Práce v oboru Stavebnictví a reality (792) - strana 14

Stavebnictví a reality
Mistr výroby
Praha, Středočeský, Zahraničí
před týdnem
Máte zkušenost na pozici mistr ve výrobě? Jste komunikativní a samostatný? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti, která si váží... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě
Praha, Středočeský, Zahraničí
před týdnem
Máte zkušenosti z pozice mistra v automobilovém průmyslu a dobré organizační a analytické schopnosti? Chcete pracovat pro společnost, která... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický specialista na otvorové výplně #7922407 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Plzeňský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC srojů– frézka/ohraňovací lis/svářecí robot
Přerovsko
před týdnem
práce na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je velkododavatelem náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení pro podnikatele v... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
České Budějovice
před týdnem
Pro velkou mezinárodní stavební společnost obsazujeme pozici Stavbyvedoucího pro pozemní stavby - region Jihočeský kraj Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě betonového zboží (Z19573)
Ostrava
před týdnem
Česká společnost DAKO Brno, spol. s r.o. s dvacetiletou historií zabývající se výrobou betonových prefabrikátů hledá nové pracovní... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Beroun
před týdnem
Hledáme vhodné kandidáty pro našeho klienta, jednoho z předních evropských výrobců vláknocementu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel – developerské projekty
Praha
před týdnem
Chcete si postavit projekt na zelené louce? Baví Vás vést velké projekty od A do Z? Významná stavební společnost hledá zkušeného... zobrazit nabídku»
Projektant dopravních staveb
Brno
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností uchazeče), od 30 000,- Kč - zázemí a podporu zavedené společnosti - možnost práce... zobrazit nabídku»
Technik BOZP junior
Jihomoravský, Zlínský
před týdnem
Hledáte práci na pozici TECHNIK BOZP v Jihomoravském kraji? Máte tento obor vystudovaný a chcete nastartovat kariéru v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Project Manager - řešení na klíč
Pardubický, Královéhradecký
před týdnem
Staňte se součástí něčeho výjimečného! Nastartujte svou kariéru u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a jedinečnými produkty.... zobrazit nabídku»
Sales manager – samostatné pozice pro 3 různé lokality - Brno, Plzeň, Prah...
Praha, Plzeňský, Jihomoravský
před 14 dny
PeopleConsulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní a výrobní společnost zabývající se upevňovacími materiály,... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí – železobetonové konstrukce
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme uchazeče na pozici Stavbyvedoucí – železobetonové konstrukce. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, konstrukce budov
oblast celá ČR
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti obchodu ve stavebnictví? Jste komunikativní, flexibilní a hovoříte plynule anglicky? Ozvěte se. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Project manager, stavebnictví, Německo
Jihočeský
před 14 dny
Hledáme zkušeného projektového manažera pro Německý trh - stavebnictví, výroba ocelových konstrukcí. Vaším úkolem bude: - řízení... zobrazit nabídku»
Exportní manager - TZB - Dobříš
Dobříš
před 14 dny
Náplň práce: Jednání se zahraničními zákazníky Vyhledávání nových potenciálních obchodních příležitostí Zpracování... zobrazit nabídku»
Obráběč na klasických strojích
Olomoucký
před 14 dny
Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Olomoucký
před 14 dny
Jste technicky zdatný a rád byste pracoval na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Hledáte práci v příjemném prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Manažer provozu v automotive
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte organizační a řídící schopnosti? Baví Vás vést tým lidí? Hledáte příležitost pro uplatnění svých manažerských dovedností?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace