Práce v oboru Stavebnictví a reality (866) - strana 13

Stavebnictví a reality
Horizontkář na dvousměnný provoz
Olomoucký
před týdnem
Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i... zobrazit nabídku»
Programátor CNC fréz a soustruhů
Olomoucký
před týdnem
Pohybujete se v oblasti třískového obrábění? Máte praxi s tehnologií obrábění a programováním CNC center? V tom případě je pro... zobrazit nabídku»
Manažer energetického centra (zaměření na dodávky tepla, ZTI.)
Praha
před týdnem
- práci ve stabilní firmě - velmi dobré finanční ohodnocení - po skončení zkušební doby auto pro služební i soukromé potřeby... zobrazit nabídku»
Řízení zakázek - projektová kancelář (stavebnictví)
Praha 10, Štěrboholská 102a
před týdnem
- Zavednená, stabilní společnost na trhu - Projekční kancelář na Praze 10 - Dobré platové ohodnocení - České prostředí. Své CV ... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozního oddělení
Praha, Středočeský
před týdnem
Hledáte příležitost kde uplatnit své organizační a vůdčí schopnosti? Máte zkušenosti s vedením týmu o velikosti 100 lidí? Pak... zobrazit nabídku»
Pracovník stavebních zakázek - mzda neomezena
Uherské Hradiště
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v prostředí silné... zobrazit nabídku»
Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ
Praha-Měcholupy
před týdnem
Nabízíme: - Příjemný pracovní kolektiv - Dlouhodobou perspektivu - Základní plat odpovídající schopnostem a vzdělání, velmi dobré... zobrazit nabídku»
Bagrista, strojník - Kladno - stálé pracoviště
Kladno
před týdnem
pracovní doba: 6-14h, v sezóně i do cca 16h, občas práce o víkendu - proplácí se přesčasy dle Zákonníku práce. hodinová mzda dle... zobrazit nabídku»
Manažer úseku výroby
Ústecký
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením většího týmu pracovníků a láká Vás rozjet něco zcela nového? Jste technicky zaměření a prostředí výroby... zobrazit nabídku»
Přípravář - vhodné i pro absolventy
Zlínský
před týdnem
Jste absolvent s krátkou praxí v oblasti přípravy staveb a chtěli byste získat zkušenosti ve společnosti, která patří mezi významné... zobrazit nabídku»
Architekt - Key Account Manager
Praha
před týdnem
Jste architekt s krátkou praxí a chcete se přesunout do role Key Account Managera? Pro mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává... zobrazit nabídku»
Přípravář/ka pozemních staveb
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s výrobní přípravou staveb? Chcete pracovat v silné stavební společnosti, která působí jako generální dodavatel... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před týdnem
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí obchodníkem
Praha
před týdnem
UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ? Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici... zobrazit nabídku»
Junior Project Manager
Praha
před týdnem
Významná mezinárodní projektově inženýrská společnost hledá vhodné kandidátky na pozici JUNIOR PROJECT MANAGER. Na této pozici se... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektant, projektant TZB
Královéhradecko
před týdnem
- pracovní smlouva na 1 rok s dalším prodloužením na dobu neurčitou - možnost osobního a profesního růstu - podpora při autorizaci v... zobrazit nabídku»
CAD Engineer s AJ - Praha východ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro světoznámé značky, hledáme... zobrazit nabídku»
Produkční manažér pro interiéry prodejen
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro nadnárodní a světoznámé... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před týdnem
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Projektový specialista - strojírenství
Královéhradecký, Středočeský
před týdnem
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Pracujete jako technolog či konstruktér a chcete se dál posouvat? Chcete mít na starosti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace