Práce v oboru Stavebnictví a reality (732) - strana 14

Stavebnictví a reality
Manažer provozu
Moravskoslezský
před 14 dny
Společnost, zabývající se zpracováváním druhotných surovin hledá do svého týmu aktivního člověka, který se nebojí změn na pozici... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Působil jste jako mistr ve výrobě a nebojíte se vést svůj tým? Umíte si zorganizovat práci a jste přirozeně vůdčí typ? Hledáte novou... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Dělal jste mistra ve výrobě a nedělá Vám problém vést a organizovat svůj tým? Máte vůdčí schopnosti a alespoň základní angličtinu?... zobrazit nabídku»
Kalkulant ve stavebnictví
Středočeský
před 14 dny
Vyznáte se v číslech? Je kalkulačka váš kamarád? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti na Benešovsku? Neváhejte nám zaslat svůj... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí s praxí
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením staveb v oblasti TZB? Baví Vás koordinovat a řídit tým? Hledáte stabilní zaměstnání na Benešovsku?... zobrazit nabídku»
Obchodní a technický zástupce pro Čechy a Slovensko
Ústecký kraj
před 14 dny
Máte přehled v technice a obchodního ducha? Nevadí Vám cestování a s komunikací v německém jazyce nemáte problém? Pak nám reagujte na... zobrazit nabídku»
Rozpočtář ve stavebnictví
Středočeský
před 14 dny
Rozumíte si s čísly? Jste komunikativní a pečlivý? Chcete pracovat ve stabilní společnosti v oblasti stavebního průmyslu? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti z pozice mistra v automobilovém průmyslu a dobré organizační a analytické schopnosti? Chcete pracovat pro společnost, která... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - TZB
Praha, Středočeský
před 14 dny
Vyznáte se v technické dokumentaci? Máte zkušenosti s technickým zařízením budov? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Praha, Středočeský, Zahraničí
před 14 dny
Máte zkušenost na pozici mistr ve výrobě? Jste komunikativní a samostatný? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti, která si váží... zobrazit nabídku»
Svářeč kovů - HPP, postup na vedoucího
Olomoucký
před 14 dny
Jste zkušený svářeč kovů a hledáte práci na hlavní pracovní poměr ve společnosti, kde máte možnost postoupit na vedoucího týmu?... zobrazit nabídku»
Pracovník - výroba
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete získat práci na pozici PRACOVNÍK - VÝROBA v lokalitě u Hustopečí na Břeclavsku(příspěvek na dojíždění)? Hledáte nenáročnou... zobrazit nabídku»
Technický specialista (STAVEBNICTVÍ)
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)... zobrazit nabídku»
Vedoucí lakýrník
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti práškového či mokrého lakování ve strojírenské či automotive výrobě, a čekáte na příležitost na vedoucí... zobrazit nabídku»
Frézař na 5OSÉ frézce
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s obsluhou CNC frézky (3osé, 5osé) a hledáte práci ve stabilní firmě, která kromě základní mzdy může nabídnout... zobrazit nabídku»
Operátor CNC - absolvent
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Nedávno jste dokončil vzdělání, jehož součástí byla práce CNC strojích (frézky, ohýbačky, vrtačky, lasery apod.), a hledáte právě v... zobrazit nabídku»
Manažer lakovny s aj/nj
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 14 dny
Považujete sám sebe za leadera a Vaše praxe ve vedení lidí to může potvrdit? Máte zkušenosti jako vedoucí osoba z oblasti povrchových... zobrazit nabídku»
Projektant - specialista na plynovody
Pardubicko
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Projektant/ka stavební
Pardubice
minulý měsíc
- zázemí nadnárodní společnosti - motivační mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti z automotive? Zajímáte se o programování a nové technologie? Mluvíte plynule anglicky? Pošlete nám... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace