Práce v oboru Stavebnictví a reality (833) - strana 14

Stavebnictví a reality
Supervisor údržby (vyhl. 50 §7 a vyšší)
Ústecký
před týdnem
Nadnárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY (vyhl. 50 §7 a vyšší!) * perspektivní uplatnění... zobrazit nabídku»
HVAC manager + oblast čištění vody
Praha
před týdnem
Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy?... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Praha
Praha
před týdnem
Společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti stavebnictví a stavebního managementu hledá do svého týmu posilu na... zobrazit nabídku»
Přípravář/ka - Praha
Praha
před týdnem
Společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti stavebnictví a stavebního managementu hledá do svého týmu posilu na... zobrazit nabídku»
Šikovný údržbář
Praha
před týdnem
Česká stavební firma hledá do týmu dvě šikovné ruce navíc! Firma, která staví a rekonstruuje hotely, administrativní budovy, činžovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - designer - mechanical / electro
Brno
před týdnem
Je konstrukce Vaším koníčkem nebo součástí Vašeho DNA? Pokud ANO, hledáme právě VÁS! Významná společnost v oblasti vyvažování a... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce lepidla a podlahoviny #8561801 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»
Technik správy nemovitostí – vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní servis pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek, firmy i jednotlivce,... zobrazit nabídku»
Projektant pro sprinklerovou ochranu
Štěrboholská 102a, Praha 10
před týdnem
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = ... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický specialista #4043588 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. náš klient, významný mezinárodní výrobce a distributor stavební chemie (systémy na ochranu a sanaci staveb) –... zobrazit nabídku»
Personální konzultant Brno
BRNO
před týdnem
zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů vstupní a průběžná školení každodenní podporu vedoucího pobočky ... zobrazit nabídku»
Správce budov
Mnichovo Hradiště
před 14 dny
- výběr zaměstnaneckých benefitů - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí nadnárodní dynamické společnosti - pracoviště: okr.... zobrazit nabídku»
Zkušený mistr strojírenské výroby
Olomoucký
před 14 dny
Je Vaše vzdělání strojírenského zaměření Jste zkušený ve vedení pracovníků ve výrobě? Hledáte novou výzvu, kde byste uplatnil/a své... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu zakázkové výroby
Olomoucký
před 14 dny
Jste člověk, který by rád uplatnil své získané zkušenosti, ale bohužel k tomu nemá příležitost? Je Vaše vzdělání technického směru... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek
Uherské Hradiště
před 14 dny
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka s AJ nebo NJ
Uhersko Hradišťsko
před 14 dny
Chcete se i vy stát členem TOP profesionálů v mezinárodní společnosti- Máte praxi v oblasti konstrukce a chcete se dále rozvíjet- Pokud ano... zobrazit nabídku»
Manažer stavebních projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Projektant – dopravní stavby
Brno
před 14 dny
Pro renomovanou projekční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > komplexní řízení svěřeného projektu... zobrazit nabídku»
Projektant – pozemní stavby a architektura
Brno
před 14 dny
Pro renomovanou projekční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > komplexní spoluúčast na zadaném... zobrazit nabídku»
Zástupce Projektového manažera - 27-40.000 Kč (s možností profesního růs...
Brno
před 14 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční společnost (rozvody elektrické energie), hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace