Práce v oboru Služby (1450) - strana 36

Služby
Pracovník zákaznického servisu AJ + NJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Náplň práce: Příjem především příchozích hovorů klientů zákaznické linky Komunikace a kompletní servis zákazníkům... zobrazit nabídku»
Zámečník/obsluha stroje (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu do strojírenské výroby na 1 směnu. Práce v zámečnické dílně, obsluhou strojů a popř. i s občasným svařováním. *... zobrazit nabídku»
Samostatný montážní technik pro jednoúč.stroje (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do naší montážní dílny hledáme kolegu pro samostatnou montážní práci dle výkresové dokumentace s přesahem do elektra. * zázemí... zobrazit nabídku»
Pardubice: Pokladní/Obsluha pultu/Řezník
Pardubice
před 2 měsíci
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Odborná školení - Bonusy a příplatky - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Servisní technik (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme technika pro montáže - strojní - elektro části pro jednoúčelové stroje. Práce dle výkresové dokumentace s následnou montáží u... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů/zámečník (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Do strojírenské firmy se hledá obráběč kovů pro různorodou práci. Vhodné i pro absolventa. Pracoviště v Brně. * zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu
Vysočina
před 2 měsíci
* náborový příspěvek 10.000 Kč * odměňovací systém za doporučení nových kandidátů * závodní stravování * možnost firemního... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního automobilu sk. C (23.000 - 30.000 Kč)
Praha
před 2 měsíci
Vlastníte ŘP sk. C a kartu řidiče? Jste zodpovědný a spolehlivý? Chcete pracovat pro společnost, která to vše náležitě ocení? V tom... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Seřizovač (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme seřizovače - vhodné pro technicky nadané ( obráběče, operátory NC a CNC, zámečníky, automechaniky). Můžeme nabídnou zázemí... zobrazit nabídku»
Absolventská pozice s NJ/AJ
Středočeský, Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské vzdělání a hledáte své první zaměstnání? Domluvíte se německy a anglicky? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu
Středočeský, Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské vzdělání a hledáte své první zaměstnání, kde zároveň najdete sami sebe? Mluvíte německy i anglicky a... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu nákladních automobilů
České Budějovice
před 2 měsíci
Jste vyučen pro servis nákladních vozidel? Máte min. 2 roky praxe v tomto oboru a zkušenosti ve vedoucí pozici? Nabízíme vám nadstandardní... zobrazit nabídku»
AP or AR Specialist with English (Relocation to Brno, CZ - up to 1300 EUR)
Brno
před 2 měsíci
We are looking for people who want to relocate to Czech Republic, enjoy new experiences and grow their potential with new opportunities! Can you... zobrazit nabídku»
Frézař CNC v Heidenhein (33.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Nabízíme zajímavou práci v kusové výrobě - různe specifické dodělávky dle požadavku zákazníka, ve stabilní společnosti v Brně. *... zobrazit nabídku»
Booking consultant
Brno
před 3 měsíci
* You will work in a start-up culture, awash with entrepreneurial spirit - this won’t be quite like any place you’ve worked before! * A full time... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - ubytování i doprava zajištěna
Pardubice - Staré Čivice
před 3 měsíci
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - docházkový a výrobní bonus od mistra - možnost... zobrazit nabídku»
Obsluha mycí linky (18.000 - 20.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
* motivující mzdové ohodnocení * stravenky * každý rok nová sada pracovních oděvů vč. týdenního servisu praní * dny volna navíc nad... zobrazit nabídku»
Customer service representative with English (Brno CZ, up to 1400 EUR)
Brno
před 3 měsíci
- Provide technical support for clients – voice and chat support (in English only) - Educating customers - Providing detailed information regarding... zobrazit nabídku»
Junior Recruitment Consultatn
Praha
před 3 měsíci
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace