Práce v oboru Stavebnictví a reality (963) - strana 13

Stavebnictví a reality
Šéf montáže se znalostí němčiny
Luhačovice
před týdnem
Pokud jste technický typ, umíte německy na úrovni, abyste se dohodl s německy mluvícím zákazníkem přímo na místě montáže a baví Vás... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Beroun
před týdnem
Hledáme vhodné kandidáty pro našeho klienta, jednoho z předních evropských výrobců vláknocementu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer ve stavebnictví (Z19754)
Olomoucký kraj
před týdnem
Obchodní manažer ve stavebnictví - obor lodžie a zahradní architektura (Haná) Úspěšná česká výrobní a stavební společnost ŽPSV a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer ve stavebnictví (Z19753)
Středočeský kraj
před týdnem
Obchodní manažer ve stavebnictví - obor pozemní stavitelství (Praha, Stř. Čechy) Úspěšná česká výrobní a stavební společnost... zobrazit nabídku»
Architekt - interiéry
Praha
před týdnem
Práci na HPP nebo IČO Nádherné a velmi příjemné pracovní prostředí Možnost rozvoje a seberealizace Práce je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
HIP - projektant silničních staveb
Praha
před týdnem
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb - příjemné pracovní prostředí - stravování v místě pracoviště... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Plzeň
před týdnem
Dlouhodobou spolupráci na HPP Zajímavé finanční ohodnocení + výkonnostní prémie Služební byt, auto i k soukromým účelům Telefon,... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek
Uherské Hradiště
před týdnem
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - služební vozidlo
Ostrava
před týdnem
Máte zkušenosti s vyhledáváním investorů? Působili jste na obdobné pozici v developerské či stavební společnosti? Pokud Vám komunikace v... zobrazit nabídku»
Montér leteckých interiérů - nově navýšení mzdy
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - 2směnný provoz - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Hledáme svářeče CO2, Plzeň, od 143 Kč/hod.
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ - 3 směnný provoz - hodinová mzda až 143 Kč/hod. (příplatek za svařování 30 Kč,... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje - mzda až 34.000 Kč
Praha
před týdnem
Stravenky v hodnotě 90 Kč 5 dnů dovolené navíc příspěvek na dopravu při dojíždění Moderní pracovní prostředí Firemní... zobrazit nabídku»
Obchodník s nemovitostmi - fix + % z prodeje
Praha a okolí
před týdnem
- zajímavá a jedinečná práce v jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST - vysoký provizní systém (provize... zobrazit nabídku»
Lakýrníci Praha / 40.000,-Kč
Praha
před týdnem
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 120,-Kč,... zobrazit nabídku»
Tesař - Plzeňský kraj
Plzeňský
před týdnem
Nabízíme bonusy, prémie, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stravné, 5 týdnů dovolené. zobrazit nabídku»
Specialista na zapisování kusovníků
Luhačovice
před týdnem
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Ústecký
před týdnem
Job Description Pro našeho klienta, působícího v oblasti stavebnictví, s dobrou pověstí na trhu, momentálně hledáme novou posilu na pozici... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ústecký
před týdnem
Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi komunikujete s lidmi, jste organizačně schopní a spolehliví?... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Ústecký
před týdnem
Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi se pohybujete ve výrobě, jste organizačně schopní a spolehliví?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace