Práce v oboru Stavebnictví a reality (820) - strana 16

Stavebnictví a reality
Obchodní manažer, konstrukce budov
oblast celá ČR
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti obchodu ve stavebnictví? Jste komunikativní, flexibilní a hovoříte plynule anglicky? Ozvěte se. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Project manager, stavebnictví, Německo
Jihočeský
před 14 dny
Hledáme zkušeného projektového manažera pro Německý trh - stavebnictví, výroba ocelových konstrukcí. Vaším úkolem bude: - řízení... zobrazit nabídku»
Obráběč na klasických strojích
Olomoucký
před 14 dny
Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Olomoucký
před 14 dny
Jste technicky zdatný a rád byste pracoval na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Hledáte práci v příjemném prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Manažer provozu v automotive
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte organizační a řídící schopnosti? Baví Vás vést tým lidí? Hledáte příležitost pro uplatnění svých manažerských dovedností?... zobrazit nabídku»
Technik stavebních projektů
Třebíč
před 14 dny
31.000 Kč – 40.000 Kč měsíční mzdu dle zkušeností a znalostí 13. mzdu při splnění rozpočtových firemních cílů ... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický zástupce – stavební materiály
Liberecký a Ústecký kraj
před 14 dny
Perspektivu v prosperující firmě Samostatnou, náročnou a pestrou práci formou Home Office s denním cestováním Progresivní finanční... zobrazit nabídku»
Technický specialista (stavebnictví)
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihočeský
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.... zobrazit nabídku»
Přípravář - dopravní stavby - Třinec
Frýdek - Místek
před 14 dny
Mezinárodní stavební a developerská společnost hledá posilu do týmu na pozici: VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - dopravní stavby Popis pozice: *... zobrazit nabídku»
Projektový Manažer pro TOP společnost, cesty do zahraničí
Praha
před 14 dny
Chcete se podílet na strategické pozici na předních projektech v mezinárodní kolejové dopravě? Máte předchozí zkušenost s vedením... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
ZLÍN
před 14 dny
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technologické celky
Praha
před 14 dny
Pro českou inženýrsko-dodavatelskou společnost obsazujeme pozici Obchodně-technického zástupce. Hledáme zkušeného obchodníka, který má... zobrazit nabídku»
Svářeč junior
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáš práci jako SVÁŘEČ JUNIOR v lokalitě Brno-venkov? Máš svářečský průkaz pro svařování metodou CO2 a hledáš pracovní... zobrazit nabídku»
Svářeč - MAG
Jihomoravský
před 14 dny
Rád byste pracoval jako SVÁŘEČ - MAG ve stabilní společnosti 30km od Brna? Umíte svařovat plechy a vlastníte svářečský průkaz pro... zobrazit nabídku»
CNC operátor (automotive) - vítáme absolventy
Olomoucký, Zlínský
před 14 dny
Máte strojní vzdělání, rád byste se věnoval práci s CNC stroji a hledáte uplatnění ve firmě s dobrým renomé na trhu a zájmem o rozvoj... zobrazit nabídku»
Operátor laserů – trulaser
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v práci na specializovaných CNC strojích jako je například laserová řezačka? Nebráníte se zároveň práci v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v práci na specializovaných CNC strojích jako je například ohraňovací lis? Nebráníte se zároveň práci v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Junior project manager - Brownfield
Praha
tento měsíc
Pro velký developerský projekt na území brownfieldu v Praze hledáme kandidáta na pozici JUNIOR PROJECT MANAGER. Na této pozici Vás čeká: -... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování
Přerovsko
tento měsíc
práci na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace