Práce v oboru Stavebnictví a reality (819) - strana 10

Stavebnictví a reality
Obchodně technický manažer - Morava
Celá ČR
před týdnem
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodního manažera s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající... zobrazit nabídku»
Montážník/ svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme k doplněníní našeho montážního týmu kolegu se základním kurzem svařování a ŘP sk. B. Praxe výhodou, ale pokud ji nemáte... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před týdnem
- Spolupráci na ojedinělém projektu realizace rekonstrukce Ústřední čistírny odpadních vod Praha - Zázemí a podporu stabilní... zobrazit nabídku»
Dělník - montáž prefab. betonových konstrukcí (Z19745)
Pardubický kraj
před týdnem
Dělník - montáž prefabrikovaných betonových konstrukcí počet volných míst: 4 Vlastnosti uvedeného místa: směnnost: turnusové... zobrazit nabídku»
Technik údržby/správy budov Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, společnost, která vyvíjí, zřizuje, provádí údržbu a provozuje zařízení a stavby pro infrastrukturu,... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Beroun
před týdnem
Hledáme vhodné kandidáty pro našeho klienta, jednoho z předních evropských výrobců vláknocementu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Facility Manager - správa admin. budov klientů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mladou českou dynamickou společnost z oblasti Facility Managementu - správa obchodních center, administrativních budov,... zobrazit nabídku»
Konstruktér -stavař (mzda od 28 000 Kč)
Zlínský kraj
před týdnem
- zázemí ekonomicky stabilní firmy - profesní růst - stravenky - ubytování - možnost naplno využít svůj potenciál a seberealizovat se zobrazit nabídku»
Projektant dopravních staveb
Brno
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností uchazeče), od 30 000,- Kč - zázemí a podporu zavedené společnosti - možnost práce... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Ostrava
Vysočina, Moravskoslezský
před týdnem
práci v přátelském kolektivu, příjemné zázemí našich pracovišť v Praze, v Brně, v Ostravě nebo ve Světlé nad Sázavou, možnost... zobrazit nabídku»
Technolog pro Úsek kontroly kvality staveb
Praha nebo možnost i jiné lokality (Karlovy Vary, Ústí...
před týdnem
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je... zobrazit nabídku»
Obsluha kontrolních automatů
Liberecký
před týdnem
Vystudoval si technický obor a hledáš práci? Chceš začít od píky a postupně profesně růst? Nevadí ti pracovat na směny? Hledáš... zobrazit nabídku»
Seřizovač – strojírenství
Liberecký
před týdnem
Hledáte práci jako seřizovač? Říkají Vám něco kontrolní automaty? Víte, jak je opravit, seřídit a udržet v provozu? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v energetice
Vysočina
před týdnem
Máte technické vzdělání a zkušenosti s přípravou a realizací projektů? Domluvíte se anglicky a jste časově flexibilní? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Project manager
Vysočina
před týdnem
Máte praxi v oblasti řízení projektů a rád/a byste své zkušenosti nadále rozvíjel/a? Vystudoval/a jste SŠ/VŠ technického zaměření a... zobrazit nabídku»
Obsluha obráběcího stroje
Liberecký
před týdnem
Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů? Nevadí Vám práce v... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů
Liberecký
před týdnem
Vlastníte výuční list nebo maturitní vysvědčení z technického oboru? Máte zkušenosti s obsluhou obráběcího stroje nebo alespoň zájem o... zobrazit nabídku»
Seřizovač a obsluha lisu
Liberecký
před týdnem
Máte strojírenské vzdělání a zkušenosti s údržbou strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a vítáte možnost práce na směny?... zobrazit nabídku»
Lisař – turnovsko
Liberecký
před týdnem
Jste vyučen v technickém oboru a vyznáte se v údržbě a drobných opravách strojů? Máte zkušenosti s obsluhou kovolisů, nebo je chcete... zobrazit nabídku»
Obchodně technický manažer - oblast Morava
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodního manažera s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace