Práce v oboru Stavebnictví a reality (833) - strana 15

Stavebnictví a reality
Projektant – dopravní stavby
Brno
před 14 dny
Pro renomovanou projekční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > komplexní řízení svěřeného projektu... zobrazit nabídku»
Projektant – pozemní stavby a architektura
Brno
před 14 dny
Pro renomovanou projekční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > komplexní spoluúčast na zadaném... zobrazit nabídku»
Zástupce Projektového manažera - 27-40.000 Kč (s možností profesního růs...
Brno
před 14 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční společnost (rozvody elektrické energie), hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Statik
Zlínský kraj
před 14 dny
- zajímavou a perspektivní práci - široké uplatnění odborných znalostí v praxi - účast na zajímavých projektech - výhodné platové... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ústecký
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením výroby v automotive? Mluvíte plynule anglicky? Nadnárodní stále se rozvíjející společnost hledá posilu na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Ústecký
před 14 dny
Úspěšná nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ VÝROBY s AJ *... zobrazit nabídku»
Manažer výroby (automotive)
Ústecký
před 14 dny
Máte praxi v řízení výroby v automobilovém průmyslu a chcete ji v budoucnu využít v úspěšné zahraniční společnosti a dále se v daném... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Ústecký
před 14 dny
Úspěšná zahraniční výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu obsazuje pozici MISTR VE VÝROBĚ * Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (automotive)
Ústecký
před 14 dny
Působil/a jste ve výrobní společnosti na pozici mistra a chcete se profesně rozvíjet v nadnárodní společnosti, kde uplatníte všechny svoje... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Soustružník - jedna směna
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci a chcete pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě jste pro nás... zobrazit nabídku»
Operátor konvenčního soustruhu - možnost ubytování
Jihomoravský, Zahraničí
před 14 dny
Rádi byste pracovali v perspektivní společnosti na Znojemsku, která nemá nouzi o zakázky? Máte zkušenosti s prací na klasickém soustruhu?... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Vyrábíme a vyvíjíme automatická zařízení pro cementářský a minerální průmysl a nyní pro nás rozšiřující se tým hledáme kolegy na... zobrazit nabídku»
Investiční manažer
Jihomoravský kraj
před 14 dny
- jedná se o manažerskou pozici, nástupní mzda se pohybuje od 80 000 Kč a k tomu náleží balíček manažerských benefitů zobrazit nabídku»
Trainee - Správa budov
Mnichovo Hradiště
před 14 dny
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Závodní stravování zobrazit nabídku»
Projektant železnic – Praha
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektováním železničních staveb? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Projektant mostů – Praha
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektováním mostů a mostních konstrukcí? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Projektant/ka TZB
Královéhradecko
před 14 dny
   - Nabízíme HPP na dobu neurčitou  - osobní rozvoj, seberealizace  - nástup ideálně 1.4.2017  - vstřícný kolektiv... zobrazit nabídku»
Produkční konstruktér
Brno
před 14 dny
- zázemí silné a rychle rostoucí společnosti - motivující příjem - automobil i k soukromým účelům - služební telefon a notebook -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace