Práce v oboru Stavebnictví a reality (841) - strana 16

Stavebnictví a reality
Obsluha CNC karuselu
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s obsluhou CNC karuselu? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a naučit se něco nového? Chcete pracovat ve společnosti se... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí (vodohospodářské a dopravní stavby)
Pardubice centrála + působení na stavbě v rámci...
před týdnem
Velmi dobré finanční ohodnocení, služební automobil, další nástroje potřebné k vykonávání práce; zajímavé projekty, nástup dle... zobrazit nabídku»
Technik montáží TZB se zaměřením na měření a regulaci a vzduchotechniku
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Architekti
Praha, Střední Čechy
před týdnem
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Vysočina
před 14 dny
Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Zašlete... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - montáže
Vysočina
před 14 dny
Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Zašlete... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézy
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti s obráběním na 4-osé fréze? Hledáte práci v menší rodinné firmě? Jste ochotný pracovat na směny? Napište! Česká... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
před 14 dny
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (100Kč/hod), ubytování, pouze ranní
Zábřeh na Moravě
před 14 dny
Mzda 100 Kč/hod + příplatky za přesčas Možnost týdenních záloh Zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování Dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Inženýr projektu - projektant
Olomouc
před 14 dny
základní plat podle praxe a zkušeností (18 000 – 45 000 Kč) + motivační způsob odměny podle výkonu a složitosti zakázek práce v... zobrazit nabídku»
Lakýrník - junior
Plzeňský
před 14 dny
Jste vyučen jako lakýrník? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Lakýrník ve výrobě
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti s lakováním větších ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Pak neváhejte a zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Královéhradecký
před 14 dny
Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti v oblasti řízení výroby? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a... zobrazit nabídku»
Technik údržby/správy budov Praha
Praha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, společnost, která vyvíjí, zřizuje, provádí údržbu a provozuje zařízení a stavby pro infrastrukturu,... zobrazit nabídku»
Facility Manager - správa admin. budov klientů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, mladou českou dynamickou společnost z oblasti Facility Managementu - správa obchodních center, administrativních budov,... zobrazit nabídku»
Manažer pobočky/Realitní makléř
Praha, Kladno
před 14 dny
Pro našeho klienta, pobočku národního realitního holdingu, hledáme do nové pražské a kladenské pobočky Manažera a zkušené Makléře. ... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby činžovních domů - Praha
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se pronájmem a správou nemovitostí se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace