Práce v oboru Stavebnictví a reality (965) - strana 14

Stavebnictví a reality
Hledáme svářeče CO2, Plzeň, od 143 Kč/hod.
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ - 3 směnný provoz - hodinová mzda až 143 Kč/hod. (příplatek za svařování 30 Kč,... zobrazit nabídku»
Tesař - Plzeňský kraj
Plzeňský
před týdnem
Nabízíme bonusy, prémie, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stravné, 5 týdnů dovolené. zobrazit nabídku»
Specialista na zapisování kusovníků
Luhačovice
před týdnem
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Ústecký
před týdnem
Job Description Pro našeho klienta, působícího v oblasti stavebnictví, s dobrou pověstí na trhu, momentálně hledáme novou posilu na pozici... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ústecký
před týdnem
Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi komunikujete s lidmi, jste organizačně schopní a spolehliví?... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Ústecký
před týdnem
Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi se pohybujete ve výrobě, jste organizačně schopní a spolehliví?... zobrazit nabídku»
Kalkulant/přípravář staveb
České Budějovice
před týdnem
Rádi byste pracovali v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní stavební společnosti? Nyní máte šanci! Do... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu
Praha 7
před týdnem
Významná společnost v oblasti elektroinstalací a technického zabezpečení budov hledá posilu týmu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Šikovný údržbář
Praha 1
před týdnem
Česká stavební firma hledá do týmu dvě šikovné ruce navíc! Firma, která staví a rekonstruuje hotely, administrativní budovy, činžovní... zobrazit nabídku»
Stavební dozor - elektro část
Praha 6
před týdnem
Mezinárodní společnost zabývající se investičními celky! Aktuálně pracuje na ojedinělém projektu v Praze! Hledá nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Řidič nákladních vozidel
Královéhradecko
před týdnem
 - dlouhodobá perspektiva u firmy podnikající ve stavebnictví a dopravě  - placené přesčasy  - stravné, 4 týdny dovolené  - pracovní... zobrazit nabídku»
Strojník pásových a kolových rypadel
Královéhradecko
před týdnem
 - dlouhodobá perspektiva u firmy podnikající ve stavebnictví a dopravě  - placené přesčasy  - stravné, 4 týdny dovolené  - pracovní... zobrazit nabídku»
Montér/Elektrikář
Opava
před týdnem
možnost profesního růstu nadstandardní odměňování v závislosti na výkonu firemní benefity ? příspěvek na penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - silnoproud, měření a regulace, automatizace
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel na HPP – reality
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, ryze českou realitní kancelář s dlouholetou zkušeností v oblasti realit a developmentu, která se zaměřuje na prodej a... zobrazit nabídku»
Obsluha tónovacího zařízení (Říčany, CZ)
Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Přípravář stavební výroby
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa, hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby s NJ
Jihomoravský
před týdnem
Máte praxi v oblasti plánování výroby a ovládáte němčinu aspoň na středně pokročilé úrovni? Hledáte novou profesní výzvu s... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s NJ
Jihomoravský
před týdnem
Máte praxi v oblasti plánování výroby a domluvíte se německy? Hledáte práci na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY s možností posunu na vedoucí... zobrazit nabídku»
Technik v konstrukčním centru
Plzeňský, Karlovarský
před týdnem
Jste technický typ, zajímáte se o to, jak věci fungují a máte již alespoň částečnou zkušenost s měřícími přístroji a zkušebními... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace