Práce v oboru Stavebnictví a reality (881) - strana 10

Stavebnictví a reality
Řidič dodávky do 3,5 t sk. B, E
Mošnov
před 5 dny
práci na HPP stravenky férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Topič – obsluha kotelny
okr. Přerov
před 5 dny
- nadstandardní mzdové ohodnocení !! - stabilní dlouhodobou práci ve výrobní potravinářské společnosti Termín nástupu ihned (po... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před 5 dny
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Development Manager / akvizice
Praha
před 5 dny
smlouvu na dobu neurčitou svěřený region: západní a část středních a jižních Čech zázemí kanceláře: Praha 5 služební... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce - prodejce, cca 25.000Kč nástupní mzda
Praha - Počernice
před 5 dny
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Pracovní doba po – pá 7.00 – 17.00, 1 krát za 14 dní sobota dopoledne Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - i pro čerstvé absolventy SŠ
Pardubicko
před 5 dny
Úspěšná česká stavební společnost hledá do svého týmu Stavbyvedoucího. Hlavní oblasti zodpovědnosti: - koordinace stavby... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje - mzda až 34.000 Kč
Praha
před 5 dny
Stravenky v hodnotě 90 Kč 5 dnů dovolené navíc příspěvek na dopravu při dojíždění Moderní pracovní prostředí Firemní... zobrazit nabídku»
Projektant/ kreslič (ArchiCAD) - fit-outy, interiéry
Praha
před 5 dny
- zaměstnání na HPP v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí - motivující platové ohodnocení - odpovědnou... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Architekti
Praha, Střední Čechy
před 5 dny
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Pracovník pro výrobu plastových jímek (pracoviště Vestec)
Vestec u Prahy
před 5 dny
práci na HPP (2 směnný provoz) férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před 5 dny
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice ( řidiči MKD, technici údržby a... zobrazit nabídku»
Klampiar, Strechar
Nemecko
před 5 dny
Hľadáme kandidata na poziciu klampiar s miestom výkonu práce Nemecko (presné miesto výkonu práce bude upresnené). Napln prace je montovanie,... zobrazit nabídku»
Stolar-Truhlar
Nemecko
před 5 dny
Humanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marza 2013, nasou specializaciou je najst pre nasich... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník/ Vestec u Prahy/ 20 - 30.000,-Kč/ ubytování
Vestec u Prahy
před 5 dny
práci na HPP (2 směnný provoz) zajištěné ubytování na firemním bytě diety pracoviště ve Vestci u Prahy (týdenní turnusy) ... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Pardubický
před týdnem
Jste technicky zaměření a máte už nějakou praxi z pozice Seřizovač? Směnný provoz pro Vás není problém a rádi byste měli volné... zobrazit nabídku»
Přípravář stavební výroby
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa, hledáme... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Ústecký kraj
před týdnem
* Platové podmínky (k jednání) * Roční bonusy (dle ukazatelů - dodržení marže a objemu zakázek, kvality, minimum reklamací, včasné... zobrazit nabídku»
Projektant - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekcí, výstavbou, vybavením a následnou údržbou komerčních interiérů, hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník inženýringu
Praha
před týdnem
Práce v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společností, která ve svém oboru prosperuje na trhu již od roku 1994 Moderní... zobrazit nabídku»
Zámečník – svářeč
okres Kutná Hora
před týdnem
Disponujete zkušenostmi v zámečničině? Umíte svářet a máte platné svářečské průkazy? Pracovali jste někdy s nerezem, ocelí nebo... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace