Práce v oboru Stavebnictví a reality (1049) - strana 15

Stavebnictví a reality
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»
Podpora prodeje s technickým vzděláním
Zlínský
minulý měsíc
* Motivující finanční ohodnocení * Flexibilní pracovní dobu * 25 dnů dovolené * Závodní stravování * Jazykové kurzy a další... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický zástupce – stavební materiály
Liberecký a Ústecký kraj
minulý měsíc
Perspektivu v prosperující firmě Samostatnou, náročnou a pestrou práci formou Home Office s denním cestováním Progresivní finanční... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby
Ústecký
minulý měsíc
* Smlouvu na dobu neurčitou * Příspěvek na dopravu * Pružnou pracovní doba * Závodní stravování * Hrazené jazykové kurzy *... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Ústecký
minulý měsíc
* Smlouvu na dobu neurčitou * Příspěvek na dopravu * Pružnou pracovní dobu * Závodní stravování * Hrazené jazykové kurzy *... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážního týmu s němčinou
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáty z celé České republiky i ze Slovenska na pozici Vedoucího montážního týmu pro českou pobočku silné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Projektant/ka stavební
Pardubice
minulý měsíc
- zázemí nadnárodní společnosti - motivační mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu subdodávek (-kmžs-)
Kraj Vysočina
minulý měsíc
* zajímavé finanční ohodnocení * týden dovolené navíc * služební auto k soukromým účelům * notebook, mobil * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Lisař kovů
Jihomoravský
minulý měsíc
* stabilní práci v moderní firmě * dovolenou navíc a finanční odměny * zajištění závodního stravování * praní pracovních oděvů... zobrazit nabídku»
Operátor lisu
Jihomoravský
minulý měsíc
* stabilní práci v moderní firmě * dovolenou navíc a finanční odměny * zajištění závodního stravování * praní pracovních oděvů... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézky
Jihomoravský
minulý měsíc
* Zázemí zahraniční společnosti * Odpovídající mzdové ohodnocení * Závodní stravování, penzijní připojištění * Perspektivu... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - dopravní stavby
Kroměříž
minulý měsíc
Společnost, která má dlouholetou tradici ve stavebnictví nyní hledá vhodného kandidáta na pozici ROZPOČTÁŘ. Hlavní náplní práce... zobrazit nabídku»
Projektant - specialista na plynovody
Pardubicko
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer pro potravinářství
Jihočeský
minulý měsíc
* zajímavou pracovní příležitost na HPP * služební automobil, 5 týdnů dovolené * prostor pro odborný i osobní rozvoj * stravenky, slevy... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - CNC
Středočeský
minulý měsíc
* Různorodou a zajímavou náplň práce * Pracovní příležitost ve firmě, která je jedničkou v oboru * Možnost vlastní seberealizace a... zobrazit nabídku»
Technický specialista - CNC
Středočeský
minulý měsíc
* Zajímavou a různorodou náplň práce * Práci ve firmě, která je jedničkou v oboru * Příležitost na profesní a osobní rozvoj *... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - silnoproud (mpb)
Brno
minulý měsíc
- zajímavou a perspektivní práci, s možností trvalého působení v Brně nebo případně přechodného vyslání do ciziny - široké... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě
Praha, Středočeský
minulý měsíc
* 5 dní dovolené navíc * Příspěvek na stravování * Příspěvky na rekreaci * Příspěvky na sport * Příspěvek na relokaci *... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Praha, Středočeský, Zahraničí
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * Stravenky v hodnotě 100,- Kč * Příspěvek na sportovní aktivity * Jazykové kurzy * Příspěvek na relokaci *... zobrazit nabídku»
Seřizovač - lisař
Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
* zajímavá práce ve stabilní společnosti * motivující pracovní ohodnocení * možnost profesního růstu * samostatnou a zodpovědnou... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace