Práce v oboru Stavebnictví a reality (728) - strana 15

Stavebnictví a reality
Specialista plánování výroby
Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte nějaké zkušenosti s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete... zobrazit nabídku»
Technik vstřikolisu
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci na pozici TECHNIK VSTŘIKOLISU v severovýchodní části Vysočiny? Máte technické vzdělání a praxi v oboru? Jste zodpovědný a... zobrazit nabídku»
Strojírenský technik
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s výběrem strojního zařízení? Umíte sestavovat plány údržby a oprav? Chcete se podílet na výběru dodavatelů? A není... zobrazit nabídku»
Strojní specialista s němčinou/angličtinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti ve strojírenství? Plynule komunikujete v německém či anglickém jazyce a chcete jazyk dále využívat? Jste technicky zdatní... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC strojů – královéhradecký kraj
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC obráběcích strojů? Chcete pracovat pro českou stabilní společnost? Toužíte stát se... zobrazit nabídku»
Programátor CNC strojů
Královéhradecký
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu? Chcete pracovat pro stabilní českou společnost se zaměřením na zdravotní péči? Chcete pracovat na nových... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního týmu
Pardubický
minulý měsíc
Chcete se podílet na projektu pro významného výrobce v oblasti automotive? Máte zkušenosti s vedením menšího výrobního týmu? Nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby s angličtinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s vedením výroby? Zvládnete se domluvit anglicky nebo německy?... zobrazit nabídku»
Inženýr výrobních procesů
Pardubický
minulý měsíc
Jsi absolventem vysoké školy technického zaměření a zajímáš se o oblast simulací výrobních procesů? Nemáš problém s komunikací v... zobrazit nabídku»
Mistr lisovny s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě?... zobrazit nabídku»
Programátor PLC s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s programováním řídících systémů jako je například PLC či HMI?... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než... zobrazit nabídku»
Technik simulačního oddělení
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a hledáte své první zaměstnání? Umíte pracovat se simulačními programy,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Pardubický
minulý měsíc
Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě... zobrazit nabídku»
Vedoucí sériové výroby
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického oboru? Máte zkušenosti s vedením lidí v sériové výrobě? Dokážete se domluvit... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Anglicky se domluvíte bez problémů a chcete své jazykové schopnosti nadále rozvíjet? Máte... zobrazit nabídku»
Mistr v automotive
Zlínský
minulý měsíc
Pracujete jako mistr či vedoucí úseku výroby ve směnném provoze a nezaleknete se i vedení většího kolektivu čítajícího nad 40... zobrazit nabídku»
Svářeč junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáš práci jako SVÁŘEČ JUNIOR v lokalitě Brno-venkov? Máš svářečský průkaz pro svařování metodou CO2 a hledáš pracovní... zobrazit nabídku»
Svářeč - MAG
Jihomoravský
minulý měsíc
Rád byste pracoval jako SVÁŘEČ - MAG ve stabilní společnosti 30km od Brna? Umíte svařovat plechy a vlastníte svářečský průkaz pro... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete získat práci na pozici PRACOVNÍKA VE VÝROBĚ v lokalitě u Hustopečí na Břeclavsku? Hledáte nenáročnou práci s nadstandartním... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace