Práce v oboru Služby (1408) - strana 33

Služby
IT prodejce PO telefonu
Praha
minulý měsíc
Máte obchodního ducha, kterého byste rádi využili při aktivním telefonickém oslovování potenciálních zákazníků? Máte nápady na... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Blansko
Blansko
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - Louny
Louny
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Brusič na kulato NC (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již zkušenost s broušením na kulato a chcete si víc vydělat? Čeká na Vás hezké prostředí moderní výrobní haly v Brně.... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby plastových výrobků (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jedná se o různorodou práci ve výrobě na 3 směny. Máme ale přjemné moderní pracovní prostředí a super kolegy. * Zaměstnání ve... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který je manuálně zručný a máte zájem o pracovní příležitost s dlouhodobou působností? Rádi se... zobrazit nabídku»
Brusič kovů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máme v Brně moderní firmu, postaráme se Vám o ochrané pomůcky, dostanete stravenky a týden dovolené navíc a Vaši náročnou práci... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Pak hledáme právě Vás. Nabízíme stabilní... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se ve výkresové dokumenataci, umíte pracovat s měřidly, chcete se naučit pracovat nebo získat praxi na CNC stroji? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
CNC Soustružník pro tvorbu nástrojů (až 36.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme specialisty do nástojárny. Provoz máme nepřetržitý, ale snažíme se náročnost vykompenzovat nadstandardními výdělky, příjemným... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek - Zábřeh
Zábřeh
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou, HPP, brigáda DPP, DPČ bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví ... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek
Chebsko
minulý měsíc
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
Elektromontážník (od 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu pro montáže elektrotechnických přístrojů * zázemí stabilní společnosti * 25 dní dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»
CNC frézař/ junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
I na zaučení. Nutná znalost tvorby ISO kódu. Máme novou výrobní halu, zajímavou různorodou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. *... zobrazit nabídku»
Junior Recruitment Consultant
Praha
minulý měsíc
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
Klientská podpora - vyškovsko
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem školy technického směru? Máte zkušenost z call centra? Jste organizačně schopná osobnost se znalostí angličtiny? Jestli... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - výrobní společnost
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru? Mluvíte plynně anglicky nebo německy a chcete jazyky využít v zaměstnání? Komunikujete rádi s... zobrazit nabídku»
Operátor CNC soustruhu (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte si uplatnění na hodonínsku a chcete mít zároveň zázemí stabilní nadnárodní firmy? Francouzská firma, která se zabývá výrobou... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace