Práce v oboru Stavebnictví a reality (876) - strana 10

Stavebnictví a reality
Stavební inženýr
Přerov
před 5 dny
Pro našeho významného klienta s mezinárodní působností, výrobní společnost z Přerova, hledáme motivovaného uchazeče. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Stavební mistr
Brno
před 5 dny
Práci na HPP ve stabilní ryze české firmě Motivační platové ohodnocení (fixní hodinová mzda + odměny) 90% staveb se nachází v... zobrazit nabídku»
Project Manager – expozice a stavební realizace
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, dynamickou mezinárodní společnost zabývající se realizací a plánováním výstavních expozic a eventů, se sídlem... zobrazit nabídku»
Specialista technického rozvoje
Praha
před 5 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Stavební technik - Stavbyvedoucí
Nový Jičín
před 5 dny
bezprostředně řídí a koordinuje pracovní procesy a technologické postupy na stavbách odpovídá za: řízení vlastních... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázky
Praha
před 5 dny
* Možnost podílet se na realizaci významných zakázek * Práce možná na HPP i na IČO * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb (Z19643)
Jihomoravský kraj
před 5 dny
Je-li vaším cílem získat stabilní a dobře ohodnocenou práci v moderním závodě potom přijďte mezi nás! Pro naše výrobní závody v... zobrazit nabídku»
Zedník (Z19616)
Hradec Králové
před 5 dny
Zedník. Hledáme šikovného pracovníka do trvalého pracovního poměru nebo partu zedníků na živnost. Požadujeme střední odborné (vyučen)... zobrazit nabídku»
Projektant VGC
Praha
před 5 dny
* Možnost zvyšování kvalifikace * Práce na různorodých, zajímavých projektech * Vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Stravenky *... zobrazit nabídku»
Projektant dopravních staveb
Brno
před 5 dny
- odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností uchazeče), od 30 000,- Kč - zázemí a podporu zavedené společnosti - možnost práce... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení přípravy
Praha
před 5 dny
- zajímavou práci v úspěšné společnosti - příležitost pro další vzdělávání a profesní růst - velmi dobré mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Senior project manager - s aktivní AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
před 5 dny
Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a technologickém... zobrazit nabídku»
Technický dozor (TDI) - stavební část
Bratislava a Nitriansky kraj
před 5 dny
zodpovědnou práci na zajímavém stavebním projektu ve stabilní nadnárodní společnosti možnost pracovat na nejvýznamnějším projektu... zobrazit nabídku»
Senior Cost Manager - s aktivní znalostí AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
před 5 dny
Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ, mandátní smlouvu spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a... zobrazit nabídku»
Montážník – schodiště
Znojemsko
před 5 dny
- zajímavé platové ohodnocení - benefitní systémem orientovaným na výkon - pracovní pomůcky odpovídající pozici – telefon, PC... zobrazit nabídku»
Prodejce – schodišť – Rakousko
Znojmo, Brno, Rakousko
před 5 dny
- zajímavé platové ohodnocení orientované na výkon - pracovní telefon, PC, auto - vlastní organizace času - školení a podpora... zobrazit nabídku»
Projektant vodovodů a kanalizací (REC projekt, Pardubice)
Pardubice
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Projektant elektro + měření a regulace (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Rádi Vás pozveme na pohovor a prohlíku firmy. Snažíme se co nejvíce zpříjemnit práci např. závodním stravováním, nadstandardní mzdou +... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace