Práce v oboru Stavebnictví a reality (969) - strana 16

Stavebnictví a reality
Stavební technik/mistr - bytová výstavba
Praha 10
před týdnem
Česká stavební společnost zabývající se především velkými bytovými komplexy, atypickými rodinnými sídly a revitalizacemi bytových... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Praha - velké projekty
Praha 1
před týdnem
Společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti stavebnictví a stavebního managementu hledá do svého týmu posilu na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Praha
Praha 1
před týdnem
Společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti stavebnictví a stavebního managementu hledá do svého týmu posilu na... zobrazit nabídku»
Project Manager - Developerské projekty
Praha
před týdnem
Baví vás developerské projekty a umíte je dotahovat do zdárných konců? Nebo se naopak pohybujete v oblasti stavebnictví a chtěli byste do... zobrazit nabídku»
Testovací technik s AJ/NJ
Plzeňský, Karlovarský
před týdnem
Máte vystudovanou technicky zaměřenou školu, jste manuálně zruční a ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pak neváhejte a kontaktujte... zobrazit nabídku»
Montážník/ svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme k doplněníní našeho montážního týmu kolegu se základním kurzem svařování a ŘP sk. B. Praxe výhodou, ale pokud ji nemáte... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí (vodohospodářské a dopravní stavby)
Pardubice centrála + působení na stavbě v rámci...
před 14 dny
Velmi dobré finanční ohodnocení, služební automobil, další nástroje potřebné k vykonávání práce; zajímavé projekty, nástup dle... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Pardubicko
před 14 dny
- dobrý pracovní kolektiv - řada zajímavých projektů a odborný růst - mobilní telefon, notebook, auto i pro soukromé účely - příspěvek... zobrazit nabídku»
Technický konzultant s NJ
Královehradecko
před 14 dny
 - douhodobá perspektiva  - práce v úspěšné nadnárodní společnosti  - odborná školení, osobní růst, možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Soustružník – Hradec Králové
Královéhradecký, Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti s obráběním nerezových materiálů na soustruhu? Umíte číst ve výkresech? Nevadí Vám práce na směny? Ozvěte se, aby... zobrazit nabídku»
Obraběč – vrtař – Hradec Králové
Královéhradecký, Pardubický
před 14 dny
Baví Vás obrábění? Máte zkušenosti s obráběním nerezových materiálů pomocí vrtačky? Hledáte práci v přátelském a mladém... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Architekti
Praha, Střední Čechy
před 14 dny
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Přijímací technik/dispečer servisu
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, stabilní a neustále expandující česká společnost, která se již od roku 1992 zaměřuje na prodej a servis stavební,... zobrazit nabídku»
Balič/balička ve výrobě
Liberecký
před 14 dny
Hledáte práci, ze které budete odcházet s čistou hlavou? Jste pečlivá osobnost se smyslem pro detaily? Nevadí Vám práce na směny, pokud je... zobrazit nabídku»
Specialista balení
Liberecký
před 14 dny
Hledáte práci ve výrobě? Chcete mít stabilní zaměstnání a vydělat si slušné peníze? Nevadí Vám směny? Napište! Máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Svářeč s praxí - kladno
Středočeský
před 14 dny
Máte praxi ve svařování? Jste manuálně zručný a ochotný pracovat na směnný provoz? Zašlete nám svůj životopis! Prosperující... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant, vhodné i pro absolventy
Tábor
před 14 dny
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Manažer stavebních projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
CNC operátor – vhodné pro absolventy
Královéhradecký
před 14 dny
Jste vyučen v oblasti obrábění kovů, nebo obdobném strojírenském oboru? Chcete pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) na CNC... zobrazit nabídku»
Operátor CNC obráběcího centra
Královéhradecký
před 14 dny
Jste vyučen jako obráběč kovů, případně máte praxi v oblasti CNC obrábění? Znáte řídící systém Heidenhain a technickou dokumentaci?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace