Práce v oboru Stavebnictví a reality (898) - strana 13

Stavebnictví a reality
Projektant
Olomoucký kraj
před týdnem
Naplňuje Vás projektování a hledáte aktuálně novou pracovní příležitost? Tak to máte štěstí! Právě nyní hledáme pro českou... zobrazit nabídku»
Montér/ zámečník
Olomoucký kraj
před týdnem
Jste manuálně zruční a naplňovala by Vás práce MONTÉRA – ZÁMEČNÍKA? Hledáte pracovní příležitost v české stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Junior přípravář/kalkulant
Nymburk
před týdnem
Pro našeho klienta, stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior přípravář/kalkulant. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Referent/ka pro investiční přípravu staveb
Praha 4
před týdnem
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Servisní technik - průmyslové chlazení
Středočeský
před týdnem
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby plastových nádrží dažďových a odpadných vôd(Sk)
Hlohovec (Slovensko)
před týdnem
- práca na HPP v 2smennej prevádzke - férový a individuálny prístup ku každému zamestnancovi - rodinná atmosféra a priateľský pracovný... zobrazit nabídku»
Manager projektu/ přípravář - stavebnictví
Praha
před týdnem
- Zaměstnání ve stabilní velké české společnosti - Osobní a kariérní rozvoj - Finanční ohodnocení dle zkušeností, bonusový systém... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Vestec u Prahy
před týdnem
práci na HPP (2 směnný provoz) férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník
Vestec u Prahy
před týdnem
práci na HPP (2 směnný provoz) férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Design Manager/Architekt - UK, Slovensko
Celá ČR
před týdnem
Chcete pracovat na velkém stavebním projektu na Slovensku? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Pro velkou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Vývojář C# pro ERP systémy (25.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Mezinárodní společnost působící v ČR zřídilo vývojové centrum pro nové aplikace a správu ERP systémů, např. pro klienty z Německa... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Praha (až 50.000 Kč)
Praha
před týdnem
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející CAD software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás práce, kde budete... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Zajímala by Vás práce, kde bude vývojářský tým na svém místě a budete spolu s ním programovat jádro 3D konstrukčního a simulačního... zobrazit nabídku»
Technický dozor na stavbách – pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící zejména na českém trhu v oblasti inženýrské činnosti v investiční výstavbě, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Nákupčí-dispečer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou stavební firmu s téměř dvacetiletou zkušeností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí-dispečer.... zobrazit nabídku»
Specialista na programování robotů
Středočeský
před týdnem
Zájímáte se o robotiku, technologie a IT? Máte zkušenosti s programováním? Chcete být součástí týmu u mezinárodní automobilové... zobrazit nabídku»
Technik stavebních projektů
Třebíč
před týdnem
31.000 Kč – 40.000 Kč měsíční mzdu dle zkušeností a znalostí 13. mzdu při splnění rozpočtových firemních cílů ... zobrazit nabídku»
Topenář – instalatér
Praha
před týdnem
- Zázemí zavedené a prosperující firmy - Hlavní pracovní poměr - Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/konstruktér - plasty #5190009 (Praha východ, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou výrobní a exportní společnost s dlouholetou tradicí na evropském trhu, vhodnou... zobrazit nabídku»
Strojník - Kladno
Kladno
před týdnem
- hlavní pracovní poměr - perspektivu - odpovídající finance zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace