Práce v oboru Stavebnictví a reality (878) - strana 16

Stavebnictví a reality
Správce pohledávek
Praha
před týdnem
Jsme přední společností na trhu s pohledávkami. Do svého týmu hledáme posilu na pozici SPRÁVCE POHLEDÁVEK zajištěných... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, ref. č. LU-025
Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních materiálů, hledáme do rozšiřujícího se týmu akčního, dravého,... zobrazit nabídku»
Technický manažer VZT
Brno
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
České Budějovice
před týdnem
Pro velkou mezinárodní stavební společnost obsazujeme pozici Stavbyvedoucího pro pozemní stavby - region Jihočeský kraj Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Projektant/konstruktér ocelových a betonových konstrukcí
Brno
před týdnem
mzdu od 27-30 000 Kč práce pro zahraničního partnera po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Středočeský
před 14 dny
Máte chemicky či technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - TZB
Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s obchodem technického produktu? Oblast TZB a MaR Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás. Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Technický konzultant/Projektant
Liberec
před 14 dny
Zázemí stabilní rodinné společnosti. Příjemné pracovní prostředí. Kvalitní zaškolení, firemní benefity. Odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Kreslič CAD - vhodné i pro absolventy (19.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme kresliče pro tvorbu technické dokumentace, kteří znají program CAD a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní strojírenskou... zobrazit nabídku»
Projektant TZB - Praha
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektováním chlazení, topení nebo vzduchotechniky? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Specialista projektů - vytápění, TZB
Praha
před 14 dny
Jste zkušený projektant v oblasti TZB nebo v oblasti vytápění? Chcete být součástí zajímavých projektů? Hledáte stabilního... zobrazit nabídku»
Přípravář - vhodné i pro absolventy
Zlínský
před 14 dny
Jste absolvent s krátkou praxí v oblasti přípravy staveb a chtěli byste získat zkušenosti ve společnosti, která patří mezi významné... zobrazit nabídku»
Projektový manažer ve stavebnictví (Evropa a svět)
Hradec Králové
před 14 dny
Hledáte netradiční práci ve stavebnictví s TOP produktem a zajímají Vás novinky v oboru a to nejen v ČR, ale i ve světě? Rádi... zobrazit nabídku»
Mechanik - příležitost pro absolventy
Olomoucký
před 14 dny
Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr?... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ
Olomoucký
před 14 dny
Jste člověkem se zkušenostmi s vedením údržby strojního parku výrobní firmy? Máte víceletou paxi v údržbě, že se nenecháte... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický specialista #4043588 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. náš klient, významný mezinárodní výrobce a distributor stavební chemie (systémy na ochranu a sanaci staveb) –... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
před 14 dny
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Zlínský
před 14 dny
Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Zlínský
před 14 dny
Jste technicky zaměřený člověk se strojírenským vzděláním? Hledáte práci na Zlínsku? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Pokud... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer - stavebnictví
Brno - venkov
před 14 dny
* Řízení a zajištění chodu výroby, koordinace výrobního procesu a nových projektů * Vedení a motivace týmu zaměstnanců *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace