Práce v oboru Stavebnictví a reality (863) - strana 15

Stavebnictví a reality
Technik / odborný poradce – stavebnictví, prémiové produkty
okolí Prahy
před týdnem
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Cost Manager
Praha 1
před týdnem
Máte zkušenosti s přípravnou fází stavebních projektů? Vyznáte se ve vytváření rozpočtů a ovládáte anglický jazyk? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Montážník/ svářeč-junior (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme k doplněníní našeho montážního týmu kolegu se základním kurzem svařování a ŘP sk. B. Praxe výhodou, ale pokud ji nemáte... zobrazit nabídku»
Projektant - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekcí, výstavbou, vybavením a následnou údržbou komerčních interiérů, hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník inženýringu
Praha
před týdnem
Práce v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společností, která ve svém oboru prosperuje na trhu již od roku 1994 Moderní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – technický dozor
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, zcela nezávislou soukromou společnost vlastněnou českými akcionáři – fyzickými osobami, která je významným... zobrazit nabídku»
Tooling engineer
Ústecký
před týdnem
Hledáte pozici Procesní inženýr ve výrobě v automotive? Baví Vás plastařina a nastavování procesů, optimalizace a efektivita? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve stavebnictví
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti na obdobné pozici a nevadí Vám cestování? Domluvíte se anglicky a rád byste vedl pracovní tým a zakázky? Zaujala Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
před týdnem
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Jste komunikativní a rád ve vedoucí pozici? Jste ochoten cestovat v rámci náplně... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ – oblast stavebnictví
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, který patří mezi špičkového dodavatele v oblasti stavebnictví, hledáme novou posilu do obchodního týmu, která bude... zobrazit nabídku»
Technický specialista (stavebnictví)
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)... zobrazit nabídku»
Údržbář - formy
Pardubický, Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Jste pečlivý technik, baví Vás práce v údržbě a formy pro vstřikolisy Vám nesjou cizí? Pak neváhejte a pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
CAD Engineer s AJ - Praha východ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro světoznámé značky, hledáme... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce (stavební prefabrikáty)
jižní Morava
před 14 dny
práce na HPP v nadnárodní výrobní společnosti základní plat cca 40 - 50 000,-Kč dle zkušeností + bonusový systém dle prodejních... zobrazit nabídku»
Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Geodet – Zeměměřič
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na komplexní předprojektovou, projektovou, inženýrskou a konzultační činnost spojenou s... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel na HPP – reality
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, ryze českou realitní kancelář s dlouholetou zkušeností v oblasti realit a developmentu, která se zaměřuje na prodej a... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Vysočina
Vysočina
před 14 dny
Máte zkušenost s plánováním výroby a chcete tuto svou praxi dále rozvíjet v prostředí stabilní mezinárodní společnosti? Jste... zobrazit nabídku»
Production planner s AJ
Vysočina
před 14 dny
Jste člověk s velkou chutí do práce? Máte praxi z výrobní společnosti a chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Ovládáte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace