Práce v oboru Stavebnictví a reality (833) - strana 11

Stavebnictví a reality
Technický konzultant CAD
Královéhradecko
před 5 dny
 - práce v úspěšné nadnárodní společnosti   - možnost osobního růstu  - odborná školení, další vzdělávání  - služební... zobrazit nabídku»
Strojník zemních strojů
Kladno
před 5 dny
Zázemí stabilní společnosti Jednosměnný provoz Odměny za kvalitně vykonanou práci Nástup ihned Stravenky Místo výkonu... zobrazit nabídku»
Stavební technik SHZ
Praha
před 5 dny
Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti Další zaměstnanecké benefity Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy ... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager pro oblast Morava
Morava (Ostrava, Olomouc, Brno)
před 5 dny
práce na HPP pro zahraniční společnost motivující atraktivní plat v závislosti na výsledku dodatečné bonusy firemní vůz i k... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
před 5 dny
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro... zobrazit nabídku»
Svářeči EN 287-1, metoda 135, Dobříš 40.000,-Kč
Dobříš
před 5 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Pracovní doba 8- 12 hodinové... zobrazit nabídku»
Práce v Německu Svářeč EN 135 Kombinace TIG 141 Ocel, 80.000,-Kč
Neubrandenburg
před 5 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neurčitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: nástupní... zobrazit nabídku»
Stolar-Truhlar - nedaleko ceskych hranic
Nemecko
před 5 dny
Humanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marza 2013, nasou specializaciou je najst pre nasich... zobrazit nabídku»
Ženy do výroby – Stod – Plzeň 25.000,-Kč
Stod - Plzeň
před 5 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Pracovní doba: 2 dvou směnný... zobrazit nabídku»
Lakýrníci Praha / 40.000,-Kč
Praha
před 5 dny
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 120,-Kč,... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje- fréza, soustruh – Praha 45000,-Kč
Praha
před 5 dny
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 140,- po... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník/ Vestec u Prahy/ 20 - 30.000,-Kč/ ubytování
Vestec u Prahy
před 5 dny
práci na HPP (2 směnný provoz) zajištěné ubytování na firemním bytě diety pracoviště ve Vestci u Prahy (týdenní turnusy) ... zobrazit nabídku»
Operátoři Mladá Boleslav 25.000,-Kč
Mladá Boleslav
před 5 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: nástupní plat... zobrazit nabídku»
Cenový manažer - stavebnictví
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí zejména na českém trhu v oblastech inženýrská činnost v investiční výstavbě, koordinace... zobrazit nabídku»
Montér/ zámečník pro petrochemický průmysl (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Menší firma heledá zámečníka se znalostí svařování (stačí základní kurz) i na zaučení pro tvorbu speciálních stanic a nádrží pro... zobrazit nabídku»
Projektant ZTI (kanalizace, vodovod, plynovod) a vytápění
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a... zobrazit nabídku»
Přijímací technik/dispečer servisu
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní a neustále expandující česká společnost, která se již od roku 1992 zaměřuje na prodej a servis stavební,... zobrazit nabídku»
Statik - projektant
Otrokovice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí pro montované haly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Statik -... zobrazit nabídku»
Výrobní logistik (Teplicko)
Ústecký
před týdnem
Nadnárodní automotive společnost obsazuje pozici: VÝROBNÍ LOGISTIK (TEPLICKO) * zajímavé uplatnění s možností dalšího rozvoje *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace