Práce v oboru Stavebnictví a reality (872) - strana 11

Stavebnictví a reality
Elektrikáři - Bavorsko (Německo)
Německo
před 5 dny
Hledáš opravdu spolehlivého zaměstnavatele a dlouhodobou perspektivu? Máš profesní předpoklady a nebojíš se mluvit německy? Naše... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - Bavorsko (Německo)
Německo
před 5 dny
Hledáš opravdu spolehlivého zaměstnavatele a dlouhodobou perspektivu? Máš profesní předpoklady a nebojíš se mluvit německy? Naše... zobrazit nabídku»
Manažer úseku výroby
Ústecký
před 6 dny
Máte zkušenosti s vedením většího týmu pracovníků a láká Vás rozjet něco zcela nového? Jste technicky zaměření a prostředí výroby... zobrazit nabídku»
Přípravář - vhodné i pro absolventy
Zlínský
před 6 dny
Jste absolvent s krátkou praxí v oblasti přípravy staveb a chtěli byste získat zkušenosti ve společnosti, která patří mezi významné... zobrazit nabídku»
Architekt - Key Account Manager
Praha
před 6 dny
Jste architekt s krátkou praxí a chcete se přesunout do role Key Account Managera? Pro mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává... zobrazit nabídku»
Přípravář/ka pozemních staveb
Praha
před 6 dny
Máte zkušenost s výrobní přípravou staveb? Chcete pracovat v silné stavební společnosti, která působí jako generální dodavatel... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před 6 dny
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí obchodníkem
Praha
před 6 dny
UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ? Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici... zobrazit nabídku»
Junior Project Manager
Praha
před 6 dny
Významná mezinárodní projektově inženýrská společnost hledá vhodné kandidátky na pozici JUNIOR PROJECT MANAGER. Na této pozici se... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektant, projektant TZB
Královéhradecko
před 6 dny
- pracovní smlouva na 1 rok s dalším prodloužením na dobu neurčitou - možnost osobního a profesního růstu - podpora při autorizaci v... zobrazit nabídku»
CAD Engineer s AJ - Praha východ
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro světoznámé značky, hledáme... zobrazit nabídku»
Produkční manažér pro interiéry prodejen
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro nadnárodní a světoznámé... zobrazit nabídku»
Project manager - fit outů kanceláří s aktivní AJ
Praha
před 6 dny
- řízení projektů v oblasti fit outů kanceláří - řízení a organizace výběrových řízení - kontrola a příprava rozpočtu,... zobrazit nabídku»
Přípravář staveb
Bratislava / Nitra
před 6 dny
Pracoviště: Bratislava / Nitra/ zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před 6 dny
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Chief design engineer
Slovensko
před 6 dny
Náplň práce: - dohled nad zpracováním PD splňování optimálních požadavků investora - koordinace práce inženýrů – projektantů a... zobrazit nabídku»
Manažer/Specialista Expanze
Praha
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti - balíček zaměstnaneckých výhod - služební auto, mobilní telefon, notebook - profesní rozvoj Plat:... zobrazit nabídku»
Manažer pro fit-outy - autosalony s aktivní NJ
Praha
před 6 dny
- zaměstnání na HPP - příjemné pracovní prostředí - mladý dynamický kolektiv - možnost profesního růstu v rámci společnosti na... zobrazit nabídku»
Rozpočtář dopravních staveb
Praha
před 6 dny
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb - příjemné pracovní prostředí, - stravování v místě pracoviště... zobrazit nabídku»
Project manažer - stavební inženýr s aktivní AJ
Bratislava, Nitranský kraj
před 6 dny
- zodpovědnost za projekt management od přípravy, přes realizaci až po předání projektu - zodpovědnost za celý projekt ve všech oblastech... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace