Práce v oboru Stavebnictví a reality (833) - strana 16

Stavebnictví a reality
Obsluha CNC stroje (22-25.000,- Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti s nastavením a obsluhou obráběcích strojů? Pracujete s výkresovou dokumentací a chcete se podílet na zlepšování... zobrazit nabídku»
Pracovník CNC obráběcího stroje
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti s nastavením, obsluhou a částečně s programováním CNC strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a chcete se podílet... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Vysočina
před 14 dny
Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Zašlete... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - montáže
Vysočina
před 14 dny
Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Zašlete... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézy
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti s obráběním na 4-osé fréze? Hledáte práci v menší rodinné firmě? Jste ochotný pracovat na směny? Napište! Česká... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, stavebnictví, Německo
Ústecký kraj
před 14 dny
Máte stavebnictví v malíku? Dokážete řídit a kontrolovat projekty ať jsou kdekoliv - i v zahraničí? Tak se nám přihlaste a ukažte, co... zobrazit nabídku»
CAD asistent
Brno – město
před 14 dny
Jste kreativní, ovládáte velmi AutoCAD a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno - město
před 14 dny
Jste kreativní, ovládáte velmi dobře SolidWoks a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve stavebnictví
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti na obdobné pozici a nevadí Vám cestování? Domluvíte se anglicky a rád byste vedl pracovní tým a zakázky? Zaujala Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
před 14 dny
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Jste komunikativní a rád ve vedoucí pozici? Jste ochoten cestovat v rámci náplně... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
před 14 dny
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»
Tooling engineer
Ústecký
před 14 dny
Hledáte pozici Procesní inženýr ve výrobě v automotive? Baví Vás plastařina a nastavování procesů, optimalizace a efektivita? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Vysočina
Vysočina
tento měsíc
Máte zkušenost s plánováním výroby a chcete tuto svou praxi dále rozvíjet v prostředí stabilní mezinárodní společnosti? Jste... zobrazit nabídku»
Production planner s AJ
Vysočina
tento měsíc
Jste člověk s velkou chutí do práce? Máte praxi z výrobní společnosti a chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Ovládáte... zobrazit nabídku»
Pracovník zpracování zakázek ve stavebníctví - i pro absolventy
lokalita Uherské Hradiště
tento měsíc
Hledáme uchazeče, který uplatní komunikativní znalost německého jazyka. Uvítáme zkušené pracovníky i absolventy, které... zobrazit nabídku»
Technik stavebních projektů
okres Třebíč
tento měsíc
  Zajímáte se o oblast interního stavebního rozvoje firmy? Chcete se podílet na investičních akcích? Máte praxi v realizaci... zobrazit nabídku»
Montážník – 2 směny
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste manuálně zručný a máte technické nadání? Dokážete pracovat s maximální přesností a pečlivostí? Hledáte práci a zázemí... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte novou práci a máte zkušenosti s montáží? Vyznáte se v technické dokumentaci? Chcete být součástí úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant - junior
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny - automotive
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete zkušenostmi z automobilového průmyslu a jste organizačně... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace