Práce v oboru Stavebnictví a reality (872) - strana 16

Stavebnictví a reality
Projektant/konstruktér ocelových a betonových konstrukcí
Brno
před týdnem
mzdu od 27-30 000 Kč práce pro zahraničního partnera po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
před 14 dny
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Technický konzultant CAD
Královéhradecko
před 14 dny
 - práce v úspěšné nadnárodní společnosti   - možnost osobního růstu  - odborná školení, další vzdělávání  - služební... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby s NJ
Jihomoravský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti plánování výroby a ovládáte němčinu aspoň na středně pokročilé úrovni? Hledáte novou profesní výzvu s... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s NJ
Jihomoravský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti plánování výroby a domluvíte se německy? Hledáte práci na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY s možností posunu na vedoucí... zobrazit nabídku»
Svářeč - MAG
Jihomoravský
před 14 dny
Rád byste pracoval jako SVÁŘEČ - MAG ve stabilní společnosti 30km od Brna? Umíte svařovat plechy a vlastníte svářečský průkaz pro... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských... zobrazit nabídku»
Technik stavebních projektů
Třebíč
před 14 dny
31.000 Kč – 40.000 Kč měsíční mzdu dle zkušeností a znalostí 13. mzdu při splnění rozpočtových firemních cílů ... zobrazit nabídku»
SW Developer - 3D CAD, C/C++ (30.000 - 50.000 Kč)
Praha, Brno, Olomouc
před 14 dny
Mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy hledá nového kolegu do svých řad na pozici vývojáře 3D CAD aplikace v C++. Juniorům /... zobrazit nabídku»
Manažer strategického rozvoje firmy
Třebíč
před 14 dny
NABÍZÍME VÁM 40.000 Kč – 50.000 Kč měsíční nástupní mzdu dle zkušeností a znalostí 13. mzdu při splnění rozpočtových... zobrazit nabídku»
Obráběč kovu
Ústecký
před 14 dny
Mahr, spol. s.r.o. je mezinárodní stabilní strojírenská společnost. * zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti * odbornou a... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr ve stavebnictví - TZB
Liberec
před 14 dny
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNOLOGIE BUDOV? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - prodej veletržních expozic
Brno
před 14 dny
- nadstandardní finanční ohodnocení - firemní automobil, ntb, telefon - balíček vnitrofiremních benefitů - zázemí firmy s 25letou... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte novou zajímavou práci v blízkosti bydliště? Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje
Jihomoravský
před 14 dny
Jste technicky zdatný a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Máte praxi s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické... zobrazit nabídku»
Kvalita na stavbách
Plzeň - město
před 14 dny
Vaší náplní práce bude zajišťovat kvalitu stavby v místě montáže. Dohled nad plány, řízení kvality, příprava dokumentace, komunikace... zobrazit nabídku»
Obchodník - barvy - Praha/Morava
Praha
před 14 dny
Lídr v oblasti prodeje dekorativních a průmyslových barev hledá posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍK - Praha/Morava Máte prokazatelné... zobrazit nabídku»
Obchodník - barvy pro dřevařský průmysl
Středočeský
před 14 dny
Lídr v oblasti prodeje dekorativních a průmyslových barev hledá posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍK - barvy pro dřevařský průmysl Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
před 14 dny
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro... zobrazit nabídku»
Stavební pozice
Ústecký
před 14 dny
Job Description Aktuálně hledáme nové kolegy do společnosti, která má velmi dobrou pověst na trhu v oblasti stavebnictví. Hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace