... zobrazit nabídku»
Operátor CNC soustruhu (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáte si uplatnění na hodonínsku a chcete mít zároveň zázemí stabilní nadnárodní firmy? Francouzská firma, která se zabývá výrobou... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»
Soustružník speciálních kusů/konvenční (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Do naší kusové výroby hledáme zkušeného soustružníka pro práci s velkými kusy. Jedná se o samostatnou práci dle dokumentace. *... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik - junior
Brno
před 2 měsíci
Hledáte své první zaměstnání? Máte vzdělání v oboru bezpečnostní inženýrství? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace