Práce v oboru Stavebnictví a reality (880)

Stavebnictví a reality
Reklamační technik
Praha
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného... zobrazit nabídku»
Projektant - Telekomunikace
Praha
* Schopnost pracovat samostatně, ale o úkoly se podělit i v týmu * SŠ/VŠ vzdělání technického směru * AutoCAD, Microstation – denní využití a to nejen na čtení * Znalost stavebního zákona * Aktivní řidič... zobrazit nabídku»
Projektant pro požární bezpečnost staveb (pbřs)
Štěrboholská 102a, Praha 10
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšleková svoboda - vedení odborníky - volná pracovní doba - profesní rozvoj a možnost... zobrazit nabídku»
Realitní makléř/ka
Nový Jičín
Výborné ohodnocení Podpora celého týmu, kterého budete součásti Přátelské zázemí Nové zkušenosti zobrazit nabídku»
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu Vaší osoby (osobní webové stránky, sociální sítě, atd.). Sofistikovaný systém... zobrazit nabídku»
Obchodník s nemovitostmi 40.000 Kč - 100.000 Kč
Praha
- stabilní pracovní zázemí jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit.cz INVEST - velmi motivační provizní systém (provize za zprostředkování, provize z hypoték, doporučitelské provize) - obchodní... zobrazit nabídku»
Geodet
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost, působící v oblasti geodézie, pozemkových úprav a krajinného inženýrství od roku 1999, hledáme... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Ústí nad Labem
Ústecký
včera
zajímavou práci v prosperující firmě motivující platové ohodnocení dlouhodobou perspektivu a možnost dalšího odborného vzdělání zobrazit nabídku»
Klempíř / tesař / pokrývač
Praha
včera
Nabízíme volnou pracovní pozici klempíře / pokrývače v příjemném kolektivu. Osobní ohodnocení dle schopností a spolehlivosti. zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu balkonového zábradlí, zasklívaní lodžií a výrobu hliníkových... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - přípravář TZB
Brno
včera
Na pozici ROZPOČTÁŘE - PŘÍPRAVÁŘE TZB budete zpracovávat cenové a technické části nabídek. * Budete zpracovávat rozpočty v systému... zobrazit nabídku»
Sales engineer
Brno
včera
V základu rodinná velmi úspěšná společnost s unikátním technickým produktem rozšiřuje řady svých zaměstnanců. Jedním z klíčových... zobrazit nabídku»
Pokrývač, 30 000 Kč/měs.
Praha
včera
Staňte se součástí nového projektu pro energetickou společnost. Máte zkušenosti s výškovými pracemi? Pošlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
ZLÍN
včera
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Vrtmistr
Chrudim
včera
- práci v prosperující firmě - mzdové ohodnocení - motivační systém podle odvrtané metráže vrtů - zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Svářeč plastů
Chrudim
včera
- práci v prosperující firmě - mzdové ohodnocení - zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Project manager - fit outů kanceláří s aktivní AJ
Praha
včera
- řízení projektů v oblasti fit outů kanceláří - řízení a organizace výběrových řízení - kontrola a příprava rozpočtu,... zobrazit nabídku»
Facility Manager - správa admin. budov klientů
Praha
včera
Pro našeho klienta, mladou českou dynamickou společnost z oblasti Facility Managementu - správa obchodních center, administrativních budov,... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce- průmyslová lepidla
Praha
včera
Pro našeho klienta, firmu zabývající se distribuci lepidel, tmelů a další chemie pro průmysl včetně transportních podlah zahraničních... zobrazit nabídku»
Dělník v truhlářské výrobě
Stachy
včera
- mzda 90 Kč brutto/hod , po zaučení 110 Kč brutto/hod - doprava na stavby zajištěna - možnost zajištění ubytování NEJEDNÁ SE O... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace